Vyru logika

Vyru logika

Kodel vyrams patinka koviniai filmai, karai, mustynes ir blondines?

Gal todėl, kad tie mūsų vyriokai pasiutę Nekaltas Laimingas

Matai vyrų logika tuo nesibaigia…

taip tevai moke Šypsena

Nes jie yra BUKI.o šiaip tai ir man patinka karai,muštynės,tik ne koviniai filmai ar blondinės Cha cha

Na bokso neziuriu,bet filmu aviacijos tema nepraleidziu.Blondines gi mielos tuom savo jumoru,neapsimetinejimu.Bet persidaziusi tokia netapsi.Buk savimi-nugalesi ir blondines.

tai tu pusiau vyras turbut o siaip tai mane uzknisa kai tete ziuri kovinius filmus

Ir man patinka koviniai filmai…Karas ir mustynes man ne prie sirdies ir dar as…blondine Cha cha

man nepatinka Šypsena ir alus nepatinka. as - pele !

Nu klausimas tikrai mocnas mocnas Taip

Na nelabai suderinami dalykai,pirmi 3 gan normaliai,bet blondines Apakęsbeja jei gilintis i visa sita ir paziurejus visai kitu kampu,bent karai (kur zusta nekalti zmones),mustynes kur propaguojamas smurtas ir nusikaltimai),tikrai nepatinka 9-) be to blondines neblogai,bet man labiau patinka briunetes Mirktnes paskutiniu metu ju tiek priviso,kad jau turbut persisotinau Nekaltas

Beja visada man atrode keistai,kai mogteris bando parasyti apie vyriska logika,ne pacios nenutokiancios kas tai yra Nekaltaszodziu ir si karta prasoviai brangute Apkabinimas

Tu čia man? JuokiasiJei ką tai ir mano žiūri,bet reikia susutaikyti arba turėti 2 telikus.Va antras būdas geriausias,juo ir naudojuosi Cha cha

pamirsai paminet alu, sporta ir greitus automobilius Liežuvis

logikos cia ner, pomegiai su logika nesuristi Cha cha

todel,kad jie prisiziuri visokiu tokiu dalyku ir gali veliau mus apgint ir pan. nu ta prasme, juk nemegstam tokiu, kurie muiliukus ziuri, ar siaip *****iskai elgiasi, megstam tokius, kurie parodo savo vyriskuma ir t.t. ju auklejimas kitox ir gal smegenys tvirtesnes Cha cha

Ir vel amzinosios temos - kodel vyrams patinka tas o moterims anas - todel kad vyru ir moteru smegenines dirba skirtingai, o jei dirba skirtingai tai ir pojuciai bei pomegiai yra skirtingi. Galu gale prisideda ir pats auklejimas tiek tevu, tiek pacios visuomenes poziurio formavimas tau paciam. Tokiomis temomis nereiktu per daug gilintis, kodel, kodel, kodel… mes skirtingi. O tuo beje reiktu pasidziaugti, nes jei visi butume vienodi, tai gyvenimas pamazu taptu nuobodybe.

o prie ko cia vyru logika? Nekaltas o kodel moterys isleidzia daug pinigu kosmetikai, rubams, kodel joms patinka geles cia tik keletas pavyzdziu Cha cha

nu. ir kodel prie veidrodzio stovi 2 valandas ? ir kodel parduotvej paliecia visas prekes?