Valgau ir nestoreju

nzn, nemaciau,nebendravau nieko negaliu pasakyti…O galbut vertetu… Šypsena Flirtas

…man irgi tas pats, valgau ir nestoreju, bet as panele, tai man gerai Cha cha

ir man tada gerai, jei tau gerai…

as kuo daugiau valgau - tuo svoris atrodo labiau krenta Nekaltas

Broliai kurmiai paskaiciuokim… Nekaltas1 grudas per diena… 7 grudai per savaite… 365 grudai per metus… tekek uz manes… Flirtas Mirkt Liežuvis

dziaukis!tavo greita medziagu apykaita! Gerai

fuij kudesiau tu Liežuvis Laimingasseip gi nieko tokio kad nestoras esi Mirkt valgei kaip valgei ir maziau nesmomen rupinkis… Laimingas

Ui negaliu, gerai tiems kieno greita medziagu apykaita. Va o mane blyn Amerika sugadino. Gryzau stora, tai daba visa laika turiu dietos laikytis, kad vel nesustoreciau Nustebęs o anksciau nereikejo…

paziureciau ka sakytum jej suzinotum kiek valgau Cha cha

pati uzsidirbsi… Liežuvis Juokiasi

va va ir jokiu vestuviu Žliumbia Cha cha ka padarysi rasiu kas ne grudais maitins Juokiasi

jogurtais…? Nekaltas Juokiasi

slykstukas Liežuvis

kaltas, kaltas Drovus

tai kur mano zmona…? Nekaltas

vargsiukas, vis nerandi? Apkabinimas Juokiasi gal ne sitame forume ieskai Nekaltas cia juk vis delto pagrindine tema - maistas Mirkt

nebus geros zmonos,tai levas ir maistas bus… Juokiasi

Medziagu apykaita susigadink.o galima rukant ilgai zole,ir nustojus.sintetiniu nesiulyciau

Medziagu apykaita susigadink.o galima rukant ilgai zole,ir nustojus.sintetiniu nesiulyciau

A man,kaip autoriui temos,svoris dešimtmeti stabilus.Nors zefyrus valgyk…Gal ,kad daug judu.