Volga

O kas dengia išlaidas,jei teismas nustato kad Rafis nYkalC?

jo valdzia nemegsta uz savo kliurkas moketi… bet skaiciau kad lyg ir buve… o siaip is draudimo manau pasiims kaip islaidas, o tie jau aiskinasi su valstybe Nekaltas

Bet bl taip skaityk kas ant minimalkes sedi…bimbim ir labanaktis. Gerai kad man Sirvucha pazadejo syki kita nemokamai…jei ka. Valio Cha cha

Kažką teisininkas minėjo, kad vertina teismas ar tu pajėgus apsimokėti teismo išlaidas jei nekaltas. Jei pajėgus - teks apsimokėti. Bet tegu Willis kalba geriau Cha cha

priimtas neperseniausiai istatymas, jei tu laimi byla prieš valstybę, kuri tave kaltina - išlaidas padengia. Katik buvau pas milicija, tai vsio, isvykti negaliu niekur, zmogui luzo sonkaulis ir pradure plauti, bet jau nebe reanimacijoj. Moteriai beveik nieko nebuvo. Sake zmones adekvatus, prokurore sakė griežta, specializuojasi KET. Na bus linkma kabutese NekaltasIr tyrejas sako, taip, visi žinom kad jis iš šalutinio, bet jei tavo greitis didelis - rukyk bambuka. O greiti sako ekspertas nustatys tikrai, pagal po susidūrimo mano nuslydusią mašiną pagal formules. Taip kad, mokinkites iš svetimų klaidų, px kad pagridinis turi važiuoti tokiu greičiu, kad reikalui esant išvengtum kliųties, ar spėtum sustoti Labasaišku čia viskas dėl sužalojimų, jei nebūtų susižeidęs žmogus, gal kitaip viskas būtų.

Neduot jokiu parodymu, jei jau itariamuoju padare, vadinasi, i teisma irgi sieks perduoti. Kai baigsis ikiteisminis, tada galesi gauti visos bylos medziagos kopija. Tada ir matysi, kaip turesi suformuoti savo pozicija, kokius dar irodymus susirinkt, ka paneigt reiks ir t.t. Jei su sita byla su viskuo tilpsi i 5k advokatui, tai zinok, labai krikscioniskai ima

Jei gavus medziaga matyti, kad pzdc, eini taikytis ir ant laidavimo (jei neteistas). Del islaidu, jei isteisins - jei ir atlygins valstybe, tai ne kiek isleidai, o kiek ten nustatyta. Bet kokiu atveju busi isleides daugiau nei atlygins. Kaip ten ka atlygina nezinau.

LATas jau konstatavo, kad ženkliai viršytas greitis yra kaltė. Papirk ekspertą Cha cha arba teisėją, kad nuspręstų, jog konkretus viršijimas jam dar neženklus Cha cha

wili, man ta pati advokatas pasake "Neduot jokiu parodymu, jei jau itariamuoju padare, vadinasi, i teisma irgi sieks perduoti. Kai baigsis ikiteisminis, tada galesi gauti visos bylos medziagos kopija. Tada ir matysi, kaip turesi suformuoti savo pozicija, kokius dar irodymus susirinkt, ka paneigt reiks ir t.t. "

Žmonės adekvatūs, kol neatėjo kas nors ir nepaprotino, kad iš viso to galima naują toyotą įkirst

Teko keleta bylų matyt - blia egzpertai prikurt sugeba nesąmonių irgi kartais, su galimai tariamai ir t.t. Ir kažkodėl paskutiniu metu nebegalioja KET logika - neva visada turi būti pasiruošęs sustoti, net važiuodamas pagrindiniu keliu. O iš šalutinio išvažiuojant tai b*** nereikia būt pasiruošus praleisti ar nesukelti avarinės situacijos, t.y. remtis savitarpio pagarba ir supratimu? Kvankt? Nekaltas

Ufff nx nx Apsvaigęso V60 Nekaltasgalvoju ką dabar pabandyt - V90, G30 ar W213? Paplepėkim Cha cha

volvo statyt prie 5er ar E klasės ką aš žinau… Cha cha

O tai negali advokatas argumentuot kazka is serijos, kad netiketo soninio smugio metu Rafis patyre shokas ir kaip Moteris ne stabdzio o gazo pedala nuspaudes persoko atitvarus kol stulpas ‘nesulaike’ plieninio zirgo ? Nors prokurore jauciu aCivers Rafio byla, pamatys kad toli grazu ne pilietiskas pilietis ir inpies ‘po polnoj’…

Robi, v90 gali. Turiu darenai w213-patinka,kolera, tik nelabai įdomi rinkai Cha cha

quatre is pasato ilipus i v60 labai jauciamas vietos trukumas? turint galvoi kad gale sedi vaikai ir negali iki galo atsistumti.

Aš telpu su saviškiais. Tikrai nėra prastai. Iki passato lygio,jau nekalbant apie superb -tolokai.

Aisku

Trumpai tariant man pareikstas butent toks.kaltinimas, kad nesilaikiau saugaus greicio ir nespejau automobilio sustabdyti ar nukreipti i sona vengiant susidurimo… Pzdc idomiai, o tipo tas kas is salutinio, jam tai px, galima nesilaikyti ket nematant auto pagrindiniu keliu parvaziuojanciu. Krc papadosas Blogai

man buvo avarija prieš 20 metų. Mentai iš pradžių ant manęs vertė, nesutikau,nes nekaltas buvau, tik mano liudininkas nepilnametis, siuntė į ekspertizę sostinēn, tai ten nusprendė, kad abu nekalti, nes iš mentų schemos ir visų parodymų, sako, negalėjo taip gautis Cha cha