wtf

Bet tu vis tiek bukas, Žvirbli. Jei tu manai, kad 65K grynų pinigų yra kosmosas jaunam/nejaunam žmogui, tai esi, švelniai tariant, neteisus. O tai kunigas nebegali turėti tėvų, senelių palikimų, visų kitų pajamų, kurias natūraliai turi ne kunigas? Ar jei kunigas, tai būtinai “privogta”? O gal močiutė numirė, žemę susigražino ar dar kas? O dėl kelių šimtų eurų išdurinėti tą, kuris buvo rankpinigius palikęs - tai čia normalu?

nu seip jo,pardave sena buta,pirko kita …ka zinau,man niekados nekyla klausimu is kur saibos…tiesiog man px Cha chaKostia>o ka as bled vazinejau per elektros tinklus,siluminius,namu valdybas rinkdamas Paplepėkim blia,kazka israsydavo,mol skolu nera,sumoketa viskas,kas nesumoketa,teko sumoket…lyg ir

nebuvo tada interneto vapsie Cha cha

Lizinginis bomze, gali turet casho tiek,bet itarimu kelia,nori to ar ne. Kitas momentas ar ne del turimo casho nenorejo sakyt kuom uzsiima? Na bet cia tik pamastymai. Del keliu simtu euru permeciau avansa davusi? Ar tikrai? Tu nebuk antras sixeris viska zinantis,bet realiai nieko nezinantis… kainos skirtumas buvo 3k eu + baldus, t.y. tv 500e vertes ir lova su swarovski uz kuria mokejom 2k eu leido pasiimt.

Tai reikėjo ir atiduoti 2x avanso, kaip priklauso, jei tiek daug visko sutaupei, o dabar esi tik smegenų negalią turintis imbicilas. Dėl savo įtarimų kreipkis pas psichologus, gal padės. GeraiDvasios ubagas.

lizingini asmuo su susaudytom kojom, nx man moket dvigubai avansa, jei praejo terminas, per kuri turejo nupirkti buta? galejau isvis net negrazinti avanso pagal sutarti, kuria pasiraseme.

Dvasios ubage, čia nauja versija tavo? Nes prieš tai gyreisi, kaip “bachūriškai permetei” pirkėją. Pasimetei versijose?