Tyliausios vasarines padangos?

Tyliausios vasarines padangos?

Kokios jums pasitaike tyliausios ,minksciausios vasarines padangos(vasara juk arteja reikia pradeti galvoti ka uzsideti)

Good Year Eagle F-1

SlikaiApakęs

jo uz tokia kaina tai man tylumas per brangus
o siaip kiek vazinejau good year eagle aquatred,eage ventura tylios bet jau kaip droziasi greit maz du sezonai nu per zesona su jomis padarydavau apie 20tukst tai ir vazinejama buvo tvarkingai nesidraskoma
o va praitais metais pirkau nokian dabar raidziu neatsimenu tai po sezono vios ne kaip nuliovos,good year kiek isitikinau yra geros padangos bet labai minksta guma del to greit dyla

minkshta guma - gerai sukimba asfaltu - mazhas triukshmas - gera kokybe - aukshta kaina.

Viskas proporcingai susijeŠypsena

siaip man nepasitaike kazkokiu garsu issiskirianciu vasariniu padangu…
Vazinejau su Fulda, Michelin, o dabar mano besibaigiantis vasarinis komplektas → pigios Federal padangos! Bet stebiuosi ju patavarumu! atvazinejau 3 vasaros sezonus, pravaziavau virs 50000km ir dar "mesos" likeŠypsena o vazinejau tikrai ne "pensininko" rezimu!
manau kad neverta pirkti vasariniu su minkstu gumos misiniu. pinigu ismetimas!

to Stulpas:
brangios goodyear eagle F1?? turiu pora , 205/55ZR16 , protektoriaus apie 5 mm, uz 120 atiduociau abi

man atrodo, čia daugiau kalba apie naujas padugnes eina…

Gal kas prilaikot 225/50 R15, dvi naudotas paimciau…

sutinku, kad naujos kainuoja Apakęs 205/55ZR16 melgoje apie 450lt/vnt

o as ieskau 205-225/40-50 R16Nustebęs

dar turiu pora 205/50ZR16 apie 5mm protektoriaus . Pirelli p6000 . 100lt uz abi

Tyliausios vasarines padangos yra visasezonines- jos minkstos ir labai jau tylios. Tik va devisi kazkiek greiciau ir sukibimas biski krenta, kai lauke +30 laipsniu, nors prie +25 yra puikus. Bet niekis, su tokiomis ir vazineju kiaurus metus.

ash juos prapoguojuCha chaCha chaCha cha

o gal kas nors zino kas cia per firma "GT radials"

nuo kada demisezonines padangos pasidare tyliausios? tai pagal ta teorija ziemines dar minkstesnes, tai gal dar tyliau vaziuosCha cha

del tu all season tai nesamone, vien rashtas ten koks…panashus y zhvyrines kokias nors padangas, kurios uzhia siaubingai asfaltu jau nuo 50 km/h…

Ziemines neta tylios, nes ju protektorius stambus. Va visasezonones isties yra tylios- mat ju rastas kaip vasariniu su mazuciu patobulinimu- papildomai padaryti smulkuciai ipjovimai, tik minkstesnes.
Beje, demisezonas yra pavasaris ir ruduo… ziema ir vasara neieina i si apibrezima.

kadangi apie padangas tai gal pareikshtumet savo nuomone apie restauruotas padangas ? ar verta ?