Važiuoklės aukštis

Garso !!!youtube.com/watch?v=3Uy6pyfxIcM&feature=related

as suprantu,kad jus paveikti popkulturos,bet sitas kurinys yra *****,tiesiog daug triuksmo,kitaip tariant persudyta ir tiek.

dr002>> nu man sunku cia vadinti popsu sita muzika, na bet nesvarbu, butu malonu isgirsti kazka is Jusu fonatekos, dalivio, kuris kaip atsovas dabar stos krutine uz tuos ““nepaveiktus” pop kulturos”

youtube.com/watch?v=TxvpctgU_s8prasom Gerai

o ką reiškia 999? Mano telefonas taip baigiasi - gal aš koks nors kietas bičas?

OOoooooo Apakęs nu nesitikejau is Jusu armin’o pagarba. Kazkaip tikejausi kazko kito Nekaltas

Nu arminas tai irgi toks ant popso ribos Nekaltas

tu manai,as klausausi 91metu hitus? Juokiasias norejau pasakyt,kad tavo idetas kurinys gal tau ir patinka,bet po pusvalandzio galva tratet pradetu,vienodas ritmas ir daug triuksmu,man labiau limpa ale VAN;o stiliukas,va dar vienasyoutube.com/watch?v=1EVE9YrHxt8tiesa,turiu masinoje ir merkurio cd.

youtube.com/watch?v=6zRXlt3IEvc&feature=relatedyoutube.com/watch?v=w588S1twIbQ&feature=relatedyoutube.com/watch?v=0cIArykcO50&feature=channelyoutube.com/watch?v=mskjDQAfksc&feature=channelIr atsipalaidavimui youtube.com/watch?v=CconmbbZWJQ&feature=channel

Funkerman - Speed up ( Original mix ) tas ok Gerai

youtube.com/watch?v=bhpAKYNNCoEsiuo metu tas sukasi pas mane Mašinair sitasyoutube.com/watch?v=De4Ogob9dlY

dr002>> as uz elektrine muzika, na dar kartais megstu kokios piktesnes paklausyt Cha chapvzyoutube.com/watch?v=ITtNjAOoy0oyoutube.com/watch?v=OIh3nO6-V_Ayoutube.com/watch?v=Wdqo9aO0fyoyoutube.com/watch?v=MP3nxsIsIDoNa bet tai buna reeeeeeetai laaaabai, o siaip elektro, trance Girtas

dr002>> megink sita turetu tikt tau pagal tai ka uzrodei Nekaltasorginalas youtube.com/watch?v=1Eqlbyf9iugarba tas pats tik R.I.O. Radio Edityoutube.com/watch?v=FmxB3eSqijo&feature=channelP.s man asmeniskai tas R.I.O Radio edit tai sueina Gerai orginalas nelabai Ne

youtube.com/watch?v=kH0TkspIq9U&feature=relatedmotoristų daina Gerai

paskutinis ysirasytas cd…youtube.com/watch?v=JBOEsQCdqpIyoutube.com/watch?v=SUVpi0h-wVUyoutube.com/watch?v=Us8FWmuQIb4youtube.com/watch?v=YxYitG4OqDE&feature=player_embeddedyoutube.com/watch?v=Ko0i0q-O0uM&feature=player_embedded#!youtube.com/watch?v=Y9_JWxzXq0I&feature=player_embeddedyoutube.com/watch?v=f2ov7QoDasEyoutube.com/watch?v=Bm5mzLo2t5syoutube.com/watch?v=ylJEd-J84Kwyoutube.com/watch?v=7iErtsMLewA&NR=1youtube.com/watch?v=Jt8TFVpkCYcyoutube.com/watch?v=aZgfsAMc4Xg

kokias cia nesamones klausot? Cha cha Jus gal isvis iseja is saves esat?youtube.com/watch?v=UvjuEsfdiT4&ob=av3eyoutube.com/watch?v=98WtmW-lfeEyoutube.com/watch?v=SgM3r8xKfGE&ob=av2eyoutube.com/watch?v=YPVjRDJyLWs