Vienuoliktokų kampelis. [vasarojam]

Aha 3 dienos per kurias neatsiplesiu nuo knygu bliambaPiktas

Jo sios trys laisvos dieneles, tai tikras gerizzz Mirkt

Na pas mane pamokos 9h prasideda, o 6 visos baigiasi 14:40h ir visai patogu, spėju likusią dienos dalį daug ką nuveiktMirkt

Man rodos mes jau darėm, bet mano pratybos pas ekonomikos mokytojąNekaltas

O dėl Lietuvių kalbos - nuo kada per dieną jų gali būti 3?Vau! Man tai visai patinka lietuvių kalba ir tik dėl auklėtojos, nes smagu su ja pajuokaut, visokiom temom pašnekėtCha chaGerai

Beje… http://www.peticija.lt/visos/431 Drovus Mano mokykloj jau daug metų pamokos vyksta nuo 9hLaimingas Tik šiaip gal vis dėl to galėtų padaryti jas nuo 10h Girtas

Maironi dar kartais imanoma suprasti, ka jis nori pasakyti, o vat ,pavyzdziui, Donelaicio, tai vapse 60% zodziu nesuprantami Cha cha Ane kaliegos? Šypsena

Aš užsirezervuoju 2000ąjį post’ą Be be be.

Ryt matiekos kontras is funkciju (man tas zodis kaip keiksmazodisBaisus), itariu ka su kaledom man ryt matematikos mokytoja padovanosPavargęs

Ok…Jei isismulkminom…man is leituviu reikes kalbeti apie romantizmo estetika, is anglu apie gamtos problemas…Duh. Kazkaip net pagailau saves Nekaltas

O man rytoj matematikos kontras (iš funkcijų) ir dar reikia parengti 5 minučių anglų kalbą apie meno populiarumą, kaip populiarinti muziejus tarp jaunimo ir pan. Skaitau

Man irgi du: matiekos ir bioNustebęs ir dar dialogas anglų… ech, kas per pirmadienis Pavargęs

Pades pades…Reikia tikeeeeti Liežuvis
O jei atsinesciau statulele kokio stabo ir aukociau jam aukas per fizikos kontra ir pries? Juk tai nedraudzia nei LT istatymai, nei mokyklos tvarkos…

Man 2 kontrai… Anglų ir lietuvių…
Taip nenoriu…
Dievas nebepadės Cha cha

O pas mus streiko nebus… Kaip visada…

Oj blem… Rytoj lietuviu kontrolinis is skyrybos. Tiksliau diktantas. Is vis siais laikais musu amziaus zmones tikrai jau turetu neberasyti tu kvailu diktantu Kvankt?. Gi geriau duotu testus, nes egzamine diktantu tai nebus!Duh! Dabar reikes ir vel tas kvailas dalelytes mokytis ir visa kita. Visada turejau problemu su skyryba Kanda

O as, kaip jau sakiau, labai skubam. Nerasem nieko nei is Hamleto nei Fausto. Ai…Del manes tai gerai Girtas Tik db su D.K. ‘Metais’ tai irgi uzsiknisim!

Mes tai irgi Metus jau einamMirkt
Gal žinot iš kuir galima gaut 2002m anglų mokyklinį? nes egzaminai.lt nerandu Šypsena

Mes 3se per lietuvių irgi panašiai… ‘Įroniškai’ šypsojomės, tai mokytoja pradėjo rėkt, vos iš klasės neišvarė… O po to moralą atskaitė, kad ją tai trikdoValio

Siandein man 8 diena, is matiekos kontro gavau 8, istorijos kontro 8, lietuviu rasinio 8, tai nzn dziaugtis ar liudetNekaltas beje si diena ypatinga, pravirkdem lietuviu mokytojaJuokiasi oi buvo linksmaValio

Ir už ką laikyti? Klasta Matematiką rašysi? Cha cha

Man gerai susirgau ir ryt neisiu i mokykla.Matieka kiauras 10 iseina,bet mes lygtis tik dabar pradejom,nesuprantu tempas didelis,bet vistiek atsilike…Dar literatura pradejo labai patikti ir siaip 11 klasej viskas labai fainaLinksmybės

Aš taip pat jungiuosi prie Jūsų klubo LabasCha cha