"Vilmesta" Pilaitėje (1-a žin. papildyta sąrašu)

Keturiu.

siandien pas mane inspekcija buvo Cha cha kaimyne is apacios Myliu jai kilo itarimas, kad mano remontas sukele gresme jos buto optimaliam funkcionavimui Apakęs Pats nedalyvavau, bet ruosiuosi atsakomajam vizitui irgi Valio

siuo metu gyvenu naujos staybos bute, tai radiatoriai irgi nerealiai sniokscia. Is pradziu net miegoti trukde, dabar pripratau. Vietinis santechnikas apsiputojes irodinejo, kad taip turi buti Nekaltas

ApakęsApakęsApakęs

pameni kazkada sakei dar negyvenat o jau su kaimynais nesutariat, jusm ziuriu dar liudniau Cha cha
klausyk gal tu su ja nesisveikini, uz tai bande demesi i save atkreipt? ka? arab i svecius norejo Cha cha
o ten tikrai inspekcija, gal kas slangom apsimete?

Aga, ziuriu ir man nepasiseke Šypsena Nu nieko, pataisysim santykius Cha cha
su viena panele pries pora savaiciu sveikinausi, jauciu ta pati ir bus Apakęs

Siaip sklando po Vilniu gandas kad iki 15 dienos VDI reidus po statybvietes rengia - gaudo nelegalus. Speju, taip nori sau Kaledom apsirupinti.

o ka jie siulo?

nu jo, matyt negraziai nusisypsojai Laimingas

del gandu kai parasiau ana zitute irgi tokia minti pagalvojau

Peržiūrėjau ir aš Eikos butukus Pilaitėje. Tiesa, žiūrėjau tik keturių kambarių, bet išplanavimas nė viename nepatiko. Nesuprantama, kam virtuvė padaryta 7 kv m, o koridorius 11 kv m, arba bute du WC, vienas priešais kitą. Čia kai kuriuose butuose.

jo jo, ir as ziurejau…taip dziaugiuos, kad musu butuose beveik nera nenaudojamo ploto ir svetaine didziule…Gerai
vaziuosiu siandien i vilmesta, tvarkyt ta sutarti del silumos, ir visokiu kitokiu nesamoniu JuokiasiCha cha
jei ka suzinosiu, parasysiu viesai Laimingas

Dzidzi, tai kur ilgas pasakojimas, kaip sekesi??

Kaimynai, ar gavote dovanas is Vilmestos svenciu proga?? Na, as turiu pasakyti buvau maloniai nustebinta, ir tikrai manau, kad sitas ju gestas yra grazus… o ir saldainiai labai skanus.

Kravsciuska, tai ar pasijungei interneta?

mums nepriklauso Cha cha
jei kvietimo is svente neatsiunte, apie kokais dovanas gali but kalba
gal kas zinot ar iki 30 visgi priduos namus ar abejotina
ir kaip su mokesciais, negerai su skolom metus pradet

negalvokit kad cia skolos, ir nesukit sau galvos Šypsena
sake turejo buti ana savaite, arba sita jau tikrai bus laiskai su mokesciais Šypsena
na zodziu apie pridavima graziai sypsojosi ir mmmm, aaaa… turbut nespes Cha cha tai tampa aisku kad nespes Cha cha
Dovana ir as gavau, beje vynas irgi skanus, pagal aprasyma tai skaitosi gana geras, o paragavus man laaaaaaaaaabai patiko, ir buvo labai malonu sekmadieni diena gauti tokia staigmena Šypsena Kravciuskai ir man dar nieko nepajunge, nors zadejo atvykti ana savaite, nu lauksim ziniu, pati kazkaip nenoriu skambint ir skubint, man ir taip kol kas gerai ryte paziureti Simpsonus ar koki kita “ziauriai” faina multika Cha chaCha chaCha cha
Pasirasiau sutarti del sildymo ir reikia sake skaitliuku numerius sutikrinti, dar netikrinau, bet reikes jauciu siandien, o tai pamirstu…
zodziu jo9kiu geru ziniu jums… beje, kaimynai musu laiptinej tai isvis, jau prie duru pasistate deze ir krauna ten siuksles, tipo sunku isnesti iki konteineriuBaisus ir laiptinej vis daugiau atsiranda nebeissivalanciu riebaluotu demiu… o prie musu lango laiptinej tik buteliai degtines, bonkes nuo agurkeliu ir juose vandenelis su nuorukom Kvankt?Kanda, cia priesais mus kaimynai, tik laukiu kada sutiksiuVelniūkštis
nu va, taip ir gyvenam, nieko as negirdziu, tik is laiptines zmones otaip laaaabai ramiai ir miegu ir ilsiuosi tik labai nervina dulkes, tiesiog kazkoks kosmaras…

a nu viskas aisku: pirma bonke, po to saskaitosJuokiasicia turbut kad sumos isgerus ne tokios baisios butuMirkt

cia pries kaledas, kad pikti nebutumem saskaitas pamate, nes tada teks kaledas ir kucias sutikt su duona ir vandeniu Cha cha

del pridavimo tai didelis didelsi S…

kazin bent domofonus iki 30 padarys ar sunkiai, o tai dabar istisai namo durys atidarytos, nes kazkokis gudruolis sugebejo pritraukeja islupt. logiskai mastant tai sunkiai realiai 8 d.d liko Apakęs ir kiti metai Šypsena
beja musu namukas labia patogus tapo paugliam rukyt zolyte Juokiasi ko pasekoj apsinarkosine vaikai “isdazo” namo sienas Kanda

o apie skolas nenoriu as likt skolinga vilmestai ir pradet kitus metu su skolomis, nenoriu imt pavyzdzio is musu namu statytoju Cha cha

Nesiparinkit jus del tu skolu. Juk dauguma pirkome butus su banko paskolomis - tai dar daug nauju metu sutiksime budami skolingi Cha cha

nu bet zinai kaip sakoma, iki kaledu atiduok skolas, kad kiti metai butu geresni,man jau cia uztenka ir situ slyksciu metu noriu, kad bent kiti maziau slykstus butu Cha chaLiežuvis
banko paskola jei tik ta skoal butu ateinantiems tai butu labai labai gerai Cha cha kad tik daugiau nebutu

paskelbsiu nauja pletka o gal ir tiesa. Paskambinau i TEO del kabelines ir interneto, tai ta Jurgita pasake neskambinom Jums nes nebuvo priduoti jusus namai.Bet kadangi pridave namus penktadieni Vau!Apakęs tai jau galesim jungti…
nu tai gal neveltui dovanas dalijo, gal jau pridave? bet kodel mes nezinom nieko? kodel liftai neveikia? o gal ta Jurgita skiedzia?
Ne

o gal kur yra skelbiama info apie valstybines komisijas ir pridavimo rezultatus?

greiciausiai antras variantas Cha cha skiedzia. nes kai buvai vilmestoj jei butu pridavinejami namai penktadieni jau butu zinoje, nes pries kokia savaite jau zinoma, kada bus pridavimas
o dovanas vilmesta visais metais dalina geriems savo klientamas Cha cha

aisku as gal but neteisi del namu pridavimo, galima ir nesakyt gyventojam, kada namo pridavimas maziau pretendziju, del neistaisytu broku Cha cha

Nu jei pliotkinti, tai pliotkinti iki galo: treciadieni, ketvirtadieni po musu kvartala daug kostiumuotu zmoniu vaiksciojo su Egidijum… Su breziniais, popieriais, matavo kazka…
Tai gal ir pridaveCha cha gal del to ir buteliukas, gal del to ir saskaitos bus…
O as vistik nenustebciau, jei priduoti, tik klausimas: domofonai kur? Nes jie vieni tada yra veluojantys.Pagal sutarti jie privalo buti irengti iki pridavimo.
O liftai greiciausiai bus pajungti po pridavimo: cia matyt nenori rizikuoti, kad kas nudribtu…

Musu namai bus priduoti tik po Nauju galutinai, kada - neaisku dar.
Saskaitas NPC turetu sumetyt sia savaite i dezutes. Musu kontaktinis asmuo NPC Zivile. Jos mob. 8-698-56134. Su ja reiktu derint del liftu pajungimo. Liftus galetu pajungt jei surinksim daugumos parasus. Nepajungia del to dabar, kad nevisi gali sutikt moket jau. Jei zmones negyvena, kam jiems uz lifta moket?
Cia tokia info is Vilmestos.