Vestuvės - vokeliai

Sveiki,

Šią vasarą nusimato ne vienos vestuvės - ar yra dabar kažkokia “stafkė”, kiek reikia įdėti į vokelį? Jei esi šeimos draugas.

As kai buvau tai dejome 100 nuo poros, gal mazai…

jei šeimos draugas, manau suma 50-100 nuo žmogaus yra normalu, nebent tai labai geras šeimos draugas ir tiesiog nori paremti daugiau, nei kainuos tavo vakaro pasibuvimas

1 Patinka

Mes pernai dejome 200eur nuo poros. Bet siemet dar pasvarstyciau, jei pas labai gerus draugus gal reiketu simtu ir pakelti :slight_smile: Mane tai domina krikstynos, ar ten tokios pacios sumos kaip ir vestuvese ? :smiley:

O kokia stafkė jeigu geras draugas ateina pasveikinti į bažnyčią bet pats šventėje nedalyvauja? Ar užteks geros gėlių puokštės?

2 Patinka

Kokia gera tema! Labai labai aktuali, nes prieš kelis metus 50 eur atrodo normalu vienam žmogui. Dabar, tai… :smiley:

Užteks :sunflower:

Man, kaip krikšto mamai, krikštynos belekiek atsėjo. Jūs tiesiog šeimos draugai ar kažkokias “pareigas” atliksit irgi? :slight_smile:

Tik kaip sveciai :smiley: Tai viskas paprasciau.

Tai tada visiškai kitokios sumos nei vestuvės. Nesuprantu išvis kam pinigais dovanot - gėlių mamai ir vaikui smulkmeną atsiminimui. Čia jau tokia šventė, kai nereikia pompastikos. Mano tokia nuomonė :slight_smile:

Na gėliių jaunieji ir taip gauna, o po to jų nėra kur dėti, ypač jei po vestuvių į kelionę išvažiuoja, jos greit nuvysta ir neturi išliekamosios vertės. Siulyčiau už tuos pinigus “geros gėlių puokštės” kokį knygyno dovanų ar kokių pramogų kuponą dovanoti ir jaunieji tada patys galės išsirinkti ko nori :slight_smile:

Šiaip gera mintis, jei nesinori dovanoti gėlių. Tai viskas priklauso nuo biudžeto, nuo ryšio su ta pora. Žinoma, kad galima pažiūrėti ir plačiau: ne tik čekis knygoms geras pasirinkimas, bet gal pramoga kokia, namų kvapų, žvakių čekis ar čekis kvepalams, o gal išvis kažkas asmeniško.