ziemai noreciau tokio..

Woris, o kodel ne e34 ziemai? arba e30? Drovus

klebonas galeciau. ernastas man tie E325656 nelabai ka sako Cha cha znau tik kad e36 kregzde nu seip dar xuligankes patinka, 7 irgi patinka bet jis jau ne raizymui…

Aga, tik ta nissana daznai taisyt reikia Juokiasiq gal ir neblogai visaj, turi savu pliusu Taip

na e34 yra penktukas einantis po sito, kurs nuotraukoj. e30 ta pati chuliganke Šypsena

nelygu koki

ai tiesa svylpt svylpt o tau sportiskas 2 duru auto ne piemens klasej? Šypsena jei nepastebejai gatvese yra ir golf 3 vairuotoju virs 50 ir bmw 735 nuo 18 automobilis pagal amziu neskirstomas… ernastas sekantis penktukai man nelabai, nors butu isimtis 3,5 arba 4,0 v8 Šypsena

mAn tai kaz kaip labai jau sena ta mashina , as tai ziemai paemiau Subarika .

nu pvz 200sx masiniukas visaj nieko, man patinka, nusipirksiu ana kada nors, vien del turbo ir rwd Taip bet varikliai ju popieriniai. bent jau taip man aiskino, pats dar tuom neisitikinau

nebutinai pagal amziu, galima pagal apranga (iseiginius treningiukus) ir smegenu kieki

ten zemiau nuotraukas pavaryk, pamatysi kaip atrodo sudeges bmw su zmonemis. jei butu kitokios markes masina, tai manau nebutu taip ivyke, nes butu kitoks vairuotojas, bet cia tik mano nuomone

tai jau tikrai kad tik tavo nuomone… nesakau kad nera “gangsteriu” bmw vairuotoju bet tikrai ne visi…

Tai tavo nuomone labai klaidinga, kodel taip manai, irgi nesuprantu.

kad kiekvienas “krutesnis” jei neturi bmw, tai nori tureti. yra ir normaliu zmoniu su bmw, bet cia jau retas atvejis, reiketu itraukti i raudonaja knyga

Cia tu koki kompleksa gal jauti del tu bmw auto???

Jei pas mus lietuvoj jaunimas issidauzo su bmw, tai nereiskia, kad cia masina del to kalta Nekaltas

turbut tu teisus, bet nuo to jau nebepgysiu

Daug ka prarasi jeigu nepagysi Cha cha

Woris, gal nori 335 e30 uz normalia kaina?

BaurTC jei rimtai, placiau i privata Mirkt

toki e28 tik i garaza ziema. ir vazineti tik graziais keliais graziu oru savaitgaliais Mirkt