Vaikystes svajoniu profesija

Ziuriu,kad bibliotekininkes specialybe labai populiari Cha cha As ir ja norejau buti,zaidziau, kaip ir Stikle.Ir mano dukros ta pati daro - zaidzia ir zaidzia biblioteka namuose.Mano teta bibliotekininke, dirbo, kai maza buvau, Verkiu rumuose, tai praktiskai ten visa laisvalaiki praleisdavau Šypsena Ir sakiau, kad niekada nenoresiu studijuoti istorijos, bet taip susikloste…kad ja teko studijuoti, nors iki dabar jos nemegstu Cha cha

Svajojau buti sliuksliu isvezeju Juokiasi
Labai patiko tas zveris, kur prie namu aturgzdavo Juokiasi
Turbut 3 metu buvau, pats net neprisimenu.

kazkaip irgi labai ilgai norejau buti bibliotekininke arba knygyno darbuotoja.Gal tai del to.kad tais laikais buvo knygu deficitas,o skaityti megau.Šypsena

idomi profesija Gerai

Mano drauges sunus ( 5 metu) gryzes is darzelio pareiske, kad kai uzaugs bus piemuo

jam labai patiko pasaka apie piemeni, kuris buvo protingas ir nugalejo slibina Juokiasi

as svajojau buti kompozitore, rasytoja ir kosmonauteCha cha O kad talento pirmiem dviem reikia, tai ne nepagalvodavauJuokiasi

Siais laikais nebera kosmonautu, dabar tik astronautaiCha cha
O ir svajones laikui begant pasikeiteNekaltas

o jei butum laimejusi su "IKI" kelione i kosmosa,tai turbut butum apsidziaugusi?Mirkt

cha, o aš gal pradinėse klasėse norėjau būt melžėja Juokiasi taip ir pareiškiau per rusų kalbos pamoką antroje klasėje Cha cha Mokytojai labai patiko. Nieko nusotabaus, juk buvo tarybiniai laikai Cha cha 6 klasėj jau užsimaniau būt stiuardese, skraidyti lėktuvais į užsienį ir kalbėti angliškai. Baigėsi tuo, kad stiuardese netapau, bet užtai baigiau anglų-vokiečių kalbas. Lėktuvai nebedomina Ne

NeaNe, tada laukiausi, nebuciau rizikavusi. Vat jei dabar…Laimingas

Idomios svajones ziuriu. Tokios realiosJuokiasi
Mano tai beveik nereali, svajojau buti ciuozeja. Ir dabartinis mano gyvenimas su tuo nieko bendro kaip ir neturiLiūdnas

niuz…svajojau buti mokytoja Taip paskui darzhelio aukletoja Liežuvis pardaveja Labas ir gydytoja turbut Laimingas

bet dabar noreciau buti psichologe Niam niam nors ir darbo darzhelyje turbut neatsisakyciau Laimingas
o dabar kol kas dar tik mokykloje mokausi Labas

Hmm atrodo tokia tema jau buvo… bet kadangi megstu pasisakineti ivairiais kvailais klausimais tai…

pirmas dalykas kuri atsimenuir norejau buti… tai Leninas Cha cha to to ejo CK pirmininkai (aka brezniavas ir kiti Šypsena
veliau norejau buti traktoristu (vasaru praleistu kaime itaka). taip pat saldainiu fabrike dirbti (geriau shokoladiniu Šypsena ir t.t.

kiek realesne svajone buvo gal nuo 5-6 klases kompiuteristu Šypsena
(taip keistai gyvenimas susikloste kad net informatika baigiau… du kartus Šypsena
dabar dar vis laiks nuo laiko priebegum padirbu programeriu… nors skaitausi daugiau energetikas. o gal ekonomistas Šypsena

aš tai be galo norėjau šalia esančio tokio mažo kiosko ledų pardavėja būt!!!Gerai Laimingas mat ten labai jau mane žavėjo tas dalykas : momentas kai dėžes ledų tokių paprastų indeliuose vafliniuose su viršuj popieriuku atveždavo į tą kioską Niam niamNiam niamNiam niamNiam niam tai taip troškau būti tam kioske pardavėja GirtasGirtasGirtas kad turėčiau visas das dėžes savo nuosavybėj Cha chaCha chaCha cha

…ps kioskas nugriautas seniai seniai…tokie kaip maža būdėle buvo…pamenat? Laimingas nugriuvo ir mano didžioji svajonė Pavargęs JuokiasiLaimingasCha cha

oiii svajoniu turejau begales, bet labiausiai norejau buti pardaveja ir pardavinet ledus Juokiasi , bet dabar nenoreciau…

Mirkt Idomios svajones. O as mazas svajojau buti barmenu. Pasirode labai malonus darbas. Baigiant astuonias klases svajojau buti architektu. Vilniuje prisiziurejau per atviru duru diena statybos technikume ir nutariau stosiu i architektura. Bet tevas paprase nupiesti suns buda. As nupiesiau. Juokiasi Sako kai turesi vaizduotes galesi buti ir architektuLiūdnas. Tai stojau i santechnika. Taip ir prilipo, nors Nesvajojau.

Vaikystėje ir jaunystėje turėjau tris galimus variantus:

  1. SaugumietisKietas
  2. GydytojasNekaltas
  3. JuvelyrasAngelas
    Kadangi negalėjau išsirinkti, gavosi visų specialybių kratinys???Taip

[quote] aisku man dabar labai keista prisiminti savo svajoniu profesijas, kai dar nejau i mokykla svajojau buti troleibuso vairuotoja…veliau pirmoje klaseje norejau tapti mokytoja [dabar nuo sios minties tik siurpas nukratoPavargęs] o dabartine mano svajone teisininke…na iki diplomo beliko tik puse metu, tikiuosi, si svajone, neliks tik svajoneŠypsena

Buvo tokiu visokiu…cia veterinaras (kai suniukai ir katytes salia), cia architektas-dailininkas (kai kaladeles salia arba kai piest buvo manija), cia dar kas nors, bet esmeje tai, kad nuo mazens kazkaip imponavo kareiviai, karininkai Kietas va is pasakojimu ir prisiminimu zinau, kad jei gatveje pamatydavau kareivi, tai pabegdavau nuo tevu ir apsikabindavau jam koja Apkabinimas…sake ka nukrapstyt budavo labai sunku Cha cha, na ir ilgainiui ta svajone nenunyko, o kazkaip pletesi supratimas apie tai ir po truputi, po truputi ji pildosi DrovusLaimingas

Norejau but gaisrininku Cha cha