Zadu pirkt-neissirenku

Zadu pirkt-neissirenku

Sveiki. Pagaliau prisitaupiau pinigo naujam dviraciui draugui, bet neapsisprendziu ka pirkt. Esmine problema - finansiniai apribojimai (tarkim turiu apie 1500 zaliuku) ir tai, jog kuri laika buvau atitrukes nuo motociklizmo. Tiesa sakant ir pries tai nesu turejes japonu, tik senus gerus (ir nelabai) tarybinius motociklus. Motociklas butu perkamas ne kaip transporto priemone, o kaip zaisliukas laisvalaikiui. I kandidatu sarasa esu/buvau itraukes siuos motus:
1.Zuzuki GS500. Privalumai: gan nebrangus ir berods geras pradedanciajam. Trukumai: silpnokas varikliukas (esminis trukumas).Gal klystu? Po tarybiniu maza aisku nepasirodys, bet kazkodel esu nusiteikes isigyti galingesni daikta.
2. Honda CBR600. Tikriausiai iseitu koks 90 metuku. Dideliu privalumu ir trukumu negirdejau. Cia jau jus ka nors papasakokit.
3. Suzuki GSX600. Analogiskai kaip ir su CBR. Tiesa, skaiciau, kad suzukio pagaminimo kokybe prastesne negu hondos. Velgi, papasakokit apie ji daugiau.
4. Labai noreciau suzuki GSXR 750. Problema - nezinau ar ipirksiu ir nezinau kur gauti. Uz mano turimuosius tikriausiai iseitu tik koks senesnis, iki 90 metu. Skaiciau, kad jie ausinami tepalu. Kokie to trukumai? Velgi, noreciau siek tiek daugiau suzinoti Šypsena. Nepykit, visko zinot gi neimanoma. Gal kas esat tureje ir is praktines puses galit daugiau papasakot.
5. Paskutinis mano uzsvaigimas buvo susijes su RF900R (turbut matet skelbima). Siek tiek virsija mano nustatyta kainos kartele, bet patrauke demesi galia ir neblogi metai - 94 uz kokius 2000. Apie sita mota esu pasiskaites internete. Vistiek, gal kas turejot?

Jeigu kas nors manot, kad praleidau kazka siame sarase, atsizvelgsiu i jusu pateiktus pasiulymusir papildysiu ji.
Kazkas cia skundesi, kad motomanu forumas apmires. Na, gerbiamieji,stai puiki proga ji pagyvinti.
Velniava, jau kai as uzsivedu rasyti, tiesiog nebegaliu sustoti. Sorry, kad toks ilgas tekstas, bet manau taip geriau, negu "Kokia pirt bitva?".
Iki.

taip tau ir reikia TaipTaipTaip

LabasLabasLabasLabasLabasLabasLabasLabasLabas

taip tau ir reikia TaipTaipTaip

LabasLabasLabasLabasLabasLabasLabasLabasLabas

taip tau ir reikia TaipTaipTaip

LabasLabasLabasLabasLabasLabasLabasLabasLabas

manau kad perki tai kas yra gyvai atvezta ir nesirinksi is 20 CBRu ir 15 GSXRu. cia ne uzsienis, todel pasirinkimas Lietuvoje gana mazas ir imi motocikla kuris techniskai tvarkingas, patinka isvaizda ir telpi i pinigus

mafijoze mynk i smelio deze, nes i kampa pastatysiu

Na taip, del pasirinkimo tu teisus. Bet visdelto idomu butu suzinoti atsiliepimus apie minetus motociklus. Kokie ju dazniausiai pasitaikantys gedimai ir t.t. Laiko dar nemazai turiu - ziema visgi, tad norisi suzinoti kuo daugiau apie “kandidatus”. Pasidaryciau sau lyg kokia Naujuju Metu dovana Šypsena, o jei pasisektu, dar ir nuolaidu del sventines nuotaikos gal gauciau. Nepagyjantis optimistas Mirkt

jei nori pirkti britva, tai modeliai GSX600 ir GS500 atpuola, nes yra kelioniniai, o renkantis tarp nauju GSX750R ir CBR600 suzukis yra zymiai astresnis, taciau jei pirkciau senesni, rinciausi honda nes varikliai skaitosi patikimesni, tuo tarpu 10 metu senumo suzuki gali tik kavines interjera papuosti ar dar ka nors Cha cha

Kazkodel maniau, kad gsx ir cbr 600 yra abu kelioniniai/turistiniai. Nepamenu kur, bet skaiciau, kad pas 600 cbr nevisai nusisekusios greiciu dezes (t.y. daznai pasitaikantis gedimas)…Aš nekaltas Bet gal cia tik gandai…

GS500 - paprastas motocikliukas, kuris nieko niekada nenustebins savo galia. Didziausias trukumas - surinkimo kokybe. Nepriziuresi - mikliai supus. Bet variklis ir visa mechanika yra pakankamai patikimi ir paprasti. Valdymas labai paprastas - su tokiu pavazinejes sezona gerai ismoksi guldyti baika i posukius ir galesi drasiai sestis ant rimtesnio mocoTaip 1500$ = iki 1994 metu ar panasiai

CBR600 - kadangi tai honda, vadinasi tai patikima. Apie kazkokius specifinius trukumus neteko girdeti, surinkimo kokybe tikrai gera. Mano nuomone, didiausias trukumas butent ir yra tai, kad viskas su jais gerai, viska jie daro gerai… Daug inzinerines minties ir nulis sielos. Kadangi tai honda, vadinasi tai NUOBODU. Nestovi man ant Hondu.Ne Kad ir kokie geri jie bebutu. 1500$ = ne naujesnis nei 1990

GSX600F - patikimas bet prasta surinkimo kokybe. Pigesnis nei CBR, variklis ne toks galingas (86 AG berods). Privalumas - patogi ergonomika, paprastas variklis.Aš nekaltas 1500$ = apie 1992

GSXR750 - extreme. Pamirsk komforta, pamirsk morales normas. Charizmatiskas, piktas ir greitas. Myliu sita daikta. Visgi jau sunkoka rasti gerai islaikyta ir neuzdrozta egzemplioriu. Kaip pirmas mocas - ne pats geriausias variantas. 1500$ = mazdaug iki 1991. Mano megstamiausias - 1990 metu. GeraiGeraiGerai

Visi GSX’ai ir iki 1992 gaminti GSXR’ai yra ausinami tepalu. Privalumai - paprastesne variklio konstrukcija (nera vandens kanalu, termostato, vandens pompos ir tt ir pan), trukumas - kiek mazesnis ausinimo efektyvumas. Gerai uzsirekomendave ir patikimi varikliai. Lengvai tiuninami.Taip

RF900 - labai geras ir be reikalo nuvertintas mocas. Trukumai - kiek didesnis detaliu deficitas ir ju kaina, minksta pakaba (kitam tai privalumas) ir nemazas svoris. Variklis - isdurnejes (savo laiku state i vieta ir ZX-9R ir RR). 1994 uz 2000$ imciau per daug negalvojes.Labas

Visi sitie baikai yra savaip geri ir nusivyles neliksi. Linkiu rasti gera varianta. Gal dar apsvarstyk GSX750F ir Yamaha FZR600. Sekmes!Labas

VEEEE drysciau kolega jumi paprieshtaraut Cha chaCha chaCha cha (ne ne juokauju)

O velnias… Pamirsau R1…Cha cha

Rinktis reikia kaip man atrodo taip :
50 % - kad patiktu pačiam.
40 % - kad išneštu piniginė.
10 % - eksploatacija / detaliu kainos / ir pan.
O jeigu nori žiedinio tai neskubėk imti touringu / nors jie ir pigesni.
Po to parduoti sunku o pavažinėjus norisi rimtesnės technikos.
Aišku viskas galioja jeigu važiuojant galva galvoji.
Dabar jei imčiau tai tik - Honda RR .LabasLabasLabas

Na ka as galiu pasakyt - dziugina sirdi tokie atsakymai Šypsena - mano megstamu stiliumi, trumpai bet aiskiai. Gal kaip ir as tiksliuosius mokslus esi krimtes, Vee Šypsena?
Iki R1 teks dar pakentet man truputi. Nebent kupinas adrenalino po eilinio pasivazinejimo britvute parduociau masina - va tada tai ipirkciau Šypsena
Na, prisipazinkit, kas esat vazineje su senesnem, kokiu 90 metu britvutem. Papasakokit ka nors is praktines srities.

Yra foto mano moco gso klubo anketoje, kai su tokiu vazinesit galesit ir sakyt kox jis yra ar nera, vat!!!

Negi fizikas?

Aš nesutinku, kad Honda kokybė geresnė už Suzuki. Ir tuos, ir tuos renka tie patys siauraakiai, toj pačioj šaly. Iš kur Jūs vyrai prisigaudėte tokių neasmonių. Visą amžių važinėju, ir bandau įvairiausius Suzuki - nėra prie ko kibti. Jei turit konkrečių faktų - dėstytit, bet nemalkit ***o apie Suzuki -jie patys patikimiausi motociklai. O kad kaina maža, tai tik dėl to kad Suzuki neplėšikai. Baisu

2 Darly: ne fizikas - elektronikasŠypsena.
2 Pulsas: kokius Suzuki jau apjodinejai? Kuris paliko geriausia ispudi?

[quote]Darly rašė:

[quote]Renatorius rašė: Vee Šypsena?
[/quote]
Negi fizikas?
[/quote]

Vee Cha cha