Vasario 16

net google sveikina Lietuva Cha chagoogle.lt/

signum gražus,tik svarbu be isuzu+aisin

tai tik mechanas!

Cyborg, jo. su kiekvienais metais Velniūkštis sensta. Cha cha

Helix, tai cia ir be zodziu aisku, kodel Kybarg taip nuosirdziai svencia jos gimtadienius. Juokiasi Juokiasi Juokiasiyoutube.com/watch?v=8setfs2Oxgs

dr, isuzu 3.0 signumuose laiko, tik saabuose jis nelaiko kazkodel Šypsena tokia aura Cha cha

įdomu uošvienė kyborgą pergyvens… Cha cha

Tioschia Gerai bent maniske. Cha cha

Kosmoz, ziek geriau, kad cyborgo uosve, taves nepergyventu. Cha cha

Kosmoz>nieko jis nelaiko,tiek pat su motoru defektais eidavo i pardavima,kiek ir saab,espace

ble kai as nekertu tu LT variantu- tioscios, zmonos, pusbroliai, seses, tetos, dedes, seneles, uosviai. Juokiasi Juokiasi Juokiasi turiu gauja korashu, net neprimetu, kad pas kitus kitaip. Juokiasi Juokiasi

Geriausias giminystes rysys- kaimyno brolio uosvio arklio tevas. Nekaltas

siandien mano babulios gimtadienis,tik kad nepatogu prilakt prie jos,pavalgysiu bent Cha cha

pas mane su uošviene darbiniai santykiai,pasilabint,priimt agurkus,pomidorus marinuotus,užkaist arbatos ir pakentėt 20min. va žmona mano su mano tevu tai bbd,gerdavo savaitem per atostogas,o mamka maista nešdavo zakuskei Cha cha

RM, ilgiausiu metu babulei. Taip Gerai

Kosmo> tokie kaip tu - sava mirtim nemirshta Juokiasi

o širdies smūgis ar insultas, iššaukti stipriai per aukšto KMI ir didelio cholesterolio kiekio kraujyje skaitosi sava mirtis ar ne, kyborgėjau? Cha cha

MoterisTa kosmetika kažkaip tave pakeičia - užkemša poras ir neleidžia išgaruoti pasitikėjimui Cha cha

Kosmo > jau geriau taip, nei kaip triochala Juokiasi

Kosmoz, tu irgi gali rasytis i sirdininku eile, nes zandai jau apvalus, nors metu dar nedaug turi.