"Vilmesta" Pilaitėje (1-a žin. papildyta sąrašu)

na jei nebus pikaso, tai bus prijaucaintis, as maza budama sienas irgi buvau istepliojus, krokodilus piesiau, labai beja grazus buvo Cha cha

Nu matai, tu tai dar nors i tema, krokodilus, o jis ten greze, kaip dede apacioj… pas mus nors menkiausias statybinis garsas, tai jam tuoj dede apacioj grezia… God666, nepyk, kritai mano vaikui i aki

nu ka negalesi priestaraut, kai vaikas pasakys, kad i statyba stoja Cha cha

Nu bet niekas gi nevercia laikyti gyvunu Mirkt

Gali istreniruoti, kad tiesiai i WC darytu, neliks problemos Cha cha

Vilmesta sake, kad sio menesio pradzioje, turi buti saskaitos uz komunalinius. Kazkokios tai mergaites, pasak Vilmestos, baigia skaiciuoti.
Beje, mano preliminariais paskaiciavimais,nuo buto gavimo, mes susimokesime apie 400 lt. Jai dar ilgiau niekam nereikes musu pinigu, tai gali ir atlyginimu neuztekti. Teks dar viena paskola imti.

Savaitgali vaiksciojo po butus ir ieskojo nelegaliai dirbanciu apdailininku Baisus

kas vaiksciojo? dokumentus rode?

oho, cia tai prikolas…Kvankt?

[quote]
Ketvirtas rašė:

Vilmesta sake, kad sio menesio pradzioje, turi buti saskaitos uz komunalinius. Kazkokios tai mergaites, pasak Vilmestos, baigia skaiciuoti.
Beje, mano preliminariais paskaiciavimais,nuo buto gavimo, mes susimokesime apie 400 lt. Jai dar ilgiau niekam nereikes musu pinigu, tai gali ir atlyginimu neuztekti. Teks dar viena paskola imti.
[/

Tai tu nesenai gyveni, o kazi kiek D korpusui tiketis: trigubai tiek?

Speju kad is VDI. Dokumentu nerode - juk neisileido ju.

Nea Ne Pagal pirmine Vilmestos schema, kuria rode rezervuojant buta, konteineriu isvis neturejo cia buti.

Beje, ar buvo kam, kad nespejote laiku apdaila atlikti? Pritaike kokias sankcijas pagal sutarti??
Bo as tai nespesiu… Nekaltas

Stum, nepergyvenk, nieko nebuvo ir niekam tai neidomu Šypsena
noriu paklausti kaip gelbsites nuo dulkiu? man tenka kasdien siurbti kad ju nebutu, o jau ir vel langai apsinese is buto vidaus, ir sienos dulektos Baisus ka daryt? kaip sienas isvalyt? nekenciu dulkiu Užsispyręs

Tai zodziu daryti taip - atejus terminui parasyti rasta Vilmestai, kad atseit apdaila baigta, nors realiai tai ne?

as parasiau emailu.Miekas nieko nepakomentavo netgi. Liežuvis

Man atrodo emailu skaitosi kaip ir rastu.
Stum, o tu septyniu aukstu name, ar keturiu??

o kaimynai, vakar vaikščiojo TEO atstovės - iš kitos nei TEO firmos bet tipo partnerių firmelės dėl interneto. Ką galvojat? sprendžiant iš turimų popieriukų skaičiaus, nemažai pasirašėt su jais sutartį ar ne?

o pas ka nors radiatoriai "osia", nu tokis snypstimas gaunasi, kai ant 1, tai tyla, vos tik ant didesnio pasuki is kart, nuorini valandai kitai tyla ir vel paskui is naujo snypscia.

Vakar bendravau su Vilmesta. Sake, kad emailu uzsiskaito.

Sutikau ir as, situos astrialiezuvius, su iskaltomis mandagumo ir pardavimo frazemis. Man reikia tik kabelines, bet kazkodel visi bruka interneta. Gal ka zinot apie kabeline?