Vyru logika

kodel patinka vyrai su pilnomis kisenemis pinigu, brangiais automobiliais… Cha cha

Gerai

Na na Cha cha - ne visos tokios. cia gi viskas nuo paties zmogaus priklauso. Dar labai daug elgesys priklauso nuo zmogaus vertybiu - jei mergina nori gyvenime daugiau prabangos ir lengvabudiskumo, tai kodel gi ne. Galu gale ne visi turciai yra isnaudotojai - dauguma ju yra labai protingi ir verti demesio zmones, o kam su pinigais nepasiseke, tai dazniausiai ir suvarys kalte vien tik storoms piniginems, net nebandant pasitikrinti, o gal kartais pats kazka ne taip padare. Gyvenimas teka sava vaga todel gyvenkim draugiskai Apkabinimas ir nerekaukim ant kitu

Panu logika apie vyru logika Cha cha

man atrodo, kad moterys negali suprast vyru mastymo, o vyrai -moteru, nebent psichologai galetu rasti nuodugniai istirta atsakyma, bet neaisku ar tikrai dar…

amphibia, o kur tu girdejai ta zodi: “logika”?

tikra labai daug kur girdejau ir manau tai nesudaro reiksmes, jei vardinciau, zaborek, ar koks ten… o tu gal negirdejes?

tai paaiskink man, ka jis reiskia - ne “vyru logika” - o “logika” turiu omeny…

logika, mano ruoztu reiskia mastyma, supratima ir viska kas ten, smegeninej dedas, mazdaug…

Ne tik vaikinams patinka

Kaip mane uzknisa tokios temos! Piktas Vyru logika, vyru logika! Kanda pasakysiu viena, tikrai ne visi yra vienodi!!! keiks draugus! kompanija! Piktas Gal tada pakeisi nuomone, jeigu tave kaip evsalka lengva i lov aisitempt nieks nekaltas!!! Piktas Piktas Piktas

na nevisiems seip

Vat kas tiesa, tas tiesa, bet gaila, kad zmones kuriantis tokias temas nemasto galva Ne

Čia tu apie žvaigdžių karus? Nekaltas

Patiko dimjan atsakymas. Pakeitus draugus, o save link moteriskojo zavesio-jie akiu nuo taves neatitrauks,kur ten koviniai.O gal dar tik 17,jam 19 ?Ko tada noreti ?

nes čia VYRAI Taip Taip Taip Cha cha

siap tai yra ir Taip “vyru logika” bet NekaltasLaimingas nepamirskim “babskiei logiki” Taip nieko as pries jas neturiu Šypsena Šypsena Šypsena bet uztai linksmai gyvenam Mirkt siap manau tau kazkoks vyriokas gyvenimeli pasiko,tai ir pradejai gylintis Šypsena Šypsena Šypsena

tai maziau manyk… jei nieko neismanai… Nekaltas

labai įdomi tema. autorė linkusi sukonkretinti viską ir visus žmones gali skirstyti tik į 2 grupes: 1)vyrai (visi vienodi); 2) moterys (visos vienodos?) jei visi atrodo vienodi, vadinasi, pati kalta, kad tik su tokiais bendrauji.

for Escape: siap tai joa 2 Šypsena bet kaip as supratau a)moterys b)blondines Kietas