Wisuomeninis transportas

Wisuomeninis transportasVeee

Nekenciu wilniaus wisuomeninio transporto,nors geriau pagalwojus tai nekenciu wiso wisuomeninio transporto…zmoniu pilnas trulas,wisi kaip silkes backoj susigrude.ma aisq yra ir swiesiu akimirku…satai sedi senis wisas girtas pries mane ir desto lyrini monologa ne ka blogiau nei shekspyro Hamletas.taigi jei norite pigiai pasikulturinti pawazinekit wln autukais&trulais. Tik be aware raudonos mikruskes su geltonom diskotekom-ten "gywena"blogi dedes ir tetos,kurie jusu pigu pasikulturinima gali pagadint…

man irgi nepatinka,bet važiuoti reikia…

Geriau nei pestute…Taip

…o ash wisai nesiskundzhiuCha cha ir , kad daugiau tokiu “shekspyru”…Laimingas

myliu trulika su pagyvenusiom pensininkem gryztanciom is kolektyviniu sodu…MyliuMyliu

Man irgi nepatinka visuomeniu transportu vazinet, bet ka darysi. Juk pesciom nevaiksciosi Mirkt
Aisku yra ir kitu alternatyvu, bet kad nelabai prieinamos jos man Nežinau

jo visuotinis transportasVeee Pries pora dienu atsisedau salia tokio dedes o jis man pradejo “Prasau, ne dabar nereikia…mane namie ir taip bars…Nereikia…” Nors as jam nei zodzio nesakiau…Fuj visokiu idiotu pilna…

wiskas, kas wiesa yra Veee
pvz, transportas, wc Cha cha

gerai kad as siaulietis tai man retai tenka su visuomeniniu transortu vazineti nes atstumai siauliuose nera jau tokie ir dideli o jei ir vaziuoju tai zuikiu varau Cha cha

Vazinekit su mikriukais arba privaciais autobusais Cha cha

Siu metu gale Vilniuje turetu atsirasti 30 naujuteliu “Volvo” autobusu Taip Rase kad pagaminti apie spalio menesi turetu.
O is viso per tris metus kiek zinau zadama net 90 nauju autobusu nusipirkti, neseniai konkusas ivyko. Padetis turetu pagereti, bent jau patogiau keleiviam bus.

Nepatinka trulai ir autikai, vaziuok taxi ar mikrushke arba peshkom Gerai

Hmmm…matau nuomones wisu kaip ir wienodos bdweik.Šypsenaman parejo dar klausimelis:ar buwo koks nuotykis iwykes waziuojant trulais ar autukais?Laimingas

Tai aisku kad buvo, galima sakyt kiekvienas vaziavimas tai nuotykis Šypsena
Nemaloniausias, tai kai pilnam trule salia bomzas atsistojop Veee, tai kvapelio i darbuzius prisisiurbe, po to ilgokai jautesi Veee Piktas
Bet buna ir linxmesniu, pvz viena kart zmogelis uzmirso islipt, tai stotele stovedamas tarpdury vaziavo dainuodamas.

nusipirk malunsparni ir nereiks nervintis

ziauru Taip

kas ziauru?

nu jo, labai jau prisikulturūrinsi viešajam transporte - žėk, kad kas neapmindžiotų, kišenių neapšvarintų, kosėdamas neapspjautų ir pan. Veee Veee Veee

nebent gali geros nuotaikos būdamas pasijuokt, kai gatavas pilietis nuo sėdynės trulikui pastabdžius nusiverčia Juokiasi
arba kai babulka nepataiko ant ant sėdynės nepataiko Cha cha
arba, kai išlipdamas pilietis nugriūna Nekaltas

labai megstu. deja, retai tenka