zarazza plinta

Čia tas albinas, kuris sėdi šalia tavęs? Atšalk pieniau - baik nusišnekėti ir šnekėk kaip vyras, o ne kaip pasakas kurianti mergiotė.

gerai, dede, isklausiau taves. labai atsiprasau jei supykdziau, tikrai nenorejau.kai buvau maza, megau multika apie katina leopolda, jis sakydavo davajte zyc druzhna. tai va, irasau tave i savo draugu sarasa. Liežuvis
p.s. visai nesu naujoke, cia ilgai buvau su kitu niku, tai zinau viska, kas cia dedasi. su malonumu pavarysiu truputeli. Liežuvis

del rashymo nesijaudink 1 metus lietuvoi gyvenu kaipmatai kalba net ishmokau rashyt kaipnors irgi ishmoksiu tau tam viso gyvenimo prireike tai duok nors metus

Na kaip matau esi idiotas ir bendros kalbos nerasim - rašyk ir toliau savo išsigimėliškas istorijas, aš pasedėsiu ir pasijuoksiu iš tokio avigalvio kaip tu. Nepriimk į širdį, bet tavo nusišnekėjimai yra labai vaikiški, kartais pamąstyk ar suaugsi kadanors ir ar pampersų nebereikės nešioti…

piktas nesu, tiesiog šiandien buvo daug problemų ir esu gan suerzintas. Tam padėjo keli idiotai, kurie labai mėgsta trinti ir nusišnekėti, bet niekaip neprieiti prie reikalo ir pasakyti tai ką reikia. aj dzin… išauš rytas, o rytas, kaip žinia, protingesnis už vakarą.

Įdomiai čia sušnekėjai, bet visgi - tavo nusišnekėjimai vis dar vaikiški, pasistenk ką nors protingesnio pasakyti. Nesu koks filosofas ar mokslininkas, bet matau, kad tamsta vis dar nesubrendęs ir mėgsti laidyti iškrypėliškus juokelius, kurie yra gana juokingi ir parodo, jog esi vis dar nesusitupėjęs vaikis.

nu gerai, viskas mieluti…nepyk Bučkis as su tavim
ApkabinimasLabas

nesijaudink - mane supykdyti reikia daug pastangų ir per internetą tai neįmanomaMirkt Tik tikrovėje galiu supykti, tačiau tai atsitinka gana retai, esu ramus žmogus, tačiau yra idiotų, kurie turi "talentą" išvesti iš kantrybės.

nu gerai mazuti, eisiu jau i liulia, linxmu sapnu mielasis Bučkis

Zarazza,kokia tu vakar miela buvai… Ar dar plinti?

pas tave kita zaraza plinta…TRIPERIS

Mooze, tarp geju neplinta.

ACIU panciuk, geras esi. siandien nezinau ar plisiu, bet pasistengsiu… Cha cha

Zarazza, sekmes.

tai tu GĖJUS ???Apakęs