zaviesam patept?

Kam reikia laiptu,galiu rekomendOt. Laipteliai.lt nuo manes jei prisistatysit,bus biski brangiau Cha cha

WWW tai kaip šarvojimo namų. Cha cha

Tai nieko ir nebebus, nors ašarų daug išlieta buvo

Gal ir nebus, gal ir bus, pagyvensim pamatysim. Cha cha

auri, kai mane matei, reikejo pasilabint ir pasakyt ka tu apie mane galvoji Labas

Aš tave mačiau? Apakęs Abejoju.

ka daugiau gali sneketi su svaigalu, kuris net nepamena ka pats svaigsta Cha cha

Tai tave matydamas šioje virtualioje erdvėje nuolat tau tai ir sakau, ką apie tave galvoju, ko dar nori? Cha cha

tai tu esi manes mates ar nesi, jau du klausimus netiesioginus uzdaviau, ir nesuprantu… nors, nu gi as bukas, tai gal ir nebeatsakinet Labas Cha cha

Taip, tu bukas. Cha cha

Pirmu keitimu pyliau kazkoki mandra castroli, tai po 12k ant matuokles ryskiai nepamazejo. Sekanti karta pyliau LM ir 12k susukus tepalo pamazejo per trecdali matuokles gradacijos. Kuris tada geresnis, jei taip pagal vartojima ziuret?

Nesu tikras, kad vartojimas kažkaip gali indikuoti tepimo savybes, gerumą? Bet nesu didelis specas.

Apskritai nesi specas net i cainika nepanasus…

Džiaugiuosi, kad nesu panašus į “cainika”, kad ir kas tai bebūtų. Juokiasi

Su skeltanagiais bendrauji bet nzn ka cainyks reiskia Cha cha

Aš dar ir kas “skeltanagis” nelabai žinau. Juokiasi

Seip as kiek suprantu,tai itakos degimui,tepalo savybes ir rusis turi…pvz (is praktikos imsiu kampuotus) 2.5d-3d darbine temperatura 89-91c,o 540i lipa per 110c…tai ir turim ka turim,supylus belenka Šypsena