yaris ts


yaris ts

kaip tokiem su respektu? zinau atsakyma, respekto ner. bet kazkaip vis labiau pagalvoju apie ekonomiska raketini spuoga Nežinau

Iš praktikos, jei kalbėti apie japonišką sportiškumą - Honda ir Subaru arčiausiai tų pojūčių. Bent jau man.

Subaru yra visokeriopai man nesuvokiamas ir absoliuciai nelogiskas pasirinkimas Ne Del Hondu tai man jos ivaizdzio problemu turi… Nekaltas

ka reiskia ekonomiskas…sitas nepapuola po ekonomiskumo grifa Nekaltasfoto grazi,bet realybe upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/60/00-02_Toyota_Echo_c oupe.jpg Cha chasiaip ziureciausi static.cargurus.com/images/site/2008/07/23/13/29/2007_ford_fies ta_st-pic-4094.jpeg

O Toyota Yaris neturi? JuokiasiVienok WRX arba CTR yra n kartų geresnis pasirinkimas. Pinigai ne tie, bet bent žinai kam išleidai Cha cha

dr, Fiesta ST tiek pat ekonomiska kiek mano SLK Blogaiquattre, kiek gatveje matom pazemintu, ant geru ratu Toyotu? Nematom. Hondu? Pilna.

Tai gal tai kažką sako, kad tų toitoi nėra Mirkt

kajienius>o tai kiek yarisas ekonomiskas…realiai ne cia ieskai ekonomiskumo. siaip tas ts idomus toks gaminys,deklaruojamas sportiskumas,bet realybeje Špygadar ziureciau seat,skoda,polo tdi 96-118kw

auto.plius.lt/skelbimai/renault-clio-2-0-l-hecbekas-2006-b enzin as-3468796.htmlPS. oj cia ziuriu ekonomijos reikia Cha cha tai kaip gali buti ekonomiska masina kuri puse bb sukasi? nau jeigu tik dyzelis kaip dr0 rase

realybeje yaris salonas graudus, bet isore tai Gerai tinkamai sutvarkius. deklaruoja 9.3s iki 100, benzo 9.2 mieste, kaip ir OK tokiu metu masinai, nors senesnis Yaris dar geresnis siuo aspektu Nekaltasseat ibiza Blogai leon Blogai Gerai skoda fabia vrs kolege turi tai nebetinka Cha cha polo Blogai

autoweek.nl/auto/44236/toyota-yaris-18-16v-vvt-i-tsNa bbs cia,o ne sportiskumas.Yra tarp mazu kibiru tu idomiu modeliu daugiau. Ir tiesa kainos turbut irgi nemazos bus anu?

clio nebe tas biudzetas. uz tiek pasiimciau MiTo su 155hp ir nebesukciau galvos ilgaaaam laikui. bet dbr kazkaip namie remonta pasidaryt reikia Ne

kipsas, labiau apie toki galvociau: autoweek.nl/auto/27978/toyota-yaris-15-16v-vvt-i-t-sport

Tai blyn, susinervinau, pats viską sau susakei ir dabar įsivaizduok - 9,3 iki šimto yra daug, salonas graudus, vairas bus lengvas ir neiformatyvus, iš minkštos civilinės važiuoklės bus bandyta daryti “sportinę” tiesiog ją sužeminant. Tai? Kur tas tavo sportiškumas? Cha cha

Auris, gi ne slalomui masina. kompromisinis variantas gi cia. vat koks Lupo GTI tai visai kas kita butu Taip

O viduj nebus liudna? Nekaltas

blt, pasiimčiau 320td (kompakta), užpūsčiau čipsų ir būtų ir rwd, it ekonomija, ir traukos padoriai, ir valdymas jaučiu geriausias iš visų tų skarbonkių.

O jei senesnę Clion’kę? Esu tokią maigęs - smagumėlis Mirktauto.plius.lt/skelbimai/renault-clio-2-0-l-hecbekas-2001-benzin as-3532089.htmlO šiaip imčiau Leon 1,8T, ir ekonomas, ir valingitas. Salonas graudokas, išorė afigiena, vairuojasi ok, praktiškumo kokius 3 kart daugiau nei Yaris. Arba 1,9TDI FRauto.plius.lt/skelbimai/seat-leon-1-9-l-hecbekas-2004-dyzelinas -3545998.htmlNežinom koks biudžetas, bet gaidi nevalinanti pirkti tai…

galvojau apie 320td kompakta, bet net ir nuemus visus bmw zenkliukus vistiek atrodo kaip bmw Nequattre, tai kad tos clio tiek pat benzo ima kiek mano SLK Apakęs tai ner prasmes keist vardan ekonomijos. Leon galvotinas variantas… galvoju siaip kazka apie 10k, bet dar reik prisiverst saviske i skelbimus imest o kol parsiduos tai ir prazilsiu turbut