zarazza plinta

jo, aisku daugiau neprasysi, sunku prasyti kai taves niekas neklauso…ka? bet siaip zarazza yra draugiskas padaras. galime gyventi taikiai. bet kaip nori… Liežuvis

blin pulsiu ir grausiu… wrrr Liežuvis

Zarazza, gerai dirbi! Malacius.
O alkoholis atsparus viskam, ar tu net ji nugalet gali?

Tai matau, kad ne žmogus, o padaras. Kaip jau sakiau - blevyzgoms seksualinių manijakų reikia mažiausiai, tad geriau bėk į kokį užsienio forumų puslapį, kur renkiasi įvairūs sado-mozo-idiotai.

Buitinis spiritas nenunuodijo, tai ką čia zaraza kažkokia, kiemo valkata.

galiu buti viskuo, ir zmogumi ir padaru, ir gera mergaite ir sexualine maniake. galiu buti viskuo kuo tik panoresi… be to, yra vienas svarbus dalykas, kurio nepakeisiu. megstu krastutinumus. tai arba draugausim, arba kariausim… Liežuvis

ch nebijok galiu apgintiNekaltas

zaraza alkoholis apsizenykit davai vaikai tokie urodai bus kad galesit pardavinet kaip suvenyrus ir gerus pinigus uzsikalinet

asiu Gėlė

prasom prasomFlirtas

klausyk dabar žąsine - man niekas nediktuoja taisyklių, pasakau - šventa, kraštutinumus mėgsti? Gerai, čiaupk - žabtus ir negadink nuotaikos normaliem žmonėm, aiškint nebandyk, nes nesu tas žmogus su kuriuo galima būtų ieškoti kompromisų. Geriau patylėk - pačiai bus geriau.

Čia pasakoji iš asmeninės patirties kaip litai eina prie katedros sėdint?

vaiku galim pridaryt ir neapsizenije… Liežuvis

reiks matyt ajt skiepytis nuo visokiu zarazu Nekaltas

Nesijaudink - mano lytinio organo negausi, nenoriu pasigauti ligos, kurios net pavadinimui ištarti reikia minutės.

[

klausyk dabar žąsine - man niekas nediktuoja taisyklių, pasakau - šventa, kraštutinumus mėgsti? Gerai, čiaupk - žabtus ir negadink nuotaikos normaliem žmonėm, aiškint nebandyk, nes nesu tas žmogus su kuriuo galima būtų ieškoti kompromisų. Geriau patylėk - pačiai bus geriau.

[/quote]

ot shustrekas atsirado ka cia stumi vejus Kietas

kai pasakai, tai gal kokiems urodams ir sventa, ne man tai tikrai.zaubtu neciaupsiu. nuotaikos niekam negadinu, bent jau normaliems zmonems tai tikrai.man geriau bus kai netylesiu. net nesiruosiu tyleti pumpuliuk mano. Bučkis
Liežuvis

Zaraza,alia ir nagla tu,gal jau raminkis ce biski berniuku netvirkinus Šypsena

Tai va esi tu toks urodas, kuris užsičiaups, nes esu normalus žmogus ir man nervus jai pradedi gadinti. Beje, kas per šliucha esi, kad lipi kiekvienam pasitaikiusiam ant koto? Manęs juk net nepažysti…