Wisuomeninis transportas

heh…kadangi pati gyvenu ne didmiesty, o in kedainiai tad visuomeniniu transportu naudojuos retai, jau geriau pasivaiksciot, tuo labiau, kad pavasarisGirtasLaimingas

Kai autobusas apytuštis, tai dar ramiai pasivažinėji, bet jei pilnutėlis, tai vienintelis pasilinksminimas - diskusijos tarp “mielų pagyvenusių močiučių”Cha cha:
“Pasitraukit į priekį, juk ten visai tuščia! (aišku, kad tuščia, jei kokį žmogų ant galvų pastatytumėm, tai net dar vienam žmogui vietos atsirastųCha cha), …gal užleisit vietą, matot, kad senas žmogus stovi (geriausias girdėtas atsakymas į tai - ne, senatvėj dar prisistovėsiuGeraiMirkt), …nesistumdykit taipPiktas!!! (ką tik pati iš autobuso žmogų išstūmėCha cha)” - ir galų gale monologas (jei kas nors prisijungia - dialogas) pasuka link “siaubingo šių laikų jaunimo” (“o jau mūsų laikais…”Juokiasi), prastų gyvenimo sąlygų ir politikos (“jei Šustauskas nieko nepadaro, tai kas kitas padarys”JuokiasiCha cha).
Kaip matot - autobusais nevažinėjantys daug netenka Cha chaJuokiasiLiežuvisCha cha

O šiaip tai aš labai mėgstu ilgus važinėjimus beveik tuščiu autobusu nuo vieno maršruto galo iki kito - pasėdi, pasvajoji. Atpalaiduoja kažkaip, o be to Vilnių geriau pažįsti.

Nekenčiu viešojo transporto, su prasmirdusiais seniais, ant galvos lipančoim bobutėm ir t.t.
O blogiausias įvykis jei koks iškrypėlis sumąsto pasigrabalioti ŠLYKŠTUVeee Veee

Man tai patinka visuomeninis transportas…

aciu dievui klp visuomeninis transportas Gerai tikrai neturiu jokiu priekaistu, veza greitai, patogiai-autobusai ir mikriukai nauji ir tvarkingi… girtu visokiu pasitaiko labai retai… nu va tik brangoka biski gal… Nekaltas bet uz kokybe juk reikia moketi Šypsena

Jo,klaipedoj transportas visaj nieko.Nors liko dar senu autobusiuku,ir bomzu daug vazinejas,ypa4 vasara.Bet paemi playeriuka,ausinias ir atsiriboji nuo realaus pasaulioŠypsena)

Nekenčiu autobusų, bet esu priversta jais važiuoti Nežinau

pas mane teviskelej Ukmergej tai dar geriau.autobusai darbo dienomis vaziuoja kas 30min. o iseiginemis praktiskai tik tuo metu kai turgus veikiaŠypsena faina visai.lupa babkes kaip zverys kokie…net po 70ct. bilietukas.uztad autobuse tvarka mmmm…kiekvienam autobuse sedi po kontroliere,kuri ismusineja bilietukus,autobusai naujausi-per dugna matai asfalta.ydomu visai…a vos nepamirsau babulenciju su savo bedom: tai nuo kapiniu vaziuoja namo, ziu kita is ligonines(neaisku ko ten buvo), dar kita gi ziurek siaip guodziasi blogu gyvenimu…LabasTaip

kazin ar yra kas nors bjauresnio Veee Veee Veee

Turiu dviratiGerai i viskas normaliaiNekaltas

del tokiu smulkmenu gadiniesi sau nuotaika?Šypsena neverta, patikekNe

Teip grynas siudas,atsimenu kazkada masina buwo sugedus pawaziawau ryta pora stoteliu ir islipau,man geriau pestute,nei stebet ruscius viskuo nepatenkintus feisus

as nesigadinu sau nuotaikos tokiais dalykais, kazaip ismokau juos ignoruoti, taciau vistiek kazkas viduje snabzda “pyyyp pyyyp pyyyp” kai vaziuoju trulaisŠypsena