Tvarka bus..


Tvarka bus…

tikrins prie vln salerkos spalva, speju daugiau nei puse apsisuks atgal

Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Linksmybės Linksmybės Juokiasi

Varyciau i parada,bet savyjauta kai pas pedika,tampo i sonus Juokiasi Cha cha Linksmybės

Sedziu baznycioje, gydo kazka, kad as kaltas, kad kazkur pribrides esu ir greiciausiai skolingas saibu kunigui.

dr,ka daryt,taisyt sveikata ?

RM, turi 2 variantus. 1 Kancios, prakaitavimas, nerimas. 2. Linksmas, jėgų antplūdis, zmonos dėmesys Juokiasi

man asmeniskay tai px nx cia viskas bet kai paprasti zmogeliai masiskai net is visokiu zemaitiju kuria savo tas gravicapas ir vaziuoja, tai ju negalima ignoruot, kazkaip pravardziuot, ar zemint. reiskias jie tam turi priezasciu.

Man tai nekyla liezuvis tyciotis. Biski pamtys vln, kaip normalus vyrai turi atrodyti Kietas

Anie tai jau visi gave ukolus Taip

dr ir i marsa traukia?

bet ziuriu kiek motociklistu varo i vilniuka. matyt progos pasimust iesko Cha cha

vln snukiai toki kaij pvz kaij kybargas, rm, as pagaliau. ir tt. a tie su per mazom kelnem, baradati ir su kuprinytem- xyu parisi is kur jie. jie tikrai ne vietiniai. Nemums cia nieko demonstruot nereik Cha cha

vedma, a is kokio tu prudo?

Mixed, i parada vaziuosi? Nesuprantu, is kur tas bl trendas tarp baradatu, kad vieni tipo kaip nori ir kada nori ok, o normalus jei taip nori, jau antivakseriai? Kaip pasake nakčio, matyt didzioji dalis tautos mato tam priežastį. Nakčio, buvau vln, nemaciau kybargo, nakcio, rm. Matyt mazumos Cha cha

as irgi kada cia prospekta perejau, tai - vieni pidorai!!! Apsvaigęsbet tai nereiskia, kad cia gaidynas tiesiog anie labiausiai lenda ir svieciasi visur. fygnia ta- kad paprasti normalus zmones yra santurus, ir kuklus, nesiardo kaij nesveiki. o medios, viesos erdves iskrypeliu paimtos. sena tiesa- nori ka uzimt, uzimt pradzioj radija, spauda ir tv Cha cha

Juokiasi Juokiasi Juokiasi

dr,pasirinkau tavo antra siulyma Cha cha

Tai cia ir taip buvo aisku. Burai dovanu perduok Cha cha

dr,nereikia silpnuju skriausti Cha cha