Tvarka bus..

O tai tas gynėjas vėliavą čia normaliai užsidėjęs? Ar kaip Šustauskas atvirkščiai? Cha cha

Papasakokit, kodel jie durniai, o tie kiti ne? O kur renkasi i minėjimus valstybiniu svenciu, ten irgi durniai? Nesuprantu, kas paaiskins kodel jie durniai ir madingi vilnieciai ant ju pyksta? O i baltijos kelia irgi ne protingi rinkosi?

Dr, mano akimis tai čia yra dvižucha keletos veikėjų, įžvelgusių galimybę gauti kelialapį tiesiai Seiman,prisdengus šeimos vardu. P.S Bet kad reikia valdžiažmogiam įsiklausyti ką žmonės mano apie jų stumiamas tiesas tai jo, sutinku.

taip kremlius puola Taip Valio

Remigi. Jei prisitryne kazkas, tai tipo biski nelogiska butu atsaukt ta schodke. Kad tie prisiplakeliai nepraslinks i seima tai 100%. Man biski gaila, kad tuos paprastus zmones tapatina su tais keliais veikejais ir juos vadina durniais,jei ne tie durniai, butu ir birzuose paradas Cha cha

Biržuose paradas Juokiasi Gerai

Zemkej byski papuoliau i parada, nepasakyciau kd daug is kauniuko isjudejo- apie 50 masinu gal.

Sikseri> Primink kokias idejas?

Duonos ir žaidimų Valio

Pažiūrėkit homo paradus ir čia, kaip atrodo žmonės. Mano šuo irgi žmogum nori būti: ir lovoj gulėti ir prie stalo valgyti, nu bet jis ne žmogus, o šuo, koją pakėlęs šlapinasi. Taip ir homo, nori šeimos, vaikus augint, nes mato kaip normalūs gyvena. nu bet neduota jiems, tai tegu ir gyvena pagal savo instinktus, ką paraduose ir demonstruoja.

Nesupratau kuri dalis rasinelije tau nepatinka? Kad nenori jog vaikai butu mokomi, kad egzistuoja Tūsas ir ka jie gali rinktis kuo nori buti Moterisar Vyrasar Šuo? Kad prisiplake visokie Z ir pan tai grozio neprideda, bet ideja kaup ir aiski.

O pala, priminkit kas tą maršą suorganizavo… Ne orlauskaizavaliauskai?..

Facebookas Kietas

Maniskis jau nuo 5m zinojo, kad egzsistuoja ir ka reikia daryti juos pamačius Gerai

Viskam yra pradzia MirktKuo garsiau rekia ant backos tuo daugiau susilaukia demesio. Galejo gi tyliai dirbti savo darba, tyliai prakisti partnerystes istatyma ir ramu butu. Kam tas triuksmas? O dabar atejo bus taip ir taip.

sikseri- tavo burbule monakai ir liberšiknabirbiai, kitų burbule šeimos, vaikai. Jūs vieni kitų nesuprasit.

Nesuprantu ka cia kostia bandai pasakyt?. Tas maršas visi zinom pries ka, nebent kostia nezino. Sugalvojo kazkas kazkoki suki ir valio, isikandai ta gynyba. Paklausk tu visu tavo vadinamu durniu, kodel ir prieš ka jie, o kad prisiplakeliai atsirado, tai tikiuos tie dalyviai nelabai i juos kreipia demesio. Taip idomiai, pust nx visi durniai, as vienas protingas, geriau sedet ant sofkos ir juoktis is kitu. Siaip senokai jau net ant ab tokios nuotaikos, pries tuos pacius baradatus, anksciau ar veliau barberiai is rajonu patrauks link vilniaus, normaliai visus aBkirps, sutvarkys ir vel jie taps vIrais Cha cha

Tie maršo dalyviai net neskaitė tos Stambulo konvencijos.

Jei neskaitė, negalima važiuot? Egzaminą turejo laikyt? Cha cha

aš skaičiau ir ką? perteklinė, skirta atsilikusioms šalims, bei su neaiškiai traktuojamom sąvokom , papildomom institucijom, nx mums to reikia?