WinXp: your system is old.What you want to do?

WinXp: your system is old.What you want to do?

buvau visko mates,bet kad xp ismestu tokia lentele tai net apakau.Pasiule isinstaliuot xp arba update pasidaryt.Vos infarktas neistiko…Dar kam nors taip buvo?

paseno Cha chakimeles uzpuole turbut

geras. tiktai nesu mates. gal printscreena dar turi aisq per wapa nelabai patalpinsi cia kox draugo poxtas arba siaip koki trojos kumeliuka pasigavai kuris poxtauja

apie printscreena pagalvojau tik kai paspaudziau cancel.

tikrai ne draugu pokstai.Trojanu nepasigausiu,nes neto neturiu ir gera antivirusa turiu.Ismete tokio tipo kaip kad buna low virtual memory.spustelejau ant geltono fono ir te tau

hmm na cia jau riekia i [email protected] Cha chadar pasakyk kad tavo windai tikrai kokiu 2 metus nepersinstlaliuoti

tai kad padoru kompa,kuris xp veza tik 3 men kaip turiu

nu siapi tai pas zmones esu mates kompa po 1 metu nestumta ir tikrai tokiu nesamoniu nemates Cha cha

parasyk i MS klientu aptarnavima kad bl per daug nagli Šypsenane visi pinigais apteke kad sektu pagal ju stampuojamu windowsu reikalavimus Šypsena

turejau kompa 2 metus su tais paceis windausiukais ineto nebuvo nebuvo bedu Cha cha

skaiciau ir netikejau tuo ka skaitau…

tai tu laimes kudykis kad tokius dalykuspamatei cia tik isrinktiesiems

kox tikslus microsofto tas emailas.Tikrai nusiusiu emaila

support.microsoft.com/oas/default.aspx?LN=lt&gprid=1173& ;x=15&y=16 bet jei pas tave nelegalus windai tai … geriau jau …

kas geriau jau…? as tik emaila nusiusiu.man smalsu,ka jie pasakys

siaip tai nekreipk demesio. o jei gausi ats tai papastink cia Cha cha

mailto: [email protected] Gal susitarsi, paaiskins Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

Įdomu ar iki vakaro nustosiu žvengt. Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi JuokiasiĮsiklausykit: What you want to do? Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

Gera pastaba Anncia:D:D:D:D Cia jau tikrai reikia bilui rasyt:D:D:D