Volgos salionas

Stulpai - na įdomu,kodėl jis turėtų nesueiti? Cha cha

nu bet bl bl salionas vis tiek keletu metu atsilieka nuo kitu :confused:

youtube.com/watch?v=VoWqeaNMJOM

tai viskas dar nuo ratų dydžio priklauso

Dėl elektromobilių range’o tai reikia tikėti tiek pat kiek ir su vdv. Vakar žiūrėjau BMW i4 m50 pagal vokiečius turėtum lygtais 500km nuvažiuoti, bet realiai toli gražu. Šypsena

Edai, pvz kasko kaina Ufff

yessuz, nepasakyčiau. Jis tiesiog kitoks šiek tiek

nu bbz. plansetes ir spidoekrano dpi ne per mazas?

q tai matai gi dalyviams tai salons blogas, tai dizainas senas, o man sueitu ir išvaizda ir saloons Cha cha

ai nu, bl, jau kazkaip norisi ir to ir ano ir belenkas nebetinka Mirktkaip pvz su tuo juostos palaikymu ar distroniku. man cia auris gyde kokia tai yra nesamone is tikro, o man tai vienos svarbiausiu funkciju masinoj.

nu nu, chesusai, kiek pas tave masinoj planseciu dabar? ir kokis ten top notch salionas? Laimingas

šiaip visos funkcijos yra gerai aš kažkada juokiausi iš šildomo vairo , sakydavau ponu išmislas kol pats nepabandziau ir supratau koks tai afigienas dalykas musu klimato salygomis. taip pat juokiausi iš sistemos kuri stumant atbulu ispeja apie artėjančia kliuti iš šono , kol pačio neišgelbejo ir vos nenunešė galo Cha cha

o man šildomas vairas neprilipo. Požeminkėj kai laikau, visada +20 Cha cha

HondaChief->>> Neseniai žiūrėjau kažkokio Ukrainos blogerio Tesla testdrive žiemos metu, tai pasiklydo be navigacijos. Galų gale išsitraukė ragelį ir nusistatęs navigaciją nuvažiavo.Taip ir nesupratau kodėl nenaudojo Tesla navigacijos. Tikslas buvo oro uostas, kuris aiškiai pažymėtas kelio ženklais.

HC, taip sakė ir su APD, ABS, GPS, ir t.t. Ką jau kalbėt apie garvežiū atsiradimą Cha cha

Siandien su vw bendravau. Reik du golfas išsipirkti nes jau 150k km viršijamas. Ta proga… paprasto golfo gamybos terminas 1 metai. Universalu ir passatu 7 men. Gali but ilgiau Po svenciu vw kelia kainas vel. Sake atsius pasiūlymus naujus. Turiu nuojauta kad bbis bus teks viska išsipirkti vazinet išsišiepus kai tokie tekimo terminai. Juokiasi

Yessuz, čia jau lipi aukščiau bačkos Cha cha Normalus tas dpi automobiliui, kurį paleido prieš keletą metų. Ar yra geriau? Yra. Ar trukdo? Na nelabai ŠypsenaKo man trūksta: AWD D5 motoro (tokio nebuvo šitose) Aktyvių žibintų (matricinių) Distronikas mane erzina, blind zone erzina, linijų palaikymas, priklausomai nuo gamintojo - irgi erzina Cha cha Emergency braking svarbiausia tegul būna ir gana Cha cha

MrC - taip ir daryk. O paskui kai sugalvosi, paleisi ir kuilį ir golfus į marčias Mirkt

nu pas mus darbe toi toi visas mašinas laiku pristatė, aišku buvo užsakytos iškarto po naujų metų

Tai kuilio likutine nepilnos 9 k. Ka autopliuse matau tai 15 k drąsiai galima prašyti. Priedo rodo 60 -90 Golfas apie 12 prašyti butu galima.