Vėplos atsiliepkit!!!

Vėplos atsiliepkit!!!

Ieškau panašių į save, nes liudna gyventi. Pavargęs

ash… Pavargęs

…nūūū…ko triukshmauji…ash vepla…ale man nuo to nej kiek nelinxmeu…

vo pagaliau, veplu atsirado Pavargęsveplos, sakykit, kaip jums jusu vepliskas gyvenimas? Nekaltas

veplavotai sakych… veplavotai…

Liuks Šypsena

a mane priimsit? :@~*@~@*~@~ Bučkis

liux, veplu gretos ne tokios ir mazos Cha chanu papaskaokit apie savo vepliskus poelgius. Man tai vepliskai gavosi, kai praeita savaite issiruosiau prie Nemuno zvejot, su dviraciu vaziavau, 5 km. Nuvarau, ziuriu masalu nepasiemiau Pavargęs

daug pagavai? beje, vis nedristu paklausti, kad pasikviesi ant zuvienes? arbe ant kokios keptos lydekos? Nekaltas Nekaltas Nekaltas

mire viltis del katlietku Nekaltas Nekaltas Nekaltas

Labas, as irgi vepla Liežuvis man neliudna.Visai fainas vepliskas gyvenimas.

Rybka, znacit sciuka, sciuka znacit kusajetsa, kusajetsa znacit… ne vepla Mirkt

vėpla tublia !!! taigi masalai namuose liko… Juokiasi

JOooo… O as darbe veplineju Šypsena Ana vakara likau viena. Reik iseit, sviesas visur gesinu, ale neuzsigesina. Spaudziu mygtuka ir vietoj to, kad uzgestu, uzsidega kitos. Nu geras, galvoju, nerandu mygtuko, kuris uzgesintu sviesas… Ir isejau kaip durne… Einu namo, o tamsu, nors i aki durk. Bandau su mobiliaku pasisviesti, bet… Visas balas istaskiau… ir vos i upe, per tiltuka eidama, neikritau…

tu pats tublia !!! ji gi ant dviraciaus vaziavo… Nekaltas Nekaltas Nekaltas

vėpla Apakęs Baisu

bet be masalų… Liežuvis

aš irgi tokia pati… šiais metais jau antros pirštinės pamestos… Baisu kitų daiktų neskaičiuoju… Drovus

o apie pirstine beje… nusipirkau grazutes naujutes odines pirštinaites Nekaltasneseniai reikejo pindraku prisirinkti zvejybai (tokie slykštūs kirminai purve prie upės gyvena). Taigi plikom rankom po supuvusius lapus ir dumblą kapstytis kažkaip Veee o senas pirštines buvau pamiršusi pasiimti, turėjau tik naujutes gražutes, teko su jom rinkti tuos pindrakus. daba tos pirštinaites atrodo… Žliumbia