Volga

Rafi, man buvo panasi situacija 10m atgal, mentai skunde du kartus, bet teisejai raga stume - is kazkieno pazeidimo neatsirado mano pareiga, bet mano atveju negalejo niekaip irodyt, kad greiti virsyjau

Isvis nx raganet jei tokie istatymai pas mus. Nu as ant tokio oagrindiniu keliubvaziuojancio, kad ir ant 200k skrenda - nu tikrai neuzsirauciau niekaip, nebent pats gatavas buciau ar i tel ziureciau.

As ir toi trasoi 80 laikau. Reiks ir pradet zvalgyti atidziau Cha chaNors pas mane kei virsiju greiti akys 360 skanuoja aplinka non stop. Jei atsiputes ant 50 kruzinu tai rikiuodamas ir i veidrodi pamirstu paziureti, aplinka vapse px…

Nu idomu, koki greiti nustatys egzpertai. Rafi, registratoriaus aisku neturi, ne pagal paniatkes?!

krw krw kepalas su toyota šikanu iš šalutinio tiek reikalu užviro Pavargęs

o kokio velnio tas toytoy vadila išlindo į pagrindinį kelią neįsitikinęs savo bei kitų saugumu? jeigu tu lenkei lėtai važiuojančias mašinas lenkimui leistinoje vietoje, tai tu darei pilnai legalų bei leistiną manevrą. jis čia išlindo į tavo kelią o ne tu jį partrenkei, jobta, kodėl bl aš turiu apsižiūrėti į visas puses įvažiuodamas į pagrindinį o kitiems tipo px, pasižiūrėjau į kairę ir minu pedalus? ginčykis! nes pagal mane tai ne tu sukėlei avarinę situaciją o tas senis per savo neapdairumą. o dėl greičio tai kartok vieną ir tą patį dalyką - neviršijau, važiavau leistinu.

As jauciu sakyciau eikit nx,vaziavau letai pagal ket. Dar sakyciau pykina ir spranda skauda, noriu euru is senews.

prokuraturos.lt/lt/is-auksciausiojo-teismo-blogos-zinios-dvigu bai-mieste-greiti-virsijusiam-vairuotojui/5276jei įrodys,kad >nei dvigubai viršyta, liks kaltas

nu ble, ranka prie širdies nemačiau ir neįsivaizduoju kiek važiavau. net bandžiau atkartot įvykius su panašia mašina kad primest maždaug kokiu greičiu galėjo but, bet sunku suprast, nu fakc kad ne 50. Bet kad dvigubai bučiau viršyjęs irgi praktiškai esu įsitikines kad ne. Bet aišku, kai pažiūriu į apgadinimus, ir kai pažiūriu kiek mano mersas po smūgio nuslydo į šoną po susidūrimo… ten gal kokį 50m, tai kažkaip pats svarstau kad nebūtų ten tas greitis didelis…

Perskaityta Gerai dėžė nx Blogai 2500 rpm bėgio ieško? dar gal ir tamposi nx Blogai

Nu tai pagal Rafio mintis peršasi išvada, kad stolniką varė Ufff

HC-maladiec Cha chaNe, nesitampo ir neieško, tiesiog užlaiko akseleracijoje gana netrumpai. Ji nėra Blogai, ji tiesiog labai savarankiška Cha cha

Rafi, oro pagalvės šovė?

But grazu, kai atkartojant ivykius vel kokia tojota islystu Juokiasi

Jo man irgi įdomu kaip tu Rafi bandei atkartoti įvykių eiga? Cha cha Vėl lenktyniavai? Klasta

Kvaso idetas linkas ir buvo tas precedentas nuo kurio apsiverte viskas, iki tol-px kad virsiji greiti, vaziuoji pagrindiniu-nekaltas. Po to pradejo traktuot atvirksciai tokias situacijas.

Nu, bet ten tas įvykis išvis nx buvo, kai šešis metus turėjo motina vartytis, kad nekalta. Apsvaigęs

As nikuja nieko nepamenu. Tik pati smugi. Gal kad viskas vyko gam standartiskai, tiesiog pjoviau namo ir cia pyst tojota pries akis uz 1m. Nei sukt nei stabdyt. Airbagsi visi sprogo net keleivio ir tojota sukdamasi **** man i dureles sonines priekines su subine, tai dar soninisstogo srs sprogo. Zmogui sonkaulis plaiti oradure, bet jau nebe reanimacijoj.

Čia kaip su mocu kai pareina ant šimtopem mieste, fig jį pamatysi iš šalutinio lysdamas. Arba lendant neįvertini, kad jis ne ant pem juda.

As manau manes nemate ne del greicio, o del to, kad pirmoj juoetoj suko i desine o as antra judejau. Bent jau as taip atgaminu. Todel masina pirmoj juostoj ir uzstojo mane. O greicio zverisko tikrai ten nebuvo. Apie 2x nera net ka kalbey.