umomu niponiat


umomu niponiat

krc pasiemi auksciausios klases mersa tumetini, cl500, ziuri oo bose garso sistema, nu super, ausis tikrai neskaudės, nors ir ant standarto gi neskaudėtų, čia top modelis. Tada pasigarsini ir klausi savęs, NU KODĖL? KODĖĖĖĖL? madafakin tumetinis audi a6c6 groja 28.525 karto geriau.

Stelvio buvo Harman Kardon, nu tragedija…Nei skambesio nei gražaus garso, nei žemų iš subo. Žmonos Mini Countryman’e irgi HK, kaip tokiam kibirui groja labai gerai, tai ir nesuprasi, kodėl kartais taip sufeilina…

Hollow, Jau pardavęs Alfa?

Skamba maždaug taip, nusipirkau BWM (118d) - nedžiugina. Cha cha Bose yra gamintojas, kuris turi skirtingų lygių produkciją, kaip ir visi kiti. Pats branads nieko negarantuoja. Gerai Blogai

Bose eidavo ir į Renault megane su 1,5 dyzeliu

Dar nuo KUZAVO labai priklauso skambesys Šypsenakas 3er neskamba tas x5 dėžėj puikiai ir pan. f15 harman/karton puikiai skamba, dar kas labai nustebino - labai gerai grojo xc90 nors 2003 metų bet su ta šustriausia aparatūra. visi stebėjosi. NAKČIAU ar nėra taip kad senjoro xc90 geriau skamba nei kabry?

JZHS pas mano drauga irgi xc90 buvo su nagla aparatura pamenu, tai tikrai graziai skambejo. As kiek susidures esu, tai vag produkcija iki 2010m be konkurecijos skamba graziausiai. MB ir BMW matyt investuoja kitur didesne dali auto, nei i muzika. Bet man pvz muzika ir jos skambejimas yra daug svarbiau, nei ten dvi papildomos traukes vaziuokle - atseit kad geriau riedetum, ar ten +10proc galios is motoro.

Auri, sutik, kad aukštos klasės mb Bose turėtų savo vardą atgrot, ne?

daugeliu atveju logotipo brandas su sumontuota akustika neturi nieko bendro, išskyrus susitarimą,sistemos audita ir mokestį už brando panaudojima, tas pats kaip su telefonais ir Leica optika Cha cha

offtopic, gal kas zino kokia free easy programa ekrano sharinimui? tipo mama sedi pas save, ir jai klausimu daug, galvoju ka cia irasyt kad paremontuto kompa per atstuma, kad butu easy kazkas, as ne kompJuterastas

TeamViewer

teamviewer?

jo jau atsiminiau blec Cha cha dzenkujem

deje bet pats didžiausias šūdas Bose tiek šitame W215, tiek W220 Blogai Blogai Atrodo modeliai brangūs, o tokia tragedija… Panašaus laikmečio CLS W219 ar E W211 H&K kaip High End palyginus su šituose esančiu Bose Nežinau

Kapeikas kainuoja tas draudimas.

Och tu velnias, smegenys jau mirę moteriai. Tai čia jau viskas Gėlė

Hollow, sukonkretink mintį - aukštos klasės MB ar aukštos klasės Bose? Cha chaAukštos klasės MB turi ne vieną pasirinkimą - tai ir renkiesi pagal poreikį, nebūtinai Bose. Pas mane Bose kainavo nestipriai, reikalavimų daug nekeliu, groja normaliai.

Auris, šituose W215/220 buvo tik Bose vienas pasirinkimas, t.y. net negalėjai rinktis Cha cha

Pasižiūrėjau, kas čia per modelis - taigi prieštvaninis. Cha cha Ruporai jau pelėsiu užaugę bus, kondensatoriai numirę, o jie kokybės reikalauja prie Seimo su plakatais susirinkę. Cha cha