Withcer 3 - done!


Withcer 3 - done!

Na ka gi, Witcher 3 pereitas, liko ten keli klaustukai ir keli pilki q, visa kita padaryta su visais papildymais…ka as galiu pasakyti…nemazai esu zaidimu prazaides, bet turbut dar nei vienas nebus taip istriges, kaip sitas…storyline, veiksmas, open world, romance, pasirinkimai, soundtrackas, Priscilos daina ta - viskas ispildyta 110%, lenkiu zemai galva pries kurejus…Mass Effect romance ir prisirisimas prie veikeju jau buvo kazkas, bet cia…taip ir norisi dar viena q koki gauti, bet kad ir kaip gaila, saga uzbaigta…pabaiga tobula, nes pats main zaidimas kaip ir paliko atvira vieta, bet Blood And Wine viska idealiai uzbaige, geriau jau nemanau kad eitu sumastyti kazka…Screene aisku matosi kokia pabaiga pasirinkau Cha cha daugiau nenoriu spoilinti, jeigu visgi dar kazkas nera loses Blood And Wine…is viso pralosta 80 valandu, dar kokia 10 gal ir sukrapstyciau su likusiais pilkais q (jeigu buciau uzsiemes qwent losimu, tai butu ir virs 100 valandu)…ir dabar iskyla kita beda - net nezinau koki zaidima ziureti sekanti, nes jau zinau kad lyginsiu pagal sita, ir nemanau kad siuo metu yra dar kazkas tokio sukurta…kilstelejo neblogai kartele Projekt Red Girtas jau zinau kad laukia perzaidimas ant to New Game+ rezimo, tik biski veliau gal Cha cha

Tu čia su DLC 80h užtrukai? Greitas koks Cha cha

cia 2 savaites neiti i darba? Apakęs Juokiasiarba sargu dirbant

Mano kažkur 160h be jokių DLC Nekaltas

Na cia po darbo ir savaitgaliais Cha cha VanBuren, jeigu tu kortu questus darei, ir su kiekvienu losdavai sutikes, tai pilnai tikiu, kad tiek gali uzimti Cha cha as realiai losiau su svorio modu, kas sutapydavo laiko lakstyti pastoviai pas vendorius, taipogi gathering modas buvo, kas irgi laiko sutaupydavo…

Vistiek labai jau greitai. Aš su main žaidimu 130h užtrukau. Kiek girdėjau DLC ~50h trukmės, tai kokiu tu ten greičiau viską darei aš neįsivaizduoju Cha cha

>Allure Dariau. Gal ne su kiekvienu, nes to apdovanojimo už visas kortas taip ir negavau Nekaltas. Aišku, be jokių modų. Man modus žaidimuose naudot religija neleidžia… Man modai=god mode. Aišku, kiekvienam skirtingai, bet man žaidimas, tai grožinis kūrinys. Ir aš noriu pajust tai, kaip kūrėjai sugalvojo, o ne kaip patogiau, ar greičiau Nekaltas.

Įdomu kaip tu skyrim ar fallout pažaistum be modu Cha cha Turbūt nėra nei vieno, kuris jų nemodina Cha cha W3 tai aišku ir be modų geras.

-1 balas uz Geralto isvaizdos pakeitima. Original is the best.

Originali isvaizda tai cia tie plaukai ilgi, suristi i kasyte ir barzda? VanBuren, kiekvienam savo, kiekvienas pasiima is zaidimo tai kas jam patinka, pvz as kaip minejau idejau crit hit slo mo animacija, zoliu rinkima pagreitinta (nes zinau kad neturesiu kantrybes skinti po viena kruma), bei svorio moda (gal kazkiek ir cheatas, bet man tinka)…nedejau nei to kur gali sukelti visus talentus, nei kur fast travel ijungia be travel tasku, nei kur vendoriai neribota kieki pinig turi… Del zaidimo ilgumo, tai as ir knygas tikrai ne visas skaiciau, kurias turejau susirinkes, zodziu norint buvo galima istesti dar tikrai, q pvz kai kuriuos kai darydavau, perskaitydavau greiciau negu jie pasnekedavo, bet manau pagrinde qwent cia prideda daug laiko…ai ir dar aprangas ne visas turejau atsirakines, bet kad is ju nezinau ar yra didele nauda, nes pastebejau kad random drop’as ne ka blogesnis, na tik be set’o bonusu, be to kaip minejau labai erzina, kad kol prisiruosi daryti vienus q, jie jau buna papilkeje, tas pats ir su Treasure Hunt questais…dabar new game+ kai pradesiu, jau turiu pasiruoses Feline ir Wolf setus, bet paskaiciau kad is ju ner naudos tame naujo zaidimo rezime, nes bene pirmi random drop’ai yra geresni negu sitie armor setai…vakar pleidau pirma epizoda, tai is tikro, pilkas itemas (kardas ir pirstines) buvo tik vos vos prastesni negu mano seto apranga, nors turiu BIS kardus abu…turbut teks skintis kelia iki legendary grandmaster…beje, kokiu lvl uzbaiget zaidima su visasi DLC? mano buvo 53… Kas dar keista, kad viskas absoliuciai persikele i New Game+, netgi maistas ir craftingas, nors kiek skaiciau neturejo jie persikelti…

Gwent gal 20h prideda, bet čia kaip aš tokiem kur tą čempionatą laimėt norėjo Cha cha Iš tikro labai lengvas tas gwent, tai greit ten viskas, išskyrus patį čempionatą, ten sėkmės šiek tiek reikia.

Sekmes reikia tik kai su Skelliges deck’u zaidi B&W cempionate. Su Northern realms imanoma pralaimet tik pries nilfgaard, bet ir tai lb pasistengt reikia, nes pretty much visas kortas istrauki is decko per 2-3 roundus.

>Įdomu kaip tu skyrim ar fallout pažaistum be modu Eik Kushliau, gal tu tuos japan toliau žaist… Skyrim užmuštas, 162h praleista. F4, 130h užmuštas. Savaime aišku, jokių atgrubnagių modų niekada nebuvo. Esi pas mane drauguose steame, nesunku įsitikint.

Užjaučiu Juokiasi Be modų juos žaist, tai nežinau kas gali. Neveltui net konsolinės versijos modus palaiko, nes bethesda žino, jog nieks nežais be modų. Pirmas dalykas prieš paleidžiant fallout 4 ką padariau, tai modų atssiunčiau Juokiasi

Nereikia man tavo užuojautos. Pasilik sau. Tu gal ir knygas skaitai kas trečią puslapį, nes taip patogiau? Šypsena

VanBuren, jau minejau, kad kiekvienam savo, jeigu zmogus losia kitaip negu tu, nereiskia, kad jis daro blogai…as is asmenines patirties zinau kad neturiu kantrybes belekiek, kaip kai kurie kiti geimeriai, ir noriu kad zaidimas butu ne kankyne, o malonumas…tau malonumas pajausti zaidima toki, koki ji kaip sakei, norejo parodyti kurejai, mano kiek kitokie iprociai, bet jeigu zmogus megaujasi, tai koks skirtumas su modais losia ar ne… Beje, tai buvo mano antras Witcher 3 bandymas, pirma karta net nezinau kodel as jo nebaigiau, gal per didele gausa tu visu q buvo Cha chaPvz Skyrimo as isvis gal tik 10 valandu paloses, ne man jis, nekabino ir istryniau, ir nzn ar modai butu pagelbeje…

Nelabai supratau palyginimo su knyga Nekaltas Tai gal atvirkščiai turėtų būt? Modai prideda, o ne atima jei ką JuokiasiSkyrim šiaip šūdas yra. Modai padaro jį žaidžiamu bent jau.

>Allure

Savaime suprantama Taip. Tik ši frazė turi būti taikoma ne man, o Kushliui. Atkreipk dėmesį:

Jei pastebėjai, tai aš ir sakiau, kad man modai nepriimtini. O ką kiti daro, tai čia jau kitų reikalas.

Tai kelinto lvl uzbaiget losti main game + dlc, arba bent jau main game?