Vyru logika

wow… tokiu komentaru nesitikejau…pastebejau tokius panasumus tarp vyriskos lyties atstovu ir tiek…o cia jau meginama mane kaip asmenybe isnagrinet, kad as zmones skirstau i dvi grupes, kad as tipo cia nusivylus vyrais, kad mano draugai blogi, jus net siulot man draugus keist…as viskuo patenkinta, tiesiog norejau pasidometi, bet labai nusivyliau… Nustebęs

Koviniai filmai Veee, muštynės Veee, Moteris pagal plaukų spalvą neskirstau… aš ne vyras Žliumbia

armand, labai gerai kad nesi standartinis…as tik pastebejau kad daugumai patinka…

Nu dėl filmų tai gal ir sutikčiau, bet kad muštynės ir blondinės daugumai patinka, tai visiškai nesutinku Ne

todel, kad jie kaip riteriai kovoja uz teisybe, o blondines jiems atrodo geriausios Širdis geros mamos bei zmonos Nekaltas Flirtas Myliu Žvaigždė Žvaigždė

Nes mes ne moterys:-D

Nes mes ne moterys:-D

Cia is Holivudo filmo? Apie Rembo ar Svarca? Cha cha Juokiasi

uzuojauta Apkabinimasbet tokie ne vyrai verti demesio Girtas

pas mani didesnis asortimentas negu parasiai(temos autoriai) Cha cha

prie ko cia logika ir koviniai filmai? Nekaltas

tada multiku zet neleidzia? Cha cha

Man ir patinka koviniai filmai Drovus : Kietas

dar nuo proteviu yra uzsilike ju genuose, kad viska reikia issikovoti tik kumsiu ir ziaurumu. o vyrai nuo pat senoves maste tik antru galu, todel jiems blondine asocijuojasi su vaisingumu.

nes jie wyrai

vo cia tai tikrai gelezine logika, analitinis mastymas bei blondiniskas nesuzalotas intelektas… Gerai Kietas Juokiasi