"Vilmesta" Pilaitėje (1-a žin. papildyta sąrašu)

Ir dar. Jau prasidejo po namais auto vietu pardavimas. 10000 Lt. Ar yra perkanciu?

negali buti siunciamos saskaitos jei nepriduotasnamas.Negali buti jungiama kabeline ir internetas jei nepriduotas namas. tai kaip cia dabar?

Daug kas negalima, bet viska galima apeiti…

Nu dabar jau as supykau: dzin internetas ar kabeline ar liftai. Anksciau ar veliau pajungs.
Bet pagal koki punkta ir kaip musu duomenys galejo buti perduoti NPC??? As parasiau, kad sutinku, kad jie tvarkys mano nama, bet po pridavimo. Pridavimo nera, tai pagal koki punkta as turiu leisti NPC israsineti man saskaitas?? Ir dar Zivile! Jei ta pati, tai per visus forumus pagarsejusi melage ir apsileidele…

va vat, tame ir prikolas, kad saskaitu jie NEGALI mums israsyt.

nu ka as su ziniom Kietas
pirmas pridavimas musu kvartalo jau buvo penktadieni, kaip ir sakiau Gerai
1 etapas- komisija apeina apziuri aplinka, laiptines ir t.t
2 etapas bus sia arba sekancia savaite iki naujuju TIKRAI (taip sake) ir tikrins butus kaip irengti ir pan.
Tai va cia ir bus didziausia problema, ateis komisija, puse nepabaige remonto, arba nepriduos namo, atides velesniam laikui, arba baus gyventojus Apakęs

Ka??? taigi sventes, zmones namuose nebus…

nu kad pridave tai gerai, nu bet vistiek gaila Žliumbia
as gi norejau plyteliu tarpus uzpildytus parodyt balkone ir APP tebetaisoma balkona Užsispyręs isdure mane Cha cha viskas dzin tegu tik priduoda laiku

matet ziema, beja as sian suzinojau toki dalyka del siuksliniu, pasirodo galima pasamdyt imone kuri padaro ileidziams i zemem siukslines nemokamai, tik su salyga, kad 3m naudosimes ju paslaugom, siukles brangiau buna, bet ne tiek daug, plius tos pozemines siuklines raktus, tiksliau kortele turi tik gyventojai ir niekas neprieis prie siukslines, neatves ir neismes svetimi siuksliu, plius bomzai neilenda pasiknaisiot. gal ir gerai butu kaip manot Cha cha
kaip supratau is siukslies patalpos lyg bus paprasti konteineriai ar ne? o gal visgi padarys i zeme ileistus? Valio

Tojuke, taigi sake ateis kita savaite, galesi rodyti visus brokus.
Tik idomu is ko dabar mes reikalausim domofonus irengti?? Nepatinka, man tas ju pridavimas. Nerimtas atrodo.

tai priesais C korpusa stato kazkokia “pavesine”, draugas sake kad ten butent bus siukliu konteineriai… Taip

galeciau, bet kaip sakoma kaledos stebuklu ir skriaudu atleidimo metas. Valio

o domofonai pas tave sutarti irasyti? pas mus tai garantiniame raste, kurio aisku niekas nesilaiko ten parasyta iki 30d., bet ne iki pridavimo, gautusi, kad priduot gali anksciau, o domofonus sudet ir po pridavimo Šypsena
nu bet jei kitos savaites koki penktadieni, tai dar sia savaite suspes ir domofonus sustatyt ir brokus istaisyt Valio

tu cia ta galvoj turi, kur arciau gates, pries C darp D ir F berods. kazin ten bus tie ileidziami i zeme ar paprasti, siaip lyg panasu i paprastus, bet gal tuos geresnius sudes Valio

klausykit o kaip pas jus gyvatukai syla ?
pas mus tik apatines kokios trys keturios kopeteles Liūdnas

nu ant 1 saltas, ant 2 drungnas, ant 3 siltas, bet syla visas, o va su radiatoriais siaip keisciau, virtuvej radiatorius ant 1 drungnas, ant 2 siltas, bet va miegamajam ir kambary ant 1 saltas, ant 2 drungnas Apakęs
o dar labai gerai jauciasi grindys, po el. skydine ir po atviru oru, po skydine saltos grindys, po masinu aisktelem siltos Cha cha ech matyt salcio tiltelis bus padarytas Liūdnas
kaip as laukiu ziemos, pasiilgau jau sniego, salcio Drovus

Tai cia ir A korpusas isiskaiciuoja??
Kaip gali komisija iki naujuju metu tikrinti mano apdaila, kai as ja privalau padaryti iki sausio 16??

zinokit, jus nereaguokit taip i mano pranesimus… As nezinau ar tikrins tavo apdaila ar ne, nes pasake aiskia bus priduotas VISAS kvartalas.O pas ka eis as nezinau, mane domino C korpuso likimas Šypsena nes prisistaciau esanti is C korpuso. Todel viska ir sake mazdaug i mano puse Šypsena
Stum tai o pas tave dokumente parasyta kad apdaila tu padaryt turi iki sausio 16d?
As zinokit nuo sios zinutes visai susimaisiaiu, ir jau nebesukusau galvos.Man viskas patinka Cha cha
neveikia liftai- man gerai, daugiau kaloriju sudeginsiu, as net slenkscio neturiu, ir man irgi gerai Šypsena turiu svarbesniu problemu Cha cha mna netgi gerai be kabelines, ypac pamegau rytais ziuret japoniskus multikus ir simpsonus Cha chaCha chaCha chaCha cha
taigi nesiparinkit pries kaledas, pridave nepridave niekas nuo to zymiai nepasikeis Cha cha
beje man dar nenulakavo grindu 3 karta ir virtuves nebus pries kaledas kaip zadetaPiktas ir naujakui nebus ;(

Stum, manau cia tau tas negalioja.
God, pas mus viskas tvarkoje su gyvatuku. Penkto net nenaudojam, per karsta.

O jie leidima gyventoju turi? Zeme tai musu, neturi teises dabar ne pagal projekta kazka daryt.

Pas mus dar vienas bajeris su radiatoriais: labai jau jie miegejai nakti kalti, kiek nebuvo ateje santechnikai - nieko negali padaryt, vis kala ir kala, rytoj vel reikes kviesti, gal koki penkta karta jau Cha cha

kazkada senai buvo vilmestos tokia kalba, kad bus stovejimo aikstele.