Withcer 3 - done!

_Skyrim užmuštas, 162h praleista. F4, 130h užmuštas._Juozai, Juozai…taip zemai krist… As pabaigiau 52lvl. Bet cia 2-as praejimas, kai tik questus dariau, klaustuku tik keleta atidengiau main game.

35lvl gal kokio. Čia main žaidimą.

Hmm, as pabaigiau 53 lvl, bet daug klaustuku atidenges buvau, nelabai daug buvo belike, ir praktiskai visi q padaryti, tiesa buvo nemazai pilku jau…tie klaustukai tai nelabai xp duoda, nebent koki kaima isvaduoji, arba pili…matomai qwent kazkiek prideda dar xp tasku…o main story man rodos 32 lvl baigiau…

>Uukrul Kur žemai krist? Man Skyrim labai patiko, todėl ten sėkmingai gyvenau. O F4 automatiškai tiek gavosi, nors man jis pats prasčiausias iš Fallout ir manau, kad naujesnių Bethesdos bandymų šios srity jau nebemėginsiu Ne. Ar tu norėjai pasakyt, kad iš vis prie šių dviejų nereikėjo nė prisiliest?

Yep, save gerbiantis RPG fanas turetu apeit tokius sonu, nes cia akivaizdi degradacija Oblivion->Skyrim->F4. Net nepastebesi kaip ir DA: I prades patikt Cha chaTuo labiau cRPG paskutiniu metu tikrai uzveze - Pillars of Eternity, DD: OS, TW3 (kuris parode kokie is tikruju turetu but AAA projektai) ir, aisku, geriausias 2015 metu RPG - Age of Decadence. Yep, geresnis nei TW3 (kaip RPG). F2 lygio.

DA: I tik pradėjęs esu Nekaltas. Pillars of Eternity užmušiau, bet nepatiko. Per daug niūrus jis man. DD: OS jėga ir viskas patinka jame, bet dar nebaigiau. Age of Decadence sunku man priprast prie jo valdymo. Jau nekalbant apie grafiką Baisus. Ir tas laikas (senovės Roma) man nelimpa. Na gal kaip nors prisiversiu…

DD ApakęsS tai cia kas ? Divinity?

>Alvis Taip Original Sin.

Jo, PoE ir man nlb patiko - apskritai ne megejas real time with pause. Nors KotOR sudejo. Vat Tyranny geresnis uz PoE, imho. Ir siuzetas originalus. Labai.

Bet vis tiek susivele biski su tokiu kiekiu q ir xp…dabar vel jau matau kad turiu pilku q, o jeigu daryti vien secondary, tai storyline q pasidaro pilkas, zodziu kazkaip nesuderinta sitas dalykas pas juos yra…galvojau gal NG+ kitaip bus, bet kad ziuriu tas pats… Beje nelabai supratau kaip yra su treasure hunt q NG+ rezime? nes sedziu Novgrade, bet neturiu dar nei vieno tokio q, o pamenu pirma karta kai losiau, jau turejau…ar nebus cia kad jeigu nepadarei tu q pirma karta losdamas ir nepasiemei diagramu, cia ju paprasciausiai nebus ir negalesi craftinti grandmaster legendary aprangos?

Jeigu neatidenginet klaustuku, o daryt tik main/secondary q, tai viskas ok. Jei tik pradeti laisvint kaimus ir sprogint monstru urvus, prisirenki daugiau nei reikia xp. Na pasiziurek ar diagramas turi. Siaip gal nieko nepirkai is vendoriu? Ten tie visi huntai pas vendorius yra.

Jo, jau uzmaciau, kad diagramos nenupirktos, susipirkau ir yra tie q…dabar tiesiog darau visus q is eiles ir viskas, kurie near pilki, nebesuku galvos del to xp kiekio…