Vėplos atsiliepkit!!!

kaip matau, tau is visu menu svarbiausia zvejyba… Nekaltas Nekaltas Nekaltas

Va ir ash prei veplu klano prisijungsiu… ir man su pirshtinem… univere pribegau prie veidrodzio tualete, pasidejau pirshtinaites odines shalia jo; susitvarkiau plaukus, o pirshtines palikau Žliumbia ir taip 2 KARTUS (S)

Nu gal ir as kartais bunu vepla, ale stengiuos tokiu nebuti Šypsena O siaip tai visiems gaunas nesamoniu ir nereik is to daryt bedos ir tragedijos Šypsena P.S. As ne vepla ir nezadu tokiu buti Liežuvis

nu tai ir aik is cia Liežuvis Liežuvisoi dar bajeri prisiminiau… turejau parengti fotoreportaza apie viena rengini, dvi dienas ten tasiausi, fotkinau, pridariau superiniu kadru, ir po renginio netycia fotkes istryniau Baisu

Vietoj dantu pastos ant dantu sepetuko uztepu krema… savo stotele pravaziuoju… ir pan. Bet nieko baisaus, drauges sako, kad del to esu nepakartojama ir dar labiau mane myli. Sako, nenustebtu, jei is vaziuojancios masinos sugalvociau islipti. Šypsena

Zuvie,o ant katro tu kanto vepla Liežuvis

as tai ant issiblaskymo kanto vepla Nekaltasnu del dantu pastos pakaitalo tai ir man pasitaiko, viena karta su plauku balzamu pradejau dantis valytis Baisudar nuolat kur nors nukisu svarbius daiktus - raktus ir akinius, ir teliko pulta. Viena karta teliko pultas is trecio auksto atsidure rusyje - katilineje, ieskojau savaite kol radau Pavargęs

ir aš vėpla ir aš…Pametu viską po to surandu…Nusipirkau gražias pirštines ir po savaitės pamečiau- savo rankinuke… Juokiasi, radau kai kitas pirštines nusipirkau… JuokiasiDar tokį svarbų dokumentą- na su pinigais, antspaudais pamečiau, kai Snore išsiėmiau dublikatą- atsirado senasis…O dabar abu kažkur nukišau…Ką daryti su savo vėpliškumu… Girtas Liūdnas

Veplavojasi bvepm gyveveplenimas nx Pavargęs

skelbiu vepliskiausios veplos konkursa Gerainugaletojui (ai) Alus Alus Alus Cha cha

As tai jei butu pastojus moteris su panasiu i mane patarciau darytis aborta Taip

uzjauciu Baisu Apkabinimas

nu priam kokia tai vėpliu kompanija susirinko…

blemba nesuprantu Nekai tu sėdėsi ant jo žuvienės ar lydekos,tai kaip tada tas patiekalas turėtų vadintis Nekaltas Juokiasi

Taip raktų ieško visi mano bendradarbiai ir draugai visada išeinant iš namų juos paima Cha cha bo žino kad vis tiek teks grįžti nuo durų ir jų ieškoti… geriausias dalykas buvo kai “pamečiau” raktus nuo buto, važiavau pasiimti atsarginių,o priėjus prie durų pamačiau kad raktai spynoje kabėjo… kokia 12 val. Pavargęs

hmhm Nekaltas

o jusu klubui priklauso Juru vepla? ar cia atskira rusi tokia?

Žliumbia Labai veplishkai ishsitiesiau visu ugiu ant shaligatvio Žliumbia Dar priesh tai kai prisnigo Piktas Gal treniravausi, neatsimenu… Nekaltas

a tu čia į jūros vėplas kreipiesi ??? Cha cha

aikit ,jus…veplos Cha cha