Vienuoliktokų kampelis. [vasarojam]

Vienuoliktokų kampelis. [vasarojam]

Va va, 11kl tai cystai poilsis buvoKietas
O 12 klasej jau reiks pluset, jei noresit gerai egzus islaikyt, nebent esat labai gabusŠypsena

Pailsekit vienuoliktoj klasej, nieko nesimokykit, vaikinai eikit mergu ieskoti, merginos bernu ir siaip visus metus dykaduoniaukit. Cha cha Nes dvykliktoje reiks is tikruju mokytis, na arba bent jau vaidinti, kad mokotes Šypsena

Ne vaziuoti, o tiesgio visa kelione į ir iš trunka 2h. Gyvenu kaime - Palangoj.
Priimt tai priims, tik gal busi zemesniame lygyje. Uhhh kaip tau pavydziu, kad moki vokieciu (aisku, man reiktu nepavydet, o tiesiog ismokt vokieciu, bet vis tiek Cha cha )Flirtas

Na ką, pagaliau ir mūsų gimnazijoje šiandien įvyko oficialus uždarymas. Šypsena Tai ką, geros visiems vasaros, susirašysim rugpjūčio gale. Šypsena

Oij, Jūs vargšai, vargšai Apkabinimas

Aš rytoj nueinu į keturias pamokėles ir viskas Vau!. Dar negaliu patikėt, kad pagaliau galėsiu normaliai išsimiegoti UfffGirtas

Man irgi tas pats, kitiem emtam nesu nuplanaves jokiu didesniu pirkiniu, taip kad jauciu reiks pasimegaut atostogomNekaltas

O tai tu kokiam rusy uzsidarius noretum rasyt?

Laiku pradedi Cha cha

Kaip aš džiaugiuos, kad ryt mokyklon nereik Tūsas ale kitąmet Pavargęs

Šiandien rašėm matkę iš tikimybių ir logaritmų. Ir aš jau atsisveikinau su devynetu antram semestre. Ir lietuvių interpretaciją rašėm Apsvaigęs Jaučiuosi kažkoks degradas Baisus

Siaip…pasiilgau jusu Drovus

skype dalialia_

Whiiiiiiiiiiiiiiii
Is matematikos 3 gavau.
Ate ate, pirmunu lenta.
Kas juokingiausia: musu aukletoja matematikos mokytoja visiskai nepakomentavo kontrolinio. Nieko nepaaiskino. O kitai klasei net atsviete lapus, kur buvo panasus uzdaviniai kaip kontre. O mums, jos aukletiniams, nieko nereikia. Puiku. Einu kartis.

Kokia nesąmonė. Jau geriau filmą apie Skirgailą pažiūrėt Ufff

Mes per matematiką trigonometriją pradėjom. Galva jau sukas nuo formulių ir taisyklių Apsvaigęs

† Jau kasuos sau kapa… Bus linksma dabar siuos 3 menesius…
Hell yea…

As, kaip atostogaujantis jau virs 3 savaiciu, nesiskundziuCha cha, bet noreciau dar keleta savaiteliu padrybsot, tik vat kai pagalvoju, kaip reikes po tiek laiko tingejimo isivaziuot i mokslusPavargęs

Nekaltas nu ne

Pas mus tai sake, jog 99% kad busKietas dabar visa savaite gyvensiu streiko dvasiaTūsas

Jeigu nori tik vidurinę pabaigti,tai galėsi viena laikyt lietuvių, o jei norėsi kur nors stoti tai visteik 3-4 turėsi laikyti.

Nu ta prasme valstybinį lietuvių kalbos visi privalės laikyti, o dar kokių papildomų egzaminų bus galima nelaikyti, nes nebus privaloma pasirinkt Šypsena Tai iš vis gaunasi, kad bus galima laikyti tik vieną egzaminą ir viskas, o ne taip kaip anksčiau būdavo privaloma dar 2 pasirinktiCha cha

Ne mano protui KengūraCha cha
Tu žadi?Mirkt