Vasario 16


Vasario 16

Lietuvos nepriklausomybės aktas – Lietuvos Tarybos 1918 m. vasario 16 d. Vilniuje pasirašytas dokumentas, skelbiantis, kad Lietuvos Taryba atskiria Lietuvą nuo visų valstybinių ryšių, kada nors buvusių su kitomis tautomis. Su tuo ir sweikinu dalywius Gėlė Gerai Šypsena

Tokia foto tik tu su savo smegenelem galejai sugalvot idet… Blogai

Nu tai gi aftoritetna foto… Šypsenako lietuviu svajone… bmw Cha cha

Kažkokia depresija ima mane jau nuo vakar. Nekaltas

16-a mat jam Juokiasitave irgi su laisvadieniu Apkabinimas Girtas Alus Butelis Taurė Taurė Alus

naciau mane dar gali su uosvienes gimtadieniu pasveikint Cha chadviguba svente Cha cha Šypsena

Reikejo savo suv tipo automobili idet, o ne bnw Kvankt?

man darbo diena,zjbs Gerai

A… jo… sveikinam Mistery Cyborga, su kazkelintu tai, uosves gimtadieniu. Taip Gerai Apkabinimas Ufff

Helix > su kiekvienais metais vis sensta ane? Velniūkštis Cha chaVudis > tautovezis yra realybe, o vat LT svajone bmw … aukstas lygis Šypsena Laimingas

bled o as ka neatmarozkas primeciau Velniūkštis? kazkaip ir as apie bmw pradejau mislyt. Juokiasi butu ekocar’as. Apkabinimas

Blogai Juokiasisakiau kad bmw tautos siekis yra Cha cha

kad uz tas pacias babkes opelis teiseina Juokiasi. plius paimciau ant 0.5cm ilgesnio bibio uz dr- 3.0d. Juokiasi Juokiasi

vien del 0.5 cm sakyciau verta Taip Cha cha

Karoluks irgi užsimanys,bet jam jau reiketu M5 imt

o šiaip galima nemegt bmw,nekest bet už esama kaina konkurentai apgailetini.draugas pardave 528i sena,bet leduka,nupirko 6m naujesne vectra gtc,sako liudesiukas,jau autopliuse kabo. Ufff

gaila ant gimtadienio jau nespesiu, bet trb reiks jamt tevukui fau, nes turi jau 15 metu avanta su panele banga ir jam tipo gerai. Apsvaigęs aisku, jam masina karta i savaite reikalinga, bet matau, kaip zydi su kadilaku vaziuodamas. Cha cha tai tegul ir tures ant kiemo su kozom rozom ir telikais, tegul dziaugiasi tecius. Apkabinimas nesakau, kad ir as ziemomis tos masinos nepadrosiu. Linksmybės

jau sakiau,kad miAninykui fau nera geras pasirinkimas,bet jei nakčius jam padesi ji aBtarnauti,tai tevukas džiaugsis kiekvienu pravažiuotu km Taip

as dar apie tokia auto.plius.lt/skelbimai/opel-signum-2-2-l-hecbekas-2044884.html pagalvoju, kaip alternatyva, bet cia butu atmazas ant serviso. Juokiasi o ka, servisus turiu, nuolaidas turiu, nemanau, kad man sunku butu jei meninykai i chalturas ant fau atgazuotu. Cha cha