wtf


wtf

ikelk.lt/i/196417/o_d873fefa26.jpg

Šiaip geras biznis.

Juokiasi

youtube.com/watch?v=LS-ErOKpO4E

Miegantis ka jūs?

Kava ir į trasą

Studija kas cia per video? tpo kai neturi su kuom ishgert… pasileidi ta dieda ir gali mochint 45 minutes Cha chao jei dar su pakartojimu tai ziurek ir jau rytas Juokiasi Juokiasi Cha cha

Anksčiau mikriukas ar tai kablukas šitų stovėdavo toje pačioje vietoje.

Man sako, kad amžius netinkamas Mirkt Kavos ir darbai Gerai

delfi.lt/video/mokslas-ir-gamta/mokslo-sriuba-kodel-kyla-ek onomines-krizes.d?id=70204528rytinei smegenu mankshtai Juokiasi

Reik kilt iš lovos ir varyt į darbą. Sunkvežimio būdą aplipint reik šiandien Ufff

kas is lovos kas i lova

Vaikas serga, naktis pusiau nemiegota, savijauta tragiška. Cha cha

Romos satanistu baznicia reklamuojesi.

kaip tik i tema jezus… Kas pamena dar veidrodžių karalystę? Cha cha jau manau suprantat kur link suku… OGI, nupirko ją, kaip vėliau išsiaiškinau VIN’o metodais, ne kas kitas, o kunigelis jaunas Šypsena vardo pavardės neviešinsiu, bet toks ± 35m amžiaus… Jau iš pat pradžių man jis kažkoks įtartinas… Toks lėtas, šnekėjimo tembras toks lėtas, mastantis. Nu toks keistas na niet… Dar žmonai sakau ar nebus koks kunigas Cha cha AKURAT. Cha chaIr dabar linksmoji dalis. Susitikom pries kelias dienas atsimojuot sąskaitas, nu tipo parėjo už komunalinius tai turejau paduot jam kažkiek… Sakau jam, tai kuo gerbiamasis užsiimat… SAKO: Ai veikiu šį bei tą. Kietas *bliamba* *velniop*a kunigui slepti savo profesiją? (ku.rvas vesis?) Ir iš kur pas kunigėlį kokių 13-14m honda parketnikas ir nalyčka 65 stukos jevrikų? Girtas Laimingas

Rafi, juk tai tik verslas. vienas is daugybes legaliu budu, padaryt pinigus praktiskai is nieko.

rafi>o nebera tos istatymo,kad viska atsimojuot PRIVALOMA iki pasirasant sutartele,visi mokesciai kiek pamenu iki paskutines dienos turi buti sumoketi ir notarui turi pateikti israsus? Nekaltaso pinigai pas kunigus visada veisis,tiksliau tol,kol pridurku yra. Pvz nemazai senbezdu palieka butus ,zemes jiems,o ne anukams ir vaikams Miegantis

tai tas varkes as zinau, bet tiesiog siuo atveju pats tiesiogiai susiduriau su tuom. Jaunas bichas, lietuvoj dirbatis sugeba 65 kilus europietisku nalicka turet… nu neprastai sakyciau, eprastai. + pas juos seminarijoje manau kad ten mokymai vos ne 10m trunka, tai jis kiek ten tedirba lsiko ir jau tiek turi kapeikeliu Šypsenatiesa idomiausiai, kad zmogus gedijosi pasisakyt kuom uzsiima… arba tiesiog nesake del tam tikru priezasciu Šypsenadr002, notarinej tu gali bet kokia sutarti supiesti, privaloa nera. Mano atveju ivyko pilnas atsiskaitymas uz buta ir as bute gyvenau dar 2men Šypsena o po to padaviau i rankas uz komunalinius. Aisku sutartyje to nebuvo nurodyta, bet del poros simtu euru juk dievo vaiko neapgaudinesi Cha cha

neskaitau uzsidirbimo…aferizmu uzsijAma ir tiek MirktSeip idomiai ,esu kelis pardavimus dares,tai privaloma buvo,nebent asikeite kas