Volgos salionas

tai va, nėra kalbos Mirkt

Tikiuosi gausis keisti i naujas ir pora golfu ar passatu nusipirkt ant pardavimo Valio

fordas irgi -pirk kokis uzsakytas-vasariui, jeigu nori kitos spalvos/komplektacijos-laukt 9 men.

Yess, pala pala, atsukam kasetę atgal - aš tai sakiau, kad MAN to nereikia, o gydymu tu užsiiminėjai, kad man to turi reikėti ir koks ten geras visoks koks reikalas man turėtų būti. Juokiasi Gerai

Draugelis vasarį užsake žmonai toi toi rav4 Rugsėjis toi toi pasiuke gražinti užstatas nes negali net stsakyt kada bus pagaminta. Apsvaigęs

seip uzstatas grazinamas dvigubai kaip del to?

Avansas ten. Manau nera kokiu dvigubai. Cia ne butas Cha cha

3pėris, čiajnadaunao kūrinys psiaudo skandintasNavis

avienas, tai va, ir kankinuosis. bo kashkajuj nieko sito ner. nu bet pora menesiu liko… ir tada dar turbut kokie metai kol pristatys tai ko noriu Cha cha

Europoje rugsėjį naujų automobilių rinkoje daugiausia parduota “Tesla Model 3” automobilių – tai pirmas kartas, kai elektromobilis pagal pardavimus aplenkė benzinines ir dyzelines transporto priemones. Tai pirmas kartas, kai už Europos ribų pagaminta transporto priemonė užėmė aukščiausią vietą Cha cha kaip cia dabar…

nes pas tesla ten pasirinkimo komplektaciju yra 3 Cha cha tai turi prikepe. praktiskai tesla vienintele kas siuo metu gali pateikti auto per 3 men ar greiciau

o prie ko cia es komisaras? kokie sudai? kas tave nuskriaude?

kojotty , prodyk oficialu saltinį Klasta, kvepia nešvariu marketingu Nekaltas

yessuz, tesla greit patiekia ne dėl komplektacijų mažo pasirinkimo, o todėl, kad su čipais bėdą išsisprendę.

tešla čipus pasidariusi kitus ima nei visi gamintojai ir naują jiems softą susikūrė, todėl bėdos išsisprendusios

tesla persimete nuo vienu cipsu kuriu truksta ant kitu kuriu gauti lengviau…

ir da co2 gražus Apkabinimas Cha cha

Vinai, jato.com/wp-content/uploads/2021/10/Top-10-Bestselling-car s-in-Europe-September.jpg

Reali EV kaina? Šypsena

brisius sako kamzo vairas 96m dizaino, imesk savo subaru 18m vaira su 25m dizainu Juokiasi