yaris ts

78.lt/akPtE Gerai78.lt/iSopD Gerai

kajeniau, patikek manim, tik avarijos ar zostko padriezo atveju prasideda stereotipai, o kol gatvej judi tvarkingai, tol px nx ar su bmw ar su reno, vienodai neidomus visiems esi.

Kosmoz>ypac per policijos reidus Cha cha

Gmc, stabdydavo tik su E65, kai naujas buvo, kad saloną apžiūrėti. Cha cha Nei E39, E60, nei F10 niekam neįdomūs. Cha cha

kuostia gerai dainuoja…ieskant sportiskumo ir ekonomiskumo geras variantas,net be ekstrelos ganetinai eiklus ir taupus. Gmc>per 4metus su bmw gal 2sykius stabde per reidus…ai syki del lempos nedegancios,perdege zenonas,bet iskarto paleido…sako nepastebejau,kad posukis isijunges ,cia toks avarinis pakaitalas zenono sudegusio…

Hmm Nekaltas Netoli manes vasarom buna reidai, tai kiek vedziodamas suni stebedavau Bmw nepraleisdavo niekad Cha cha bent jau senesniu, atleiskit nezinau situ jusu kodu Cha cha

realiai buciau mentas,tai irgi stabdyciau bmw soferius,vis idomiau diskutuot,nei su lochais kur su tajuotom Cha cha

draugo žmona į darbą iš kietaviškių į vln zulino su 320td mechanke, tai 4-4,5 litrus griovio salerkos eidavo. Dabar f30 320d tokiu pat marsrutu, tik salerka jau gera ir tempas padidintas, tai valgo daugiau Šypsenapolicijos stabdomas buvau tik uz pazeidimus, nei kart nesustabde siaip sau pasiziuret.

blemba, fiestune uz 10k tai cia tikrai pocket rocket

dr>Su Toyota per tuos >3 metus stabde tik karta 2val nakties Cha chaPatikrino dokumentus ir viso gero Cha cha

ieskociau kompakto su pabelstu priekiu ir krauciau paprastos troikes prieki Taip

Dr, o man tas priekis px nx, va galinės skaidrios lempos kokia nors placiakelniu nudrengta cveka primena, naujesni metai raudonas turejo, o dėl priekio priekaištų aš neturiu.

shift>nepamenu tiksliai,bet jau ir isibegejimas fiestukes visai Geraikuostia>jo,galines lempos mazdines nx,bet man ir priekis savotiskas,bet jei butu belstu priekiu,speju nesusilaikyciau nuo gaJdingo Cha cha

bit.ly/P7ceFgkompakciuks Gerai

greicio spalva prideda vaizdo Gerai

tebekabo,visai ziurejos jis man…nors cia ir ne ta kategorijaautogidas.lt/ford-focus-mk1-svt-hecbekas-2002-0124938573.ht ml

O man situ priekis baisus…

ledas o ne kompaktas, ko dar bereikia. Čipsas padaro 135kw trilitrės slyvos parametrus, stolniką susirinktų per 7sec be priekinių ratų cypinimo Šypsena

nesugalvoju kas sportiskiau+ekonomas Skaitau Geraiplius tikrai vaizdas ne is blogiausiu,svarbu laikyt svaru

autogidas.lt/mini-cooper-s-hecbekas-2002-0125180819.html7.2 ir dar potencialas Taip