Vienuoliktokų kampelis. [vasarojam]

mes Dostojevski pernai turejom rasyt mokslo metu gale, bet as kazkaip praslydau =DD

kas del matkes, tai siandien ‘pradejom’ funkcijas [realiai buvo atejes kitas mokytojas trumpam i klase ir mes ‘dirbom savarankiskai’ ;D]
o logaritmai dar toli…

p.s.kas i Kengura zadat? =)

Hehe, mes tik šiandien parašėm matematikos kontrolinį iš rodiklinių funkcijų, o logaritmų dar net nepradėjomCha cha

Taip kaip paskaitai foruma, tai pagrindines temos matematika-logaritmai, lietuviu- interpretacijos. Cha cha

O mes rašysim rytoj Dostojevskio “Nusikaltimas ir Bausmė” analizęŽliumbia Kaip nekenčiu aš tų analiziųKanda
Šiandien rašiau istorijos ir matematikos kontrolinius, tai kraupiai jaučiu būsiu parašiusiPavargęs Paguoda ta, kad iš fizikos kontrolinio gavau 9Cha chaLaimingas

P.S. Gal kas netyčia turite laišką anglų kalba apie Lietuvą?Drovus

o mums gresia is Neries interpretacija =//

Man reikia daugiau pavyzdziu Klasta

Nustatyti kaina, pradziai pirma suma, o priklausomai nuo pazymio kita suma Šypsena

Aš net tiek nemokėčiau už analizesNeCha cha
Dar ką Tu žinai, gausi kokius 7 ar mažiau, o pinigai į baląCha cha

Nu taip gavos, kad aš pasiskundžiau, jog Hamletas yra galvos skausmas ir bla bla, o ji pasisiūlė parašyt, tik tiek kad aš turėjau knygą išgaut, vos šiaip ne taip išgavauCha cha
O draugės numerio tai tikrai nedalinsiu, dar gausiu į galvąCha cha

Saras apsukrus saunuolis, as ir is to bapkes darau Cha cha

uz kokius 200lt as irgi perskaityciau ir analize parasyciauKietas
Pasiulymai i PMCha cha

Jo cia geras variantas Šypsena

Woah?! Vau!
Koks drauges Mobilusis nr? IdėjaJuokiasi

O mano draugė už mane perskaitė Hamletą (aš jai knygą atnešiau) ir parašė analizę už maneCha cha

Kaip smagu taip ilsėtis 4 dienas iš eilėsGirtas

PavargęsKvankt?Vau!ApsvaigęsNustebęsPiktas

O mes Fausta baiginejam.Ir rasini rasysim,kur reiks panaudoti Fausta,Don Kichota ir Hamleta.Hamleta skaiciau 3 kartus,nes ziauriai patiko.Don Kichoto taip ir nebaigiau skaityt,nors uz knygos atsiskaityma gavau 10Juokiasiir tik kai isanalizavom supratau,kad nebloga knyga…

mum kaip maziukam liepe 2 Maironio eilerascius ismokt Juokiasi

O maniskes dvi ateinancias savaites nebusBe be be

Pas mus mokytojos nebuvo 3 savaites… Girtas

Pas mane ta pati situacija. Bet speju pasiliksiu viska paskutinei dienai ir ND darysiu paskutines 24h Nekaltas