zaviesam patept?

Vakare ikelsiu nuoroda į rusų tepalistu foruma, ten žmonės už savus pinigus darosi atrabokes tyrimus ir tada sprendžia ar tepalas geras, Gal kokie 5 dalyviai ir supras kažką, nes kiti dar smėlio dėžėj kapstosi

Patikslinsiu pila priedus ir i kadienines ir i projektines Laimingas gargzduose as darau tokius darbus. Klaipedoje geri yra šanchajuje.

Sakai Rafi,kad nedaro itakos alyva variklio resursui,tipo salta paleidziant jam dzin,jei alyva susokusi i kaula ir kai variklis dirba kol isyla be tepimo pilnavertisko? Nekaltas as daug nezinau variklistu,bet du zinau,kurie sau pila vidutinio gamintojo tepalus,ne brangiausius,bet zinomus ir juos keiciasi kas 8kkm Nekaltas

Turbinos gedimai (neskaitant mech. pazeidimu) turbut kokiais 99% priklauso tik nuo tepalo kokybes. Nekaltas Arba jo isvis nebuvimo. Cha cha

bet mes diskutuojam apie tepalo kokybe, kuri atitinka tuos pacius reikalavimus? nu ta prasme tepalo kokybe castrol vs manol su ta pacia specifikacija ten pvz mb229.1 ar kokios ten buna?

matau kad atitinki glušo reikalavimus 100 %

ajopšikmat… pataupysi ant kandonu isleisi and sudu… (pampers)

nesigilinant i gamybos kultura,panaudotas medziagas,priedus ir tt,bet daleiskim per 5litrus gausis skirtumas kainoje 5-6eur…cia tikrai ta vieta,kuri apsprendzia alyvos pirkima? Realiai bent as renkuosi alyva vienokia ar kitokia ir turiu savo apsisprendima tik del to,kad pvz Castroli nepirkciau vien del nenoro papult ant lievaturos.

Tepalus keist kas 8k tai jau psichologonis sutrikimas

kodel? nemazai gamintoju toki intervala piesia Kietas sakai as irgi sutrikes,kad keiciu kas 10-12kkm,kai galima keist kas 20-25kkm?

seni japonai 7000 -10000 km keitimo intervalas vokieciai isplete iki 30000km tik del komercinio patrauklumo bet patikimumo saskaita

Garantini laikotarpi arba km atlaiko keiciant ir pagal vokieciu intervala, o toliau jau nelabai jiems idomu.

gamintojui aplamai idomu,kad po garantinio jau kita diena uzlinktu viskas Cha cha isivaizduojat ant kiek lengva pagaminti patikima automobili,kad jis veiktu 10-20metu be didesniu remontu ir isivaizduokit kaip sunku pagamint toki,kuris subyretu lygiai 2-3men po garantinio Juokiasi

O koks sutrikimas yra važinėti su Aubi, ant kurios šono itin didelėmis raidėmis parašyta, kad tai elektromobilis? Drovus

Dėl tepalų - amžina diskusija, kas geriau. Aš asmeniškai netaupau, aftermarkete perku LM, nes man patinka ir tiek, pasitikiu gamintoju. Specifikacijos visos ir kokybės kontrolė yra labai sunkiai sukontroliuojama (skamba paradoksaliai, bet taip yra), todėl aklai jomis nepasitikėčiau.

Hmm pries menesi ar du ta pati diskutavom, auris mane balvonu vadinu, si karta jis tik “nepasitiketu”. Vienas is dalyviu tapo mandagesnis per du menesius Gerai Juokiasi

Kaledos ant nosies, tai nuotaikos kitos Šypsena

OK, kad išlaikyti tęstinumą - Radži, tu balvonas, vienas didžiausių mano matytų. Gerai Mirkt

auris Juokiasi PS kas laiptu fronte naujo ?

Nieko kol kas, metų galas - kiti prioritetai šiek tiek iki pat Sausio vidurio. Nėra laiko net jūsų Santabarbarų paskaityti. Cha cha