Važiuoklės aukštis


Važiuoklės aukštis

Mano masinos aukstis ir salia kompakto zemintos pakabos aukstis Cha cha

Aukštis. Blogai Kiek kartų per diena strigdavai Kaune? Cha cha Beje tu jį pardavei ar ne?

nu ble bumeriai vistiek prikolna masina Gerai

skaityti taisykliu papyldima Mirkt

Edas>> jei ant peciu nekopustas tai ir nestrigineji ant kiekvieno kampo Mirkt Cha cha pardavinejau niekas nepirko, tai kolkas pavazinesiu pats ir paskui bus dalYmis UfffRafinOtC>> o ypac V8 kaip sitas Girtas

o nakui dalimis Nekaltas

volodia>> nesupratau? Nekaltasdr002>> skaičiau tik užsimiršau Mirkt

o tipo nuzeminta masina skaitos kieta kaime dabartiniam ar kaip? Apkabinimas

va imkit ziurziai pvz is zmogaus,kaip reaguojama i pastabele,aisku kiti butu uzsiziurzine,minimum 5banai,vietoje to,kad pasikeisti pavadinima Gerai

dr002>> dalimis todel, kad tai paprasciausias budas atsimt bent daly sudet litu, na nzn gal dar bus kada koks trumpas skalbimas su minimalia kaina, bet cia ateity bus matyt

bet tai bliac,kiek laiko pardavosi,susirinksi po kapeika,isleisi,istaskysi ir bus bbiene Nekaltas

volodia>> kazkaip nepagalvojau kad tu cia apie numerius, bet reiksmes tai nzn Cha chaSniechkus>> ne kieta, bet primenanti kad buvau kvailas zemindamas auto ir dziaugdamasis kieta vaziuokle nuo kurios dantys byret galejo pradet Mirkt

dr002>> nu tai koks skirtumas, bet taip bent jau atsimsiu daugiau nei kad atiduot ciela uz 1k euro Nekaltas

siaip antras mano bmw su dropu ir abu vyke,ganetinai standus,bet ne kietas Geraimanjakas>kaskobiznis

o man graziau atrodo kai suzeminta auto, aisku nedaug. Bet snieckui tas susije su kaimu, turbut apie tai delfi skaite Nekaltas

dr002>> bet dropas normalus tai yra pora cm +/- o nea esme kad kuo zemiau kaip buvo daryta mano atveju Cha cha

zeminta paliubomi ziurisi,maciau kaip mano kaulu kaula auksta,tai visai kitaip ziurisi,net ratai visai netinka ir vizualiai mazi atrodo. praktiskumo aisku nera su dropu,bet vaizdas gereja

youtube.com/watch?v=lgwF8mdQwlw&feature=player_embeddedidomiai isrinko ir sudejo Šypsena

aisku viskas graziai vyksta,tik noreciau paziuret,kaip anas diena atvaziuotu,speju issiardytu dalimis Cha cha