ziemai noreciau tokio..


ziemai noreciau tokio…

535i Laimingas

Aha pats tas ziemai ŠypsenaPasportuotum tampydamas is grioviu Taip

sena lupena wori Taip Pavargęs Cha cha

sena meilė nerudyja Myliu Apkabinimas

tai aisku sena lupena bet kaip eitu skersa per sniega Girtaskorejietis-aklas ir be masinos i griovi gali ikrist…

nu ne,sniego jai nereikia Nenedaug tolko…va ant asfalto ja pagainiojus Girtas

uztat koks kaifas kol i ta griovi ikrenti,nes ner taip lengvai i ji isipaisyt,be rimtu manevru Cha cha

tik yra viena maza beda dienai reiktu kokiu 50 lt vien benzui Cha cha

lavonas. atrodo kad nera normaliu masinu

^ Taip

Nu zinai, bet malonuma gauni uztat uz tuos 50Lt dienai Cha cha Cha chaAs pvz daba kai sniegas iskrito, slidziau pasidare, tai uz 50lt uzpyles benzo 100km nesugebu nuvaziuot Juokiasi

per daug nedraskant toks su spotrgetriebe man mieste ~12-13 ltr rydavo,tuo pačiu laikmečiu draugas su tokiu pat taip pat tik paprasta dėže irgi į 12 tilpdavo,taip kad nėra rajus kol nedroži.

as tai tokio noreciau ziemai… ir ne tik automotoportal.com/media/images/vijesti/060505003.jpg Šypsena

nu tokia masina nedrozimui nereikalinga Cha cha na aisku su amzium viskas keicias, bet pacanui tai… Šypsena svylpt svylpt pasakyk kas tau yra normali masina? man normali iki 15 tukst. lt brangesnes iki 2008 neikabinciau…todel jos man nebenormalios o BRANGIOS Šypsena nu pateik pavyzdi koki normalios auto

irgi variantas Šypsena

bambuzas galetum sau tokia leist? Šypsena

ziemai reikia q su t Taip Gerai

tarkim nissan’as galu varomas. zpv is 200 serijos. ir siaip ieeitum i kita vairuotoju kategorija (protingesnis atrodytum o ne piemuo)

Woris o tu galetum i diena 50 lt leist? Mirkt