Vaikystes svajoniu profesija

Vaikystes svajoniu profesija

Tikriausiai visi vaikysteje svajojom kazkuo uzauge buti…pvz.as svajojau buti mokytoja,o veliau jau gydytoja uzsimaniau buti.o dabar nei mokytoja,nei gydytoja Nežinau o apie kokia profesija jus mazi svavojot?ir ar ta svajoniu darba dabar dirbate?Laimingas

Maža svajojau būti pardavėja duonos skyriuje Cha cha man buvo nuostabu stebėti, kai žmonės paprašo kažko, o pardavėja paduoda, jeigu reikia dar ir perpjauna Juokiasi Ir aš taip norėjau … svajonė pusiau išsipildė Drovus padavinėju pirkėjam vaistus Cha cha

As norejau buti kosmonaute. Dabar profesija toli grazu nepanasiDrovus.

aš tai labai daug kuom norėjau būti: ir mokytoja, ir gydytoja, ir šokėja, ir daininkė ir t.t. daugiausiai žaisdavau su pussesere lėlėmis arba kontoromis, kur visokius blankus reikėjo pildyti, pinigus skaičiuoti-to pasekoje dabar dirbu buhaltere. gal jau nuo vaikystės pasamonėje linkau į tą darbą.

manau,kad dar ne velu profesija pakeistiCha cha Taip

Nebeatsimenu visu svajoniu… Bet labai ryskios buvo: pastininke ir bibliotekininke…

Ir viena vasara net bandziau isidarbitni pastininke, bet neprieme… O pries visas sventes budedavau prie lango ir stebedavau pasto dezutes, kada ateis pastininkas. Tada begdavau ir prasydavau, kad leistu padeti…

Ir po pamoku eidavau i mokyklos biblioteka ir prasydavau, kad leistu isdelioti grazintas knygas, sutvarkyti koreteles… Namines knygas buvau surasiusi… Is naujo jas surase mano sese… Cha cha O dabar namuose vyresnele surasineja vaikiskas knygas, i jas klijuoja gazinimo lapelius Cha cha

wau, čia tai orginalu Gerai

Stikle,ir mano visos knygos primargintos bibliotekiniais kodaisCha cha mokykloj visada padedavau bibliotekininkei knygas tvarkyti.reikedavo nenaudojamas knygas sudelioti pundeliais ir suraisioti,tai as…keturkampa kuprine grizdavau i namus.dabar tas rusiskas atgyvenusias knygas pas uosvius kurenamŠypsena

norejau buti taksi vairuotoju ( veliau- furos Cha cha ), geologu ir astronomu… ir visos vaikystes svajones Ne

kaip abidna degint knygas!!! ApakęsApakęs

O as norejau kazka su kompiuteriu dirbti. Atsimenu turejau tokia Jeronimo Lauciaus knygute apie svajones. Tai ten buvo tokia vieta nupiesti savo norima darba, tai nupiesiau save sedincia prie kompiuterio…

O as vaikysteje norejau buti partizanas Šypsena - rusisku filmu apie kara itaka, bet man tevai paaiskino, kad tokios profesijos nera Žliumbia

pirmoji-pastininke
antroji-konduktore
trecioji-tai kuo dabar esu.Bibliotekininke.
Tai net ne svajone buvo.Tai atsirado kaip vidinis zinojimas.Kaifuoju iki dabar.Ir beprotiskai skaitau visa gyvenima.Po mirties noreciau buti vel bibliotkininke.

Nu ziuriu mano vaikystes profesija populiari Cha cha Norejau buti bibliotekininke ir as. Paskui duonos kepeja… dar kazkuom, jau nepamenu.
Dabartinis darbas ne is tolo to neprimena Šypsena

noreta buti garvezio masinistuNekaltas o dabar valstybes tarnautojasKietas
bet turiu elektrini garveziukaLaimingas

norejau buti mokytoja ir pardaveja…
dabartinis darbas ne is tolo neprimena vaikystes svajoniu

O mano siek tiek primena. Dirbu zurnaliste ir tai darbas prie kompiuterioŠypsena

pradzioje norejau buti balerina Juokiasi ( … su mano gabaritais…NekaltasMirkt ), po to uzsimaniau buti ledu pardaveja… salia musu namo buvo ledu kioskelis, tai as pastoviai prie jo stovedavau ir su pardaveja bendraudavau ir sakiau, kad kai as uzaugsiu, tai ja isleisiu i pencija ir cia dirbsiuCha cha, po to pradejau labai sirgti ir uzsimaniau tapti gydytoja( kiek laimes buvo tevams…), po to kai pradejau eiti i mokykla, nusprendziau, kad busiu mokytoja… o nuo 10tos klases sualvojau, kad busiu informatikos mokytoja Drovus… istojau i universiteta i energetikos vadyba, ir dirbu programuotoja valdiskuose namuose Girtas

Drzhelyje norejau buti gydytoja (bet chia visa grupe taip norejom, po skiepijimo), kad vaikai bijotu Cha cha
Veliau norejau buti dainininke, aktore, rezhisiere, norejau dirbti zoologijos sode Šypsena dabartine profesija labai tolima toms svajonems, nors ju atgarsiai iki shiol gyvena su manim, t.y., dainuoju, myliu gyvunus (stambus kanopiniai raguochiai irgi iskaichiuojami Cha cha)