Ukraina: Pripete (Černobylis)

gerai, akd pasitaisei, o tai morala buciau rezusCha cha

o daugiau pasiskaityti galima cia
http://world-nuclear.org/info/chernobyl/inf07.htm
http://www.nrc.gov/reading-rm/doc-collections/fact-sheets/fschernobyl.
html

mano fizikos mokytoja sicia pateikta informacija zino ir siaip tuo domisi.
su drabuziais tyciotis nereikia, logiskai pagalvokit, o kam ta papildoma radiacija, geriau jos atsikratyti.
leidimu jie jokiu negavo, prie reaktoriaus juk niekas neprileidzia, jis saugomas.
o su tuo cernobiliu isvis kazkokie neaiskumai

JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

tai,kad ten ir i Pripete vaziuojant reikia pravaziuot kontroles postus. kiek is Elenos puslapio supratau, ten ir reikia kazkoki tai leidimuka(del kuriuo cia mum visiem galvas skauda)parodyt. kaip su juo?
Cha chaCha chaCha chaCha chaJuokiasi

2 Bighead
Kotai uzgeso tema. Nebevaziuojat i Pripete?

Taip spesiu vasara atkrenta? Liežuvis liko kitu metu PAVASARIS?

Zhmogau, esme tame, kad Tu mano zhinuchiu vel neskaitai - 143 zhinute pasiskaityk, okey???Drovus Taigi lietuvishkai rashau, kad paskutiniu metu ash nepaprastai neturiu laiko - ne tai kad kazhkokiu kelioniu organizavimui, bet ir elementariausiam valgymui ar mieguiNustebęs

Yo, correct, pavasaris chia geriausiu atveju - bo dabar ash ne tai kad iki pavasario, ash iki shio savaitgalio pas save nieko negaliu suplanuotLaimingas

cia tiesa…dabar visi uzsiemeLiūdnas
ei, moderatoriai!ikelkit sita tema i skraiduoles, kad neduok die iki kito pavasario nepamirstumem!Gerai

Ne nereikia, cia visad atsiras zmoniu norinciu ja iskelt Liežuvis Cha cha

Uzhes dabar tave Bighead’ai su tuo Chernobyliu. Nereikejo buti tokiam agresyviam ir kategoriskam. Cha cha

Kad tik nepavargtu estJuokiasi Nekurie piliechiai taigi aishkiai zhino mano pozicija ju klausimu ir supranta, kad mano kantrybe nera begaline bei priemoniu ishsishokimams nutraukti ash turiu pakankamaiLaimingas

Nu matai, tas ir yra, kad lietuviams nepatinka nuoseklumas ir pasitikejimas savimi bei nepopuliarus sprendimai - jiems geriau pakomentuot neigiamas puses nei padet realiaiLaimingas Vadovas turetu buti pliushkis be nuomones ir visad besivadovaujantis dauguma bei nesiimantis iniciatyvosJuokiasi

Beje, labai keista, kad tokiam palyginus ramiam forume sukuriau tema, y kuria parashyta daugiausia zhinuchiu ish visu mano kada nors gyvenime uzhvestu temuCha cha FaktasNekaltas Kad ir kaip tenais bootu, ash vis delto raginu temos nepaversti OTMirkt

Saves zhiurek, ne kituDrovus

Gal neshokdink pareigunu ir neaiskink ka jiems daryt, ar gerai??? Patys nekvaili, zhino ka daro - ir shitoj temoj, man rodos, nera nieko skraiduolishkoLiežuvis Kaip tik, kartas nuo karto chia pasirodo Tavo zhinutes, labiau tinkanchios y OT temaVeee

Primenu Tau apie toky dalyka, kaip temos prenumerataAngelas Suprantu, jog Bangoje esi naujokas ir chia prastai orientuojies, tachiau (kaip yra banaliai sakoma), visi tokiais buvomeCha cha

ajajai…nu tu ir arsus zveris BigHead’ai…
tavo neapykanta sugris tau paciamVeee
uz visus ar didziaja dali kalbet ismokau is tavesCha chaCha chaCha cha
nesokdinu as PAREIGUNUŠypsena
cia buvo bajeris. nesupratai??? tada pats kaltas…
o del temos prenumeratos, tai prenumeruoju tik demesio vertas ir tikrai naudingos info teikiancias temas. si jau seniai virto pramogine.
Gerai

Ne zhveris…Drovus O tiesiog tokio pobudzhio ishsishokimams neesu itin tolerantishkas.

Gali bootiNekaltas Tiesa, ash su savo problemomis tvarkausi patsLaimingas

Matai kaip…Laimingas Ka dar ishmokai???

Man kitaip atrodoNustebęs Nes arba Tu tiesiog itin cinishkai y juos atsineshi, arba Tu tychiojies ish ju, arba Tu juos shokdini - nezhinau ash kuris chia shitoj situacijoj variantas teisingasNekaltas

Bajeris yra tada, kai yra juokinga - rodos, kad juokinga shiuo atveju tiktais TauAngelas Ir neskubek manes kaltint - kaip sakoma, jei kreivi bajeriai, tai kaip chia ash jokiu budu neesu kaltasKietas

Prenumeruok ka Tu nori, poxui man zhinok ka Tu prenumeruojiCha cha

Ne tai kad pramogine, o tiesiog shita tema dabar ishkilo lyg Damoklo kardas virsh Taves - ir Tu, turiu pasakyti, gana delikachiai ir subtiliai laviruoji kol kas. Tik va esme tame, jog kantrybe mano baiginejasi - o, esu tikras, ir ne tik mano. Skaitytojams, kazhkodel manau, irgi ne itin ydomu Tavo sapaliojimus skaitytiNustebęs

Skaitytojams, kazhkodel manau, irgi ne itin ydomu Tavo sapaliojimus skaitytiNustebęs

[/quote]

Mielas BigHeadŠypsena

matai, nezinau kaip kiti, taciau as sia tema jau seniai skaitau kaip anekdotu skyreliCha cha zinai, tikrai laaabai juokingaŠypsenajauciuosi lyg ziuredama sena gera rusu filmuka, kur finalineje scenoje pora galantisku jaunuoliu sukryziuoja spagas ir kiekviena kirti palydi taiklus komentaraiCha cha
Siaip judu su Ieskojimams tikri saunuoliaiŠypsenajums ir visiems “sekundantams” aciu uz gerai praleista laikaŠypsena

jusu ziezirbele Flirtas

p.s.keiktis visiskai nefilmiska Ne

oho…
Damoklo kardas!!! gal dar ir lazerine patranka su optiniu taikikliu pagrasink?Cha chaCha chaCha cha
man toks jausmas,kad tu pazintim man grasini…
ciniskas moderatoriams as tikrai nesu. jie bet kada gali man savo priekaistus pasakytŠypsena

tema.idomi.bej.informatywi.
ponaj,kiek.tas.mishkas.tesiasi.km?
bei.kodel.tie.namaj.turetu.griuti?

PuikuDrovus

Geras klausimas - chia, ish esmes, zhemelapy reiktu smulku pazhiuret, dabar tiesiog nelabai turiu laiko jo ieshkotNekaltas

Nu kaip Tau pasakius… Jie gali ir negriut, bet tokia galimybe ishlieka - mlia, taigi dvideshimt metu jie stovi po atviru dangum, be jokio remonto. Kur siules bus sutrunijusios, kur sijos laikosi ant plauko…Nekaltas Visko taigi gali bootLaimingas

Labai prašyčiau visų tvardytis ir ramiau reikštis temoje. Kiek jūs galite drąskytis ir išsidirbinėti vienas iš kito ???, o gal man kuriam laikui užrakinti temą ir apraminti jūsų aistras? Man visai nesinori to daryti, bet jei prireiks - padarysiu. Ar jūs po velniais galite kada nors susitvardyti? Tiek viena, tiek kita pusė negali pabaigti, tai vienas, tai kitas išprovokuojat barnius. Apsiraminkit gi pagaliau !!!