Vaikystes svajoniu profesija

Cha cha Cha cha Cha cha

Nuop mazens norejau buti inzinierium tokiu, kur su vamzdziais ir elektra dirba, braizo planus ir pan., arba miskininku Šypsena dar slaptuoju agentu aka Smailyte Cha cha Inzinierium tapau. Ir ne siaip kokiu o tuom, kur su energetika Kietas

Mano pati bajuriausia specialybe atrode konstravimas,braizymas… Veee univere braizyba buvo tamsus miskas.Spekit,kuo as dabar dirbu?Cha cha KonstruktoreNekaltas ir visai nieko…

Prisiminiau, pradinese klasese drauges brolis buvo ledu isveziotojas (i kioskelius veziodavo), tai nerealus autoritetas buvoGeraiJuokiasi

Na pati pirma svajone buvo balerina. Cha cha Veliau prisizhiurejusi "sirenu" (serialas toks buvo, jei pamenat), norejau but policininke… O shtai nuo ankstyvos paauglystes svajone buvo skraidyti su lektuvais. Uzh shitos uzhsikabinau ir tpfu-tpfu, jau kitamet turechiau gauti diploma, bet deja jau dabar zhinau kad shio darbo dirbti neteks, o tai butu buves labai mylimas darbas… Liūdnas

Svajojau dirbti gydytoja… Ir dar dabar svajoju Nekaltas

Nekaltas kai visos mano klasiokes svajojo buti daktaremis, mokytojomis, aktoremis…ash svajojau buti…stomatologe Apakęs

O veliau viskas taip susikloste, kad nebeturejau visai svajones kuo noriu buti Nežinau norejau tik save susieti su kokiu nors naudingu menu, su kokia kuryba…Nekaltas labiausiai patinka pieshti ir braizhyti Laimingas…todel uzhsimaniau studijuoti koki dizaina, architektura…Nekaltas

As vaikystej norejau buti mokyklos direktore, kaip mama…budama gal keturiu metu pareishkiau tai mamai: ji turejo toki "specifini direktores krepsi", kai jis jau atgyveno sawo, ir mama pasake, kad ten galesim deti tushcius pieno butelius, as labai ishdidzhiai pareishkiau, kad i ta krepshi jokie buteliai nebus dedami, nes kai as uzhaugsiu, butent su tuo krepshiu busiu direktore Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

Paskui norejau buti teiseja, baisiai tie ilgi ju drabuzhiai patiko, dabar nesu nei mokyklos direktore, nei teseja, baigiau informacinius mokslus, nors antra swajone gal ir ishsipildys kada Šypsena jei tik sugebesiu baigt vel pradetus mokslus Šypsena

hm, ko gero nieko naujo nepasakysiu Liežuvis
O vaikystej norejau buti visu pirmiausia stomatologe. Prisimenu, kaip prie virves pririsusi vini plytoj gremzdavau skyle, Piktas o po to plombuodavau is kreidos ir vandens padaryta kosele. Pavargęs
O paskui mokytoja
Paskui dailininke
Po to, kai turejau 10 m. ispletusi akis ziurejau i balerinas.Angelas bet jau buvo per velu Šypsena
Paskui patrauke kalbos.
Siandien dirbu su mano vaikystes svajonem visai nesusijusi darba Nežinau
Bet man savotiskai patinka, netgi visai patinka Šypsena

kol nesimaciau tarp aukstesnes zoles - norejau buti vairotoju, kiek veliau, paauges tiek, kad stacias pasislepdavau kanapiu lauke - traukinio masinistu. Dar veliau - karininkuŠypsena Bet pasirinkau istoriko/archeologo speialybe… deja nebaigus teko sugryzti prie karinesNekaltas

Labiausiai norejau buti mokytoja, pamenu susodindavau visas leles ir meskinus ir mokindavau, vaje kaip juokingai dabar viskas atrodo Juokiasi, taip pat norejau buti kirpeja, nes visos mano leles i diena gal 10 kartu keisdavo sukuosenas, taip pat dantiste (prabadydavau lelems salia lupu skyles, o veliau jas taisydavau vandens ir miltu pagalba) na ir isgalvodavom visko mazi budami…Deja dabar tai nera nei viena is mano profesiju…

As tai svajojau buti vairuotoju. Pirma syki tai isgirde tevukai nekreipe demesio, bet kai radejau ta tvirtinti kiekviena karta to paklaustas, buvo rimtai susirupinta mano profesiniu orientavimu, bo buvau totalus pirmunas su nekuriais talentais, o svajojau buti kazkokiu tai soferiu Baisu. Buvo pasitelkti mano mylimi seneliai bei kiti artimi giminaiciai, man buvo isaiskinta, kad baiges aukstaji moksla, tikriausiai uzimsiu aukstas pareigas, dirbsiu svarbu, reikalinga ir idomu darba, gausiu gera alga ir turesiu savo nauja nuosava automobili, su kuriuo vazinesiu kur noresiu ir kada noresiu, o jei busiu soferis, turesiu vairuot kokia supuvusia griuvena ir vaziuot kur lieps ir kada lieps, o apie nauja nuosava masina galesiu tik pasvajoti - soferiams paskyros neduodamos ir pinigu tiek jie neuzdirba. Ju pastangos dave savo vaisiu, nutariau buti inzinierium, juom tapau bei dirbu dabar. O vairavimas iki siol yra tas dalykas, kuri megstu vos ne labiausiai pasaulyje, mano poilsis bei atgaiva dusiai, o mano zmona yra puolusi i nevilti bei depresija, bo negauna masinos pavairuoti - nieko negaliu su savim padaryti, visada vairuoju pats, kitaip man "lomkes" prasideda Cha chaJuokiasi

As tai norejau buti milicininke, kad manes visi bijotu Cha cha

Visa vaikyste svajojau tapti balerina Girtas Cha cha

visada galvojau kad busiu gaisrininkas, arba dantistas. o dabar studijuoju elektronikos inzinerija, tai busiu nei gaisrininkas nei koks gydytojas Šypsena

Oi kiek tu svajoniu buvo!
Is pradziu svajojau buti mokytoja, po to labai patiko gydyti zaisliukus, tai nusprendziau buti gydytoja…kai paaugau susizavejau policininku darbu… Šypsena o dabar studijuoju KMU…Laimingas

Visada svajojau but reaktyvinio kovinio lektuvo pilotu, pradzioj butent mig-29, paskui jau f-18, o jei jau ne pilotu, tai tada snaiperiu=] atsimenu tas svajones…

Ash tai svajojau buti vairuotoju, kosmonautu, milicininku, kareiviu,daug visokiu profesiju buvau susigalvojes…oiCha cha