Ukraina: Pripete (Černobylis)

zinok, mielai prisideciau…

bet tik ne su tokiu vadu/organizatorium. nes su tokiu principingumu, gali net iki ukrainos nenuvykt.

Matai, del to ir ieshkau zhmoniu, kuriems nereiktu yrodinet kad zheme ne chemodano formos ar aishkint “kas yra tashkas” ir kurie suprastu mano nuoseklumaLaimingas

atvirai pasakyk - kaip sekasi? Nekaltas

nei man, nei manau daugeliui kitu siame forume, tikrai nereikia aiskint kad zeme ne chemodano formos ar ‘kas yra taskas’, taciau tavo kai kurie kategoriski pareiskimai, bendravimo budas vercia abejoti tavo organizaciniais sugebejimais bei komandinio tipo zmogumi.

is tikruju tik siandien pastebejau sita topica, perskaites kelis sakinius jau norejau rasyti ar dar yra vietu Šypsena bet pagalvojau paskaitysiu viska iki galo. aisku visko neskaiciau…uzteko keleta idomiu tavo apsireiskimu paskaityt, kad nepadaryciau mineto veiksmo Nekaltas

Okey, busiu atvirasDrovus Zhodzhiu, kaip kazhkas kazhkada kazhkaip pasteejo, tema kiek aprimo. Mazha to - pastaruoju metu nelabai imuosi konkrechiu veiksmu bei kiek vangiai atsakineju y, ish dalies, beprasmes zhinutes ir, mazha to, ne visu tempu stumiu shita projekta y prieky. Tai tiesaTaip
Esme tame, jog ash pastaruoju metu tikrai esu itin uzhsiemes nekuriais dalykais ir papraschiausiai neturiu laiko shiam laisvalaikio projektui, nors ir pradejau ji ambicingaiNekaltas Tiesiog tuo metu turejau nemazhai laisvo laiko, turejau tam tikru galimybiu ir apskritai shiektiek kitokiu tempu gyvenau.
Zhodzhiu, tam tikros detales pasikeite - ish dalies, prisiimu kalte ta prasme, kad kaip organizatorius pastaruoju metu aprimau ir bent jau kolei kas nedavarineju ydejos ligi galo palei visa numatyta schemaNustebęs

Tau, manau, aishkinti nereikia - tachiau yra tokiu piliechiu, kuriems reikia. Tau, kaip ko gero pastebejai, pretenziju del nieko ash neturiu ir niekados neturejauKietas

Mmmmm… Pastaba ish dalies turinti pagrinda ir nera visishkai beprasme. Esme, galbut kitkame - ash tiesiog nebijau priimti nepopuliarius sprendimus ir juos taikyti, be to ish dalies pritariu graiko Sokrato nuomonei, jog “dauguma niekada nebuna teisi”.
O kalbant konkrechiai - neneigiu, jog kartais ishsireishkiu kiek smailai ir nediplomatishkai. Mazha to - netgi sutinku, kad mano budas nera ydealus (ydomu kieno ydealus), tachiau kita vertus…Nekaltas Zhinai, tenka pripazhinti, jog visi zhmones - o visiems, kaip zhinia, ytikti praktishkai nera ymanomaMirkt

Tai nera blogaiLaimingas

Ne pati blogiausia mintisNekaltas

O be reikalo - pamatytumei nemazhai mano oponentu parashytu nonsensu ir kazusus, kai vienas pilietis sutinka su vos ne kiekvieno paskutinio parashiusio nuomoneCha cha

Na, tai yra pasirinkimo reikalas - kita vertus, neesu tikras, jog man tai yra “crucial” praradimasDrovus

aisku kad nera.

ok, neber cia daugiau ka sakyt gudraus, tik informuok visuomene apie leidimus kai/jei pajudes ledai…nes gal ir paciam reikes kada pasiorganizuot Šypsena
ypac jei savo grando aplink pasauli atsisakysiu JuokiasiJuokiasi, tai reix kur kitur galva liutui i nasrus ikist Cha cha

Naujienos apie shia kelione ir pasiruoshima jai bei kitas detales bus skelbiamos shioje temoje, tad jei yra noras - feel free ja uzhsiprenumeruotiLaimingas

Aciu ieskojimams uz vertimus is potekstes i tekstaŠypsenabeveik geraiŠypsena, o kad butu visai gerai, paaiskinu viska patiŠypsena

tai stai, mielas BigHeadŠypsena,

klausdama, kas jau yra tavo komandoje, as tik norejau pasitikslinti, ar viska teisingai supratauŠypsenapasirodo, kad viskaŠypsena

reziume: nei leidimo (blogai Ne)
nei komandos (blogai Ne)
nei pakankamas informacijos kiekis (tavo ziniai, Pripete - ne pomirtinis pasaulis, nors nedrisciau teigti, kad siame sugretinime logikos neraMirkt Neblogai)
didelis noras ir svajone nuvykti (gerai Taip, bet…pvz.,as svajoju, kad pasaulyje niekada nebutu karo. Tad tavo kelione i Pripete prilygtu mano tranzavimui i Iraka tam, kad tem pamojuociau balta veliavele)

isvada: tiesiog, si tema jau seniai virto ne keliones planavimu, ir net ne plepejimu prie lauzo (ten visi daug draugiskesni), o niekur (ir beviltiska sitai neigti)nevedanciu visikai neprofesionaliu (vadinasi tikrai lietuvisku) debatu scena, kur svarbu pasakyti, o ne isgirsti. liudna…Liūdnas

ir apskritai, vietoj visu siu bataliju siulau visiems sios temos dalyviams, ogranizatoriams (t.y.BigHead) ir ne (jo oponentams)nukeliauti i koki sereikiskiu, markuciu, … (irasyti patinkanti parka) parka, pasiimti Alus, suvirsti ant zoles ir giliai pakvepuoti pavasariu. ka ten pavasariu, jau beveik vasara!!!Juokiasi

VAIKAI, GYVENKIME DRAUGISKAICha cha

ne skierka, o ziezirbeleCha cha

nuosirdziai jusuCha cha

URA!!!
man cia ziauriai patinka.
Ziezirbele teisybe rase. nei komandos, nei leidimuCha cha
tik Paksisku apraisku,lazeriniu patranku ir tarpzvaigzdiniu kreiseriu netrukstaCha chaCha chaCha cha
chemodanu formos planetas pulsim?(kodel nera ikonos,kuri zenklintu kulkosvaidi?)
gerai, jei rimtai, tai taip ir neisgirdau atsakymo i savo klausimus…BigHead,negi sutingai?
konkreciau mane domina atsakymai i mano klausimus 122,124,134 temose.
ar mane ignoruosi?
jei taip ar taip pat elgsies ir su komandos nariais,kurie klausines?
is anksto aciu uz nuosirdzius atsakymusCha chaCha chaCha cha

p.s. ir kur po galais Kovini Eziuka pradanginot?Cha cha

labas ieskojimamsCha cha

matau, geros nuotaikos?ŠypsenadziuguCha cha
ziezirbeles laiskucio esme yra ne reziumavimas to, kas ir taip visiems aisku, o pasiulymas gyventi draugiskai arba temos pavadinima pakeisti i “aplok (ne)artima bangieti (ne)savo”Cha cha turbut geriau atspindetu temos turiniMirkt
vatCha cha

tai kad klausi,klausi,klausi, o zmogus nesako,nesako,nesako.
gal atsakymu neturi?
be to sita tema atlieka nuostabia pramogine funkcija.
bent jau kol kasCha chaMirkt

[quote]
ieskojimams rašė:
tai kad klausi,klausi,klausi, o zmogus nesako,nesako,nesako.
gal atsakymu neturi?
be to sita tema atlieka nuostabia pramogine funkcija.
bent jau kol kasCha chaMirkt
as gi realiu dalyku klausiu:/

SUTINKU!!!

ir dar pridedu - VIEN pramogine funcijaMirkt

tada, jei jau aisku, kad cia nieko rimto nevyksta (nors is pirmos BigHead zinutes taip ir nepasakysi), siulau i Pripete pasiimti obioliu - melionu gerimoŠypsenakodel? nes obuoliai stiprina imuniteta ir padeda apsisaugoti nuo zalingo aplinkos poveikioMirktnuo radiacijos neapsaugos, bet ir nepakenks (taip pat kaip ir visi kiti zaisliukai, kuriuos BigHead (ne)nori imti i kelione)
beje, kokios ten parduotuves, manau visi mate is Elenos nuotraukuŠypsenaaha, taip kad dar uzsipirkit karbonadu, koldunu ir susitenkit kalna sumustiniuCha cha

neskamba labai logiskai, ar ne? bet juk svarbu pramogine funkcijLiūdnas

super chebra! ne nu… tiesiog SUPER!

Turėjau laisvą valandą ir nepatingėjau pagaliau perskaityt visas žinutes! Puikiai praleidau laiką. Ačiū Jums!

nuoširdžiai,
šiaurės vėjas

Chech… Kad jau šoksi į Ukrainos ambasadą, tai gali ir pas mane į kontorą tuo pačiu užšokti, Ukrainos ambasada Teatro 4 įsikūrusi, o aš 3 pastate Laimingas.

visu pirma reiktu vaziuot automobiliu, nes ‘mutave’ padarai pagal visas filmu tradicijas greit begioja ir eda zmones.
ir seip aiskia parasyta kad ten namuose labai megsta gyventi meskos. o jai dviratininkas pietum pats tas.
kaip praktikai ar pats pakelsi tokios vietos isbandyma siulau kadanors ilysti i bunkerius salia Kauno. lysti nelgaliai nes legaliai neidomu, ijungia sviesas ir uzdaro vilksuni. Didelis malonumas pajust rusiskos statybos ypatumus, ten beja irgi visiska tyla.
ir dar vertetu atsimint kad betkoks medinis daigtas nuostabi radijacijos kempine. todel nenustebk jei pakarop pamatysi kokia dali misko svieciancia raudonai. nevisus gi medzius uzkase.
su leidimais sunku nebus, ten zmones pinigus megsta, ir tikimybes kad is ten grysi sunkiai suluosintas ir imsi skustis beveik nera tik svarbu zinot kas uz tai atsakingas.
o seip pats galvoju ten nuvaziuot, tik automobiliu.

o pasirodo si kelione viasai reali gali buti
du mano pazustami birzelio pabaigoj vaziuoja
radiacija ten jau gerokai sumazejusi, taigi pabuti joje neilga laiko tarpa nera pavojinga givybej. jei neklystu tai i Pripete netgi organizuojamos ekskursijos. Zmones ten ilgai negali isbuti, nes per daug ten tylu, o isejus is ten reikia visus drabuzius nusirengti, issimaudyti ir viskas turetu buti gerai.
Zinios is mano geros fizikos mokytojos ir besiruosianciu ten keliauti

jei jau nusirengt drabuzius tai tada ir plaukus plikai nusiskust. Niekas ten neleis tik vazinet kad sukelt dulkes radioaktyves kurios galetu nusest ant drabuziu. o je tai butu vien no perejimo niekas ten neleistu. Dar patark fizikos mokytojai ant galvos is folgos kepurele pasidaryt del visa ko.
ir seip ten turetu but paminklas, o padarys disneilenda

gal galima but gaut tos fizikos mokytojos kontaktus?ir gal kas gali ka nors rimto parasyt, kad nebutu: "girdejau,kad…"
ir kaip ten tie pazistami leidimus susiorganizavo,kur kreipes?

beje,del radiacijos sumazejimo, tai kur ji dingo?
kiek pamenu daugumos radioaktyviu elementu skilimo pusperiodis tikrai ilgesnis nei 2 ar 3 simtai metu, o nuo tragedijos praejo dar tik gal 18…

gavau info,kad ka tik pademonstravau savo nemoksiskumaJuokiasi
radioaktyvumas,pasirodo,ten gerokai sumazejes, nes kai kurie elemntai skyla greit.
atsiprasau uz klaidaMirkt
ir aciu zmonem,kurie mane paprotinoGerai