Ukraina: Pripete (Černobylis)

na va. atrodo mum su Koviniu Eziuku neteks but raudonkepuraiciu komandoj. ar man tik atrodo, ar sitai temai agonija?Cha cha

Correct, Tu supratai visishkai teisingai - Tavo dalyvavimas shitame “meroprijatje” nenumatomasLiežuvis Sprendimas galutinis, nesvarstytinas ir neskustinas bei nekvestionuotinasMirkt

Ne tai kad agonija, o tiesiog ash dabar shiektiek reikalais apsikroves ir neturiu pakankamai laiko kad atrashyti y nekurias geras mintis bei y, suprantama, kai kuriuos su tikrove prasilenkenchius teiginiusKietas

ka gi, tada man belieka but kuo objektyvesniu kritiku. tu nepriimk to asmeniskai, bet taip bus tik tavo labui. pirmas dalykas, kuri turiu pasakyt ir ka jau rase Guzas ir dar pora siek tiek racionalesniu zmoniu, kad tu ne velnio nesugebetum dirbt komandoj. sutinku, kad ideja ten varyt kaipo ir tau priklauso. sukurei tema ir panasiai. bet ar nemanai, kad buriantis komandai, nebegali vienui vienas, vedinas savo principu ir didybes jausmo, visiem diktuot salygas, manau, kad komanda turetu buti renkama bendrai visiem vertinant pretendentus. ir apskritai pirmiau reiketu nusistatyt vertinimo kriterijus. jei atvirai IMHO, tai tavo vienintelis pliusas yra tas,kad sukurei sita tema forume. bet tai net nera tavo originali ideja, ja tik pasiskolinai. visa kita - vienas didziulis minusas, kurio vardas tavo pasiputeliskumas, aklas principingumas, perdetas ir bent siuo atveju niekuo nepagristas pasitikejimas savim.
be reikalo is sitos temos isgujot Cezi, broleliai. Jis galejo duot tikrai realiu ir profesionaliu patarimu. visi dviraciai,respiratoriai,svieciancios lazdeles,mag lite’ai, mynimai be sustojimo,delta force taktikos isties yra visiskas fuflo ir chaltura.
realiai cia apie tokios keliones pasiruosima, neskaitant Cezio ir galbut Guzo,mes nutuokiam kaip gulbes apie reaktyvinius naikintuvus.
tegul neisizeidzia zmones, kurie BigHead’ui uzdavinejo logiskus ir pagristus klausimus. as pats realiai apie radiacija ir jos sauga nieko nenutuokiu, na nebent dar is mokyklos laiku, kad esant pavojui rekomenduojama prisiryt jodo tableciu. jei kieno nors zinios gerokai lenkia manasias -zemai lenkiu galva. tik smarkai abejoju ar kas zino ka daugiauMirkt
is diskusiju atrodo, kad kai kurie zmones tiesiog persiziurejo filmu ar vaikiskai nemokejo atsirinkti informacijos rastos internete.
matyt ne veltui sakoma, kad internetas ir pan., gali gerokai pavaziuot per stoga dar negalutinai susiformavusiom asmenybem.
BigHead’ai, buk zmogus, nepradek dabar rekt vien del to, kad tave izeidziau. jauciu, kad butent taip ir priimsi sita zinute. jei galesi argumentuotai paneikti tai ka parasiau - prasau. forumas tam ir skirtas - diskusijom.
ar vel prasysi,kad mane uzbanintu?

Pilieti, nu jofana, ash nesuprantu Taves…Nekaltas T.y. nesuprantu ko gi Tu sieki savo zhinutemisNustebęs Na, yzheist Tau manes nepavyksta, nustebint - taipogi, pasinaudot - juo labiau, apie nudzhiuginima ar naudinguma man negali booti net kalbosŽliumbia Ash nesuprantu kuo Tu jauties - mano tevu, mokytoju ar dar kazhkuoNustebęs Nu ash supratau Tavo nuomone, man ji nuo pirmos zhinutes aishki, prie ko chia Tavo nuomone shitoj temoj??? Apie tai gali man privachias rashyt - nemanau, kad potencialiems keliones dalyviams labai svarbi ar butina Tavo nuomone, garbes zhodisDrovus
Nu, Tavo nuomone nemoku ash dirbt komandoj - man gi atrodo kitaip. Tai ash kaltas ar Tu? Nu, Tau atrodo kad Tu objektyvus - nors kitiems zhmonems atrodo, kad Tu chia shitoj temoj lochas esi paskutinis ir Tau shitas visas reikalas labai per emocijas smaugia. Tai kas kalti, Tu ar jie, o gal ash?
Nesuvokiu, kokio velnio Tu chia pradedi komentuoti apie mano teises (moralines ir praktines) organizuoti ir dalyvauti kelioneje - toks yspudis, jog Tu ishvis linkes neskaityti mano zhinuchiu ir, juo labiau, neatsizhvelgti kas jose rashoma. Shi zhinute, esu tikras, nebus ishimtisNekaltas
Apie didybes jausma…Šypsena Zhmogau, ar bent supranti, kad didybes jausmas chia ne tiek pas mane, kiek pas Tave? Tu chia man vis savo teisybes irodineji, ginchytis bandai, nors nei Tu tenais vazhiuosi, nei Taves tenais kas nors laukia, nei Tu nusimanai (kaip pats rashei), nei Tavo nuomone man ir nekuriems chia esantiems ishvis ydomi. Renki perlus ar samoningai provokuoji konfliktus, o gal tiesiog ishties nori visishku moliu pasirodyt???
Pachioje pirmoje zhinuteje rashiau, jog kelioneje imchiausi commander’io vaidmens - nu nepatinka Tau, ka padarysi, nestabdysiu ash karuseles del Taves juk vieno, tiesa? Bandyk eit y kitus foruminius portalus ir generuot panashias ydejas, gal kas ir susilipdys - galesi ir Tu pasireikshti, gal prisides prie Taves zhmoniu, gal galu gale ir paims kas nors toky savo nuomones neturinty zhmogu, kuris pritaria tam, kuris paskutinis parashe ir priesh oponenta naudoja grynai emocinio pobudzhio argumentus mazhai ka bendro turinchius su temaNekaltas Galesi ir pretendentus rinktis palei nora ir bilekokius kriterijus, ir pliusus savo parodyt, ir minusai gal neatsiskleis. Arba, dar geriau, sugeneruok ydeja keliauti y ten, kur joks zhmogus dar ishvis nera buves - bent jau niekas neapkaltins ydejos neoriginalumu ar panashiaiJuokiasi Jau dabar ysivaizduoju tema keliautoju forume “renkama grupe kelionei y Merkuriju”Cha cha Nu, ar y Venera kokia, koks skirtumasKietas
Ir pasiputelishkumo nebus nei pas nieka, ir nebus nuoseklumo (kury Tu vadini uzhsispyrimu/principingumu)!!! Ysivaizduoji kaip gerai? O visa tai vainikuos tai, jog nei vienas nepasitikes savo jegomMirkt
Bandau ysivaizduoti grupe, kuri y pastata sueina viena kruva ir su prozhektoriais po chiarvaJuokiasi MUAH, linksmas turetu but vaizdelis - prozhektorius sushlampa kazhkam, kazhkur kazhkas yluzhtaŠypsena Respiratoriai irgi nx - taigi kaip tik tenais, ko gero, ir vazhiuotumei ne ko kito, o grynu oru su visom organizmui naudingom dulkem (turinchiom nedokumentuotu feature’u) pakvepuotiCha cha Y pastatus eikit be shviechianchiu lazdeliu, kam gi jos - nepasiklysit, jauchiu dar priesh kelione kiekvieno pastato evakuacijos plana ishsirupinsi, tai kam gi chia ir kalbeti apie tai, jog pastate ir orientuotis reikia? Nors, yra kitas, romantishkesnis dalykelis, kury Tau ir siulau - po kioskelius palandzhiot, jei ju tenais yra. Ir lazdeliu nereiks, ir batareikos ant prozhektoriu nenuses, ir visi eiline eisena sueisit y kioskiukaLiežuvis
Taigi, susiformavusi asmenybe nepaveikta neigiamai interneto (ir su nenuvazhiavusiu stogu), raginu Tave mazhiau kalbet, daugiau daryt - ir apskritai, buvai lyg ir yspetas pora kartuNekaltas Trechio karto, ko gero, nebus - shita ash Tau asmenishkai pazhaduApkabinimas Ir, beje, skubu priminti, jog moderatoriams ash neigiamos ytakos, IMHO, nedarau - nei ash jiems komanduoju, nei jie man kokiu pretenziju turiNekaltas Nors bendrai Tomce su Vychiu gali turet teisetu pretenziju - mat per myta geru alumi raginau pasivaishint tik MartynaNekaltas Ech, patys kaltiGirtas

nesiruošiu tavęs nei stebint, nei įžeist, pasinaudot tuo labiau-netrauki tu manęs nei savo potencialiom idėjom, nei seksualiai… tėvą tu irgi turi. Nematau prasmės dubliuotCha cha
Mano nuomonė kritiška ir tai suprantama. Šita kelionė kvepia nekaip, bent jau dėl pasekmių. Visa laimė,kad jai,bent jau kiek man sakė su radiacija dirbantys žmonės, įvykti nelemta. Pastaruoju metu išties nusprendžiau uš tavęs nesišaipyti, o argumentuotai vertinti tavo sprendimus ir klausti to,kas man neaišku. Ginčuose gimsta tiesa. Gal bent su tuo sutiksi. Neatsakinėjimas arba nepagrįsti atsakymai šiuo atveju rodo tiktai nenuoseklumą ir nemokėjima pripažinti klaidų.

Ojojoi…negi nebegalima klaust? Suprantu,kad kritiką ir klausimus tamsta priimat labai jautriai, bet jei turiu savo nuomonę ar klausimų, tai tikrai juos ir išsakysiu. Juk tai tik turėtų padėt visapusiškai apžvelgt pasiruošimą kelionei.
Kas svarbu kitiem forumo dalyviam,jie patys ir nuspręs. O tu ir kelionėj žadi tokiu autokratiniu stilium vadovaut?
Ką darysi jei tavo ir komandos nuomonės išsiskirs?
negi tiek negali pakęst kritikos ir ramiai, be keiksmažodžių,
argumentuotai į ją atsakyt, kad siūlai, jog tai ką manau, rašyčiau tik tau? Mane labiau domina vieši debataiCha cha kuo daugiau idėjų, tuo geriau. Ar ir su tuo nesutinki?

Jeigu net kritikos ir klausimų nemoki ramiai išklausyt ir pasiduodi emocijom, ką darysi ekstremalioj situacijoj, kai tavo comander’io atsakomybę užgrius kitų komandos narių sveikatos ar gyvybės klausimas?(pompastiškai skamba,bet neradau kitų žodžių)
Išvadinsi visus lochais?
beje, čia jau linkstama į keiksmažodžius ir atvirą įžeidinėjimą. Manau moderatoriai turėtų į tai atkreipti dėmesį. Kai aš gavau baną, nieko lochais ir pan.nevadinau, net atvirai niekam iš dalyvių pagal nick’ą temos nepritaikiau. Visi suprato,kaip kas norėjo.
ups. nukrypau nuo temos.

Skaitau aš tas tavo žinutes. Pramogos dėlei ir dėl to, kad savo klausimais ir kritika, sukelčiau diskusiją.
Ar manai,kad diskuja blogas dalykas? Būk atsargus atsakydamas į šitą klausimą - čia pasala dėl komadinio darboCha chaCha chaCha cha

Vėl įžeidinėji? Ei, moderatoriai…
Prisipažįstu, provokuoju, bet ne konfliktus, o diskusiją.
Nežinau,kaip su tavo comander’io politika, bet, kiek pamenu, per vadybos paskaitas sakė, kad vadovas nesugebantis adekvačiai priimti kritikos ir jos įvertinti bei į ją atsižvelgti,švelniai tariant yra nelebai geras ir gerų darbo rezultatų tikėtis nėra ko…tas pats su vadovais, nesugebančiais įvertinti naujų idėjų…

Matai, jei tu čia apie mano kritiką tau, tai aš turiu savo tvirtą nuomonę ir nesu kaltas dėl to, kad ji sutampa su kai kurių forumo dalyvių mintimis. Gal tau taip pasirodė dėl to,kad palaikau kai kurių argumentus? O kodėl nepalaikyt, jei jie teisingi?
kai rašei,kad Ukrainoj turisto teisėm nepavyktų išsinuomot mašinos, pavarei į pievas. Sonkawlis tau parašė,kai yra iš tikro, aš žinau, kad ji teisi, tai ar mano patvortinimas šiuo atveju nuomonės neturėjimas? Su kitom mintim analogiška.

Vajė…vel tenka grįšt prie komandinio darbo nebuvimo. Tu nesugebi priimt kritikos, juolab preištaravimo tau. Tai koks gali būti komandinis darbas?
Dėl pasitikėjimo savo jėgom, tai iš patirties galiu pasakyt, kad kiekvienas kelionės dalyvis turi kuo objektyviau įvertint savo jėgas, net kitaip geruoju nesibaigs. Kaip tu realiai vertini jėgas aišku iš to, kad žadėjai/žadi dviračiais mint be sustojimo.

O tu ten naktį žadi valkiotis? ar po kanalizacijos vamzdžius? Kiek prožektorių ir lazdelių matei pas Eleną?

vėl tas pats, kiek respiratorių matei pas Eleną? Jos tėvas mokslininkas, nemanai,kad būtų dukrelei pasakęs, jei būtų labai reikėję?

kaišioji asmenines pažintis? tikro COMANDERIO bruožasCha chaCha chaCha cha

et, berniuku karas mediniais kardukaisŠypsenazinot, kazkaip vaikiskai miela, tik gaila, kad cia nei smelio deze, nei miesto parkelis…susitikit, ikalkit po pora Alus, ar paprasciausiai KavaŠypsena, o jau po to spreskit, kur prasideda, o kur baigiasi emocijosŠypsena
p.s.jei pakviesit ir mane - BUTINAI prisijungsiuMirkt
p.p.s.hmm, o gal ir daugiau prisijungtu?Šypsena
p.p.p.s.ir nugaletu draugysteApkabinimas

to BigHead
Pritariu tau, vaziuok i Pripete su dviraciu. O dar geriau, tai vaziuok su paspirtuku. ARGUMENTUOJU: paspirtukui nereikes daug atsarginiu detaliu. Nesakyk, kad sis pasiulymas kvailas, nes tavo pasiulymai nemaziau kvaili.
Jau seniai pastebejau, kad tu esi puikus vadovas, moki isklausyt kitu nuomones. Nesi uzsispyres kaip asilas. Pastebejau ir kad ziniu apie radiacija turi labai daug. Idomu kodel gi tu prasei komentaru pirmoje savo zinuteje, jei vistiek ju negirdi. Turi susidares savo kvaila nuomone ir niekas jos nepakeis. Tik kitiems su tavim vaziuot nesiulau. Pritariu ir del to, kad reikia rupintis visais menkniekiais (sviecianciom lazdelem ir t.t.), o ne pirmo svarbumo dalykais. Pasiimk i kelione visus tuos savo niekucius, butinai pasiimk kibireli su kastuveliu ir grebliuku.

hmmm… o kur tolerancija oponentams ir pagarba kitokiai nuomonei?
jei kam ir smaugia per emocijas, tai tikriausiai tik gerb. temos autoriui, kuris jau zodziu nebesirenka ir elementariai izeidineja.

Kaip supratau projektas uzstrigo ant “esminio” klausimo: buti vaziuoti su dviraciu ar buti nevaziuoti su dviraciu.Juokiasi

He, ish dalies Tu teisus - keista situacijaLaimingas Tik va blogybe viena yra ta, jog tie kas siulo vazhiuoti su aptamabyliu ar net minivenu nesiteikia sukonkretinti savo ydejos - kitaip sakant, mato esme bet nezhino kaip ja ishpildytiNekaltas Laukiu zhmogaus, kuris pasakytu ka nors panashaus y “turiu VW Transporter (nu, ar panashaus kazhka - MB Vito net nesitikiuCha cha), kuris nors ir yra senas, bet gali drasiai nuvazhiuot bent 5000 kilu ir kaip savo indely y kelione sutikchiau ji paaukoti tikedamasis, kad like penki susimes ant kuro”Kietas
Juokauju, ish esmes, tachiau “v kazhdoj shutke jest dolia pravdy” - o tiesa chia paprasta: zhmones siulo advanced variantus net nelinkdami y konkretesnes kalbasNustebęs Ash irgi galechiau pasakyti - skrendam tenais su sraigtasparniu!!! Tik va nei sraigtasparny turiu, nei zhinau kaip ji chia konkrechiai Ukrainoj nuomotis, nei pinigu turiu jo pleshikishkai kainuojanchiam kurui, nei apskritai ysivaizduoju ka nors konkretesnioAngelas

Tikslo yzheisti ash jokiu budu neturejau - tiesiog asmeniui uzhashtrinus diskusija praktiniais klausimais griebiausi smailiu palyginimu ir, galbut, kiek dviprasmishkai skambanchiu epitetu, tachiau tai jokiu butu “neuzhdengia” reikalo esmesNekaltas
Emocijos emocijomis, bet dar karta noriu aishkiai akcentuoti, jog ekstremalios salygos salygoja ekstremalius sprendimusMirkt Kad ir kaip tenais bootu, kiekvienas turi savo nuomone - tik va piliechio nuomone man, shvelniai tariant, atrodo agresyvokaNekaltas Tiek keliones ydejos atzhvilgiu, tiek ir mano asmenishkaiŽliumbia
Gal ir gerai…Žvaigždė

BigHeadai,

noriu paklausti vieno techninio klausimelio: kas siuo metu yra komandos vaziuoti i Pripete nariai?

aciuŠypsena

Kad ish Tavo kalbos ir taip adresatas aishkusCha cha

Ar tikrai? Ish Tavo nesubtilaus cinizmo to nepasakychiauApkabinimas

Paspirtuko variantas atkrenta, bet achiu uzh pasiulymaLaimingas O kas link transporto priemones - ja, matyt, pasirinkti sugebesiu. Ir galimybes vazhiuoti dvirachiu, pareishkiu ishkilmingai, ash taip kategorishkai neatmetuMirkt

Correct. Bet paspirtukas…Nekaltas BoringCha cha

Pasiulymas, ish dalies, nera pats blogiausias shioje temoje - tachiau, tiesa pasakius, ne pats ishmintingiausias tai tikrai. Na, o apie mano pasiulymus ir kitus pareishkimus Tavo nuomone man jau ish ankschiau buvo numanomaKietas

Khm, nevisai - vis delto, trukuma turiu: ash, kaip ir daugelis jaunuoliu, vis dar nelabai esu yprates ir ne itin moku bendrauti su zhmonem, kurie yra aishkiai linke y dalini ekshibicionizma bei nesupranta mano reishkiamu minchiu & elementariausiai nemato potekstes tame, ka rashauNustebęs

Moku, bet ne visas - pvz. sunkiai klausau nuomones paremtas intuicija ir jausmais, nors vis delto neneigiu to fakto, jog kur kas nuosaikiau klausau ne nuomoniu, o faktu su argumentaisLiežuvis

Jau ne pirma karta Tu ir kiti zhmones suplaka nuosekluma ir uzhsispyrima y viena savoka, tachiau ne tai blogiausia - ir nors tarp shiu poros dalyku yra skirtumas… Vienok, jis esminisNustebęs

False - ne taip daug, kaip ko gero Tau pasirode. Tachiau ir nebijau jos panishkai - chia panashiai kaip diskutuoti apie pomirtiny gyvenimaNekaltas Tik skirtumas tas, jog apie pirma dalyka galima gauti objektyvios informacijos, apie antrajy gi - nelabai, mat liudininku neraJuokiasi

Matai, rashydamas pirma zhinute ash “dariau stafke” ant to, kad tema nepakryps tam tikra linkme. O linkme, shiuo atveju, itin aishkiNekaltas Bet y tai gilintis, tiesa pasakius, nelabai matau prasme.

Ash ishduosiu Tau mazhyte paslapty - esu labai greit palenkiamas ir ykalbamas bei ytikinamas zhmogusNustebęs Tikrai, garbes zhodis, nei kiek nemeluoju tai pripazhindamas - sutinku, kad “pritravinti” mane tam ar anam yra lengva ir nesudetingaAngelas Tik va daryti tai reikia yrodymais, argumentais, faktais, objektyvumu ir ishsamumu su geranorishkumu.

Apie tai jau rashai, berods, ne pirma karta - ash supratau, juk ysiskaitau neblogai y kitu zhinutes.

DekojuKietas Nezhinau uzh kaJuokiasi

Sveika, skierkaMirktCha chaDrovus

Chia klausimas ne visai techninis - taigi ne koky myta organizuojuŠypsena

Negaliu atsakyti tiksliai, mat komanda dar pilnai nesukomplektuota. Bet kuriuo atveju, nesupratau klausimo priezhastiesNekaltas

Nera uzh ka, all okayLaimingas

Nepasakyciau,kad tu pats konkretus,BigHead’ai. Kazka kalbejai apie remeju ieskojima, ziniasklaidos demesi ir panasiai. Kol kas nepanasu,kad reikalai butu bent kiek pajudeje. Jie ir nepajudes, nes leidimo negausi. Jau rasiau, kad esminis keliones ivykimo ar neivykimo taskas yra leidimas. Kol jo nera, galima tik teoriskai diskutuot del pasirengimo kelionei. Realiai ka nors organizuot nera prasmes. Kol nera leidimo nepasirasys nei remejai,nei ziniasklaida. Zmones isdiskutavo ideja su kuo ,kaip vaziuot ir nusprende, kad logiskiausia rinktis automobili. Kai bus leidimas, tada gal ir atsiras zmoniu siulanciu auto ar konkreciu ideju ideju,kai toki gaut. Bet leidimo greiciausiai nebus. Ta irgi dauguma supranta.
rasei,kad ekstremelios salygos salygoja ekstremalius sprendimus. Jei tu paprasciausia diskusija, kurioje yra minciu priestaraujanciu tavosiom vadini ekstremaliom salygom, tai ka tu darysi tikroj kelionej?
beje, nuo kada LOCHAS arba MOLIS smailus zodis?
ajajai…
prisiminiau vaikiska posaki…
kas ant kito sako…

vininteliai realiai pamatuoti argumentai nuo tavęs nubyra,kaip žirniai nuo sienos. (pavyzdžių pasirink iš visos temos).
Jei tai vadini "esu labai greit palenkiamas ir ykalbamas bei ytikinamas zhmogus ",tai manau komentarų nereikiaCha chaCha cha
į įrodymus ir faktus tu paprasčiausiai net nesiteiki atsakyt. aš čia dėl lazdelių. prožektorių ir kito balasto. Dar kartą pažiūrėk Elenos fotkes ir kelionės aprašymą. manau jai žinių pakako.

o Žiežirbėlės klausimo esmė,manau ta,kad jai buvo įdomu,pagal kokius kriterijus renki žmones ir ką jie mano apie tavo vadovaujamą pasiruošimą kelioneiCha chaCha chaCha cha

ideja smagi…viskas lyg ir gerai…

bet
hmmm…

bet komandos nariu vietoj, bigheada palikciau pripetej kur prie medzio prirista Juokiasi

atai su tokiu komandiniu zmogumi mokanciu viska organizuoti ir pukiai sugebanciu isiklausyt i kitu nuomones vykti i tokia kelione yra netgi DVIGUBAS extreeemas Cha cha

apsiskelbei vadu. kad busi vadas TU, kad taves reikes klausyt Šypsena oho…kaip puiku, kad turi daug patirties ir supratimo kur vyxti Šypsena

manau, counterstrike’o per daug pasizaidei…gal atvesk truputi Šypsena

nevesk zmoniu i mirti su savo dviraciais Nekaltas

su savo tais respiratoriais…hmm…pabandyk uzsideti respiratoriu ir nuvaziuot kokiu 20km…ka cia 20…uztex penkiu. papasakok koks jausmas Mirkt nepadusai Mirkt?

o sita…kam tie respiratoriai…gi dujaukokes yra Juokiasi

gal apsiramink, eik padirbek, uzsidirbk pinigu, ir vaziuok kaip reiktu vaziuot, o ne su oranziniais dviraciais Mirkt

EQ: Jei teisingai supratau, Tu nelinkes prisidet prie projektoJuokiasi

Jis tiesiog tau bandė pasakyti, ką ir visi kiti. Juokiasi Tu, bighead, man biški Paksą primeni su savo atsakymais Juokiasi

Nugi nevisi, bichiuliApkabinimas

Apmaudu kad nesupratai ironijosCha cha
Tu man bishky Shurku primeni su atsakymaisMirkt