Valgau ir nestoreju

na, cia jau tau nuspresti, ko nori Laimingas sekmes apsisprendziant ir siekiant tikslo Labas

asiu Labas

Ech, kad man tokios bedos Nekaltas

ir toks puzas issoks,kad visus forumus uzversi temom “kaip numest pilvuka” Cha cha nors seip… gali bandyt, tik zek labai atsirink, nes sakau, prisidaryt problemu dideliu gali :] ir butinai sportuok Taip

Cha cha

vodka syla-sport magyla… Pavargęs

75 gi ne taip jau ir mazai Šypsena… Valgyk sokoladus (atimk is savo paneles Cha cha) - po kelis i diena. Grietines i salotas daugiau isidek, aliejaus kai kepi ka nors. Kiek tau metu ? Mano vienas pazistamas iki 25 m. buvo dviratis, bet dabar jis kaip vyras labai graziu formu. Be jokiu papildu ir sporto.

mesk rukyt ir gerk daug alaus. ir apsižanyt butu neprošali, jei dar ne per anksti. aš preiš ženatve sveriau 73kg, ugis 185cm, a daba, po 6 metu, tempiu beveik 100kg. gera ir reguliari mityba, daug gero alaus, laiku i lovyte ir jokiu tūsu, nei daugiadieniu, kai po kelias paras vien vodka gyvas - svoris pats ateis. nors, kaip sakoma, autoritetas su amžiumi dideja, nenorek per anksti. Juokiasi

sako nuo alaus pilvas auga Nekaltas

Aš tai temos pavadinimą rašyčiau: TūsasValgau ir nestorėju Laimingas Niam niam Šypsena Cha cha Girtas Myliu Gėlė

Jooo… aiskiai tamsteles labai greita medziagu apykaita Šypsenatikrai vertetu pasportuot, bet ka nors tokio, kad raumenukai augtu labiau. Nebutina kimst daug maisto, kai nesinori - paprasciausiai valgyk maistingesni (kaloringesni) maista. tai taipogi nereiskia, kad pultum traskucius ir sokoladukus ryt Drovus riesutai ir pan Šypsena

tekekit kas nors uz manes…? Nekaltassako semoje pilvukas greit auga… Girtassavanoriu bus? Drovus Laimingas

Ot kad as valgyciau ka noriu kiek noriu ir neikiek nestoreciau Girtas

originalus pasipirsimo budas Cha cha Gerai

o ka as zinau, gal yra kokia zavi vilniete, kuri zino kaip reikia elgtis su vyru… Taip/// Šypsena

nera Nekaltas Ne Baisu

deja, ne… teks sportuot, kad sustoretum Juokiasi

Man ir taip Juokiasi Bet va aš ir norėčiau pastorėt Pavargęs

cia daugelio vyruku problema… Nekaltas jei tai ramina… Drovus

vadinasi, as esu ideali pana? Nekaltas