zarazza plinta

geriau sedet prie katedros ir centu prashyt nei boot moraliniu ubagu ir shiap

as ant tavo lytynio organo pasisokinet nepretenduoju, nebent tu ji turi. Liežuvis o as tavo vietoj dabar su nikuo nesibarskinciau, niekada nezinai, gal ir as pasitaikysiu kartais…Liežuvis

Tai tu esi moralinis ubagas, prašantis centų prie katedros?

siaip as tai ir nieko netvirkinu ir nelabai ruosiuosi…bet kai pasitaiko proga, kodelgi ne? be to, gerasirdziu zmoniu netvirkinu… Liežuvis

ir kas jau tokio tu normalus zmogus tu geda net bezdzionuiu tarpe bootom jau geriau zaraza neitu ishvis esi visas apsifloodines apsivafleves ir apsishikes chia smirdi kaip … ( nesikeiksiu )ishvis tokius kaip tu negimusius naikint reik kol bejeigiai nes kai uzauga tai kitiem gyvent trugdo

o kokius tvirkini???

Po stotį nesivalkioju ir ten sugulovių neieškau, tad su tavim permiegoti man nėra jokių šansų. Beje, jei ir pasitaikytum kartais, tai net ir naktį pamatyčiau tokią žabalynę kaip tuBaisu

atsiprasau labai jei tau nervus pradedu gadinti. bet jeigu kazkas nenori buti mano draugu, tai reiskia kad nori buti mano priesu, tai pradedu vaziuot.
ot, koks piktas dede Šypsena Liežuvis

[/quote]

as ant tavo lytynio organo pasisokinet nepretenduoju, nebent tu ji turi. Liežuvis o as tavo vietoj dabar su nikuo nesibarskinciau, niekada nezinai, gal ir as pasitaikysiu kartais…Liežuvis

[/quote]

nu ir shliundra,bet istikruju tik dauk sneka kai reiketu ir apsibliautu
Kietas

labai piktas dede Liežuvis

gerai čia suvėmei - turbūt ilgai judinai savo pupelės dydžio smegenėles. Suprantama, kad mąstymas lėtėja, kai internato vienutėje tenka tupėti į savaitę šešias su puse dienos… Beje, paskaityk dar kartą savo komentarą, nes "truputį" nusišnekėjai.

tau ishvis permiegoti shansu yra tik su savo sese metuku mama nes ji tokia pat nesveika kaip tu pats ir dar kokianors akla kurchia be ranku ir dar protishkai atsilikusia ir toliau dulkink karves

as ant tavo lytynio organo pasisokinet nepretenduoju, nebent tu ji turi. Liežuvis o as tavo vietoj dabar su nikuo nesibarskinciau, niekada nezinai, gal ir as pasitaikysiu kartais…Liežuvis

[/quote]

nu ir shliundra,bet istikruju tik dauk sneka kai reiketu ir apsibliautu
Kietas

[/quote]

tai ka,su tavim tipo irgi karas? nu berniukai, nuvylet mane…nuvylet… Liūdnas

o cia supratau, kad tipo nori palaikyti mano aliansa kare? Šypsena

baik baik jei jau sustojei pirmame evoliucijos etape tai nereik visiem apie sawe skelbt matosi kad vaikyste tavo sunki boovo

Tau, kaip nemąstančiam individui pasakysiu, bet klausyk atidžiai, nes daugiau nekartosiu - čia jei ateini kaip naujokė, tai garsiai nežviek, nes tikrai užpisi, šiaip esu komunikabilus žmogus, bet tik tada, kai kalba prasideda normaliai, o kai pirma tema prasideda vėmimu "zaraza plinta", tada benravimas pakrypsta kita linkme, kokia eina dabar, tad geriau šnekėk normaliai be savo tų zarazų ar kokių vėmaliavimų ir viskas bus tvarkoje, nes tokie išsipisinėjimai diorgina(ir ne tik mane).

Supranti mėšliau, kad vemi labai dideles nesamones, kartais reikia suaugti, na bet ne penktokui tokie pamokslai - bėk pažyst papą, nes su tokiom kalbom, tai antri metai ketvirtoje klasėje tau gresia.

Nesi tu mano pats megstamiausias gyvunas tarkim bet jau geriau uz shita apsivafliavusi albina daug kartu

Matai vaikeli kame esmė - taip rašydamas parodai savo "puikaus" išsilavinimo lygį, jei nemoki žmoniškai kalbėti, tai gali toliau kurti istorijas iš savo ar kieno nors kito gyvenimo, bet man įdomu, ar taip garsiai rėkdamas apie vaikystės traumas, pats ko nors nebūsi patyręs mažas?

kas del amziaus tai abejoju ar 2 klases baigei idomu kas uz tave spauzdina zyst neisiu netavo mados nors kamnors y papus ilyst visai faina zinok geriau nei pimpaliukus dedem uz centus laizyt pabandyk kada gal patiks jei jau moterys sugeba ish berniuko vyra padaryt gal ish bezdziones zmogu pavyks irgi nors giliai abejoju kad tokiu nuostebiu moteru liko motina terese visdelto numire