umomu niponiat

Kabry isvis neskamba ir skambet negali. Garso daug, bet situacija tokia, kaip ir koloneles kur i laukus pastacius. Nu tipo magas INTERNATIONAL ant viso paleistas. Cha chaVolvo tevukas kaip pro muzikanto ausi vertindamas- labai patenkintas. Jam ten zemi, auksti, vidutiniai, turis- viskas tipo pagal taisykles. Cha cha

sixeri, nu ne visi tokie gudrus kaip tu,ir streso apimti, ne iskart suprnata kas ir del ko. Aisku restorano staff’as turi buti apmokytas imtis priemoniu del uzspringimo ar alergijos… o kad dustanti patampyt is nugaros, tai ta esu girdejas, bet streso atveju neaisku ar dasiltu.

nzn, pas mane bose muzika sudeta, -skundu neturiu. Subas yra, cikai yra, garso irgi Laimingas

Rafli, tos Navigacijos mapsuose, kur prifotkinęs, Berlyno siena jau griuvus? Cha cha

gĘsintuvą Juokiasi

Buciau minimum tai damutei gerkle pradures ir istates makarona is virtuves Cha cha siaip kiek mokymuose buvau,sako spizilystai nesunkiai paciam pasidaro be pagalbos, reikia atloso kad ir kedes ir spaust su kuno mase per krutine.

teorija, viena, praktika-kas kita. Vaziuoja pro sali, ziuri, kai lakstai aplink degancia masina, paprasai bent gesintuvo-neduoda. Tatas irgi geras-gesintuva susukes i politilena, kad nebarsketu bagazinej Laimingas o savininkas masinos tik stovi ir mikcioja, ka tik masina, sako, is turgaus nusipirkau.

Įdomu, tie spizelystai kiek kartų darė, ar tik per Sympsonus ir Tubėj matė? Cha cha

gesintuvą teko duoti automobilį gesinant, užspringusį neteko gaivinti, bet mokytas ne kartą, neabejoju, kad padaryčiau Taip Cha cha

Da nu nx portugalai youtube.com/watch?v=5VkjHBlmRMc Juokiasi Juokiasi Juokiasi

žinau vieną variotą, kur lipdukus tik užklijuoja bose prieš parduodamas auto. Juokiasi būna paeina, o jeigu kažką suprantantis pasitaiko pirkėjas, tai sako nežinau, tokią parsivariau.

Auri, biesas zino Cha cha kai pasakoja tai veidai rimti Juokiasi nors siaip turetu but mate kraujo,greitukese dirba palaikyt igudzius.

cE ta kur vezdavo mergaites alia i fotosesijas ?

honda Juokiasi kaip atmatyt Juokiasi

ajibat Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

ble kokie razvodai eina Pinigai Linksmybės Cha cha

Prie Zaliuju Ezeru ant medinio molo irgi kazka panasaus maciau. Cha chaBuvo surinkti visi apylinkes krokodilai, moterys lokiai, trumpakeules, rozozaurai. Ir tas visas zooparkas irgi kraipesi, viena ranka iskele laike, po to kita, rakam stovejo papais prieplauka siekdamos. Cha cha Kita kart pafilmuosiu, jei dar uzmatysiu. Juokiasi

kita vertus, po 20 metu, gali ir negroti tas HIFi, ir ner ko kaltint gamintojo. Pas mane Iphonas geriau groja nei DSP bumery.

Gražiai graiką purto jaunimas Gerai Gerai Gerai

Rem, taip jam ir reikia mžniui. Cha cha